• olivkah 06.12.10, 14:41
    Obejrzałam. Bardzo przyjemna ekranizacja. Pan Knightley najsympatyczniejszy ze wszystkich, których widziałam. Do Emmy musiałam się trochę przyzwyczaić, ale też ją polubiłam.
  • kkokos 26.12.10, 22:57
    nie widziałam, ale na romolę od czasów tego żenującego gniota pod tytułem dirty dancing 2 mam uczulenie :(

więc mając do wyboru dwie - z kate beckinsale i z gwyneth paltrow - wybieram zdecydowanie tę ostatnią. no i jeremy northam mi się zwyczajnie podoba.
  • olivkah 27.12.10, 19:00
    Ja na szczęście nie widziałam żadnych gniotów z Romolą.

Co prawda na wieść o kolejnej ekranizacji byłam sceptyczna, bo już są dwie niezłe i bardzo różne, poza tym Emma nie jest moją ulubioną powieścią Austen. Jednak warto było obejrzeć, praktycznie wszystko mi się w tej adaptacji podoba.
  • angazetka 19.06.13, 16:52
    Ja Romolę poznałam dzięki znakomitemu serialowi "The hour", "Emmę" obejrzałam dopiero później (czyt. teraz) i jestem zachwycona. Fajny serial, żywi bohaterowie, zachowane poczucie humoru i lekkość.
  • nchyb 24.06.13, 18:36
    tej Emmy jeszcze nie widziałam, DD2 za supoer gniota nie uważam, za arcydzieło również, więc aktorka mnie do Emmy jeszcze nie zniechęciła. Jak gdzieś będzie, to obejrzę...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka