Dodaj do ulubionych

zwiedzacie Polskę??

14.05.13, 09:20
Lubicie jeźdźić po Polsce i odkrywać jej uroki, szczególnie te zapomniane?? Ile na to czasu poświęcacie? i czy warto??
Edytor zaawansowany
  • 15.06.13, 23:15
    mam takie hasło przewodnie "Piękna nasza Polska cała" i od pewnego czasu testuję jego prawdziwość. W ub. roku było to Roztocze i Trójmiasto .Rewelacja! Na nowo odkrywam miejsca,w których byłam bardzo dawno temu lub nie byłam wcale.

Warto wyzbyc się kompleksów i docenić uroki własnego kraju. Marzę o Podlasiu ,bo tam jeszcze nie byłam.
  • 27.09.14, 17:33
    Pewnie że zwiedzam i odwiedzam, razem z rodzinką oczywiście, miejsca które uważane są za zapomniane, albo jeszcze nie odkryte;) Najczęściej są to krótkie weekendowe wypady, korzystamy wtedy z wypożyczenia samochodu w Panku - w weekendy jest promocja i można taniej wypożyczyć wygodny samochód.
  • 26.11.14, 07:50
    Nikt więcej nie "odkrywa Polski na nowo? ciekawe. Szkoda że tak mało osób chce się dzielić swoimi wrażeniami.
  • 21.12.14, 14:42
    ja też z lubością szwendam się po Polsce. W mijającym roku odwiedziłam po wielu latach miejscowość gzie spędzałam z rodziną wiele wakacji , czyli była to podróż sentymentalna i...........totalne rozczarowanie. To już nie ta sama co 30 lat temu Łeba. Jakiś zchińszczony ,bezkształtny moloch. Bez klimatu, komercja w najgorszym wydaniu i nieprawdopodobny tłok.
    Dworzec PKP to jakieś widmo obrośnięte chwastami, straszące wyleniałymi murami, wnętrze to jakaś klitka z gołą jarzeniówką /obudowa gdzieś się zapodziała/ i kilkoma siedziskami ze śmietnika. Nie wrócę tam prędko a raczej nigdy. Osłodą byłe ruchome wydmy .które zachwycają zawsze.Co się dzieje z naszymi nadmorskimi "kurortami"? Fantastyczne warunki naturalne /choćby przepiękne plaże/ a taki brak pomyślunku w zagospodarowaniu ich.
    Kocham Bałtyk i chcę tam jeżdzić co roku ale oprócz Świnoujścia i Trójmiasta nie spotkałam interesującej,klimatycznej miejscowości. Władysławowo,Międzyzdroje,Ustka, Mrzeżyno i teraz ta Łeba to miejscowości w bardzo złym stylu. Szkoda.
  • 20.12.14, 21:05
    Pewnie, że zwiedzam. Bardzo lubię, można zobaczyć wiele pięknych miejsc - Dunajec, Jezioro Czos, Sopot, Niedzica, Chochołów, Krutyń...
    ___________________________________________________________________________________
    archigrafia.com --- Czy [url=http://www.taniedruki.epn.pl]tusze do drukarki laserowej[/url] są drogie?
  • 03.05.15, 22:40
    Ja lubię zwiedzać miejsca w Polsce poza sezonem. Niedawno byłam w górach, Dwie Doliny, hotel w Wierchomli. Ludzi mało, atmosfera super. Polecam. A i tras spacerowych można tam znaleźć kilka ciekawych.
  • 27.07.15, 14:24
    My jeździmy cały ro w różne zakątki w Polsce. Zazwyczaj weekendowo. Na prawdę warto ruszyć się z domu w te kilka dni w roku. Tym bardziej, że poza sezonem jest dużo , klimatycznych miejsc gdzie można za nieduże pieniądze, w klimatycznych warunkach spędzić czas.

--
    Delektuj się smakami!

ffstore.pl
  • 11.11.15, 14:30
    Jasne,ze warto bo nie ma nic przyjemniejszego niż odkrywanie nowych miejsc i regionów turystycznych. Moim ostatnim odkryciem np jest Ciechocinek oraz ośrodek leczniczo rehabilitacyjny Eden,nie sądziłem że można tutaj aż tak wspaniale wypocząć:)
  • 28.11.15, 15:56
    Zdecydowanie warto podróżować po Polsce i odkrywać niesamowite miejsca! Moim najnowszym odkryciem jest filmowy aparthotel Stare Kino w centrum Łodzi. Jest to jedyny tak klimatyczny hotel na mapie Polski w jaki widziałam! Wnętrza inspirowane są najbardziej znanymi filmami a każdy apartament wziął swoją nazwę od tytułu filmu. Ja miałam okazje spać w swoim ulubionym "filmie" - bo w pokoju "Titanic" :) Polska kryje w sobie wiele wyjątkowych miejsc, nie trzeba daleko jechać aby odkryć niesamowite rzeczy!
  • 07.04.17, 22:14
    Dwa lata temu spełnilam swoje marzenie i odwiedziłam Podlasie Supraśl - bajka, Kruszyniany,Krynki,Tykocin,Bialystok ,przepiękne krajobrazy,kraina czterech religii,wielokulturowość, piękni,serdeczni ludzie! Polecam, bo ten świat juz znika.

W tym roku poszwendam się po Bieszczadach ale najpierw , już za trzy tygodnie ,wybieram się na Polskie Camino Podkarpackie Via Regia od granicy w Medyce do Rzeszowa . Wierzę,ze doznam tam wielu olśnień. W sierpniu natomiast prawdziwe Bieszczady. Mam jednak problem ze znalezieniem kompanki na tę włóczęgę, a samej trochę trudno zapuszczać się w odludzia.
  • 18.05.17, 15:01
    Szczawnica piękna miejscowość, spływ Dunajcem piękna sprawa :)
    Cudowne przeżycia.
    Polska jest piękna i często niedoceniana.
  • 29.05.17, 13:56
    Dokładnie tak :) Rafting i spływ Dunajcem - coś wspaniałego.
    Do osób które się boją: Zapewniam nie ma się czego bać! Spływ Dunajcem np w Sromowcach Niżnych odbywa się pod czujnym okiem opiekunów. Ja płynęłam z firmą Fun Time, a na stronie internetowej www.fun-time.pl/ "MAJ 2017" można zobaczyć zdjęcia. Na prawdę coś wspaniałego! Zapierające dech w piersiach widoki, szum wody ... uważam, że każdy powinien chociaż raz to zobaczyć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.