Dodaj do ulubionych

szukam hurtowni

23.06.10, 18:21
Witam. W najbliższym czasie mam zamiar otworzyć nieduży sklepik z odzieżą
używaną. Jednak nie mam pojęcia gdzie mogę znaleźć niedrogą i ładną odzież.
Może ktoś mi podpowie?
Edytor zaawansowany
  • martusiaguss 01.07.10, 13:13
    ana0211 napisała:

> Witam. W najbliższym czasie mam zamiar otworzyć nieduży sklepik z
    odzieżą
    > używaną. Jednak nie mam pojęcia gdzie mogę znaleźć niedrogą i
    ładną odzież.
    > Może ktoś mi podpowie?
    witam ,prosze o kontakt :marta.guss@dmsysgroup.co.uk
  • weldoro_textile 06.07.15, 15:52
    Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy na stronie: www.weldoro-textile.pl
    Posiadamy duży wybór odzieży dziecięcej, damskiej, bielizny, butów, torebek i akcesoriów. Odzież sortowana typu CREAM lub OUTLET (nowa, metki). Jesteśmy także dystrybutorem firmy ASOS (outlet).
  • europatrade 12.07.10, 12:30
    ana0211 napisała:

> Witam. W najbliższym czasie mam zamiar otworzyć nieduży sklepik z odzieżą
    > używaną. Jednak nie mam pojęcia gdzie mogę znaleźć niedrogą i ładną odzież.
    > Może ktoś mi podpowie?

--
    HURTOWNIA ODZIEŻY UŻYWANEJ

Obecnie w naszym magazynie posiadamy 25 ton odzieży z Dani, Anglii i Szwecji.
    Odzież można nabyć w pierwotnej formie, oryginał w bagach (około 120kg)
    Sorty pakowane w przeźroczyste torby foliowe od 10kg do 20kg
    Naszymi odbiorcami są przede wszystkim hurtownie w Polsce oraz sklepy z odzieżą
    używaną.

„Mix”Anglia zbiórka od drzwi y cena 5,20zł/kg - bagi
    „Mix” Sztokholm zbiórka od drzwi do drzwi cena 3,90zł/kg - torby
    „Mix” Dania zbiórka od drzwi do drzwi cena 4,30zł – torby i bagi
    „Mix” Niemcy zbiórka od drzwi do drzwi 1,70zł/kg - torby
    „Mix” Holandia 8,50zł/kg (sorty damskie męskie i dziecięce z Anglii Holandii
    oraz krajów skandynawskich) - bagi
    „Sorty”: Damski Krem Lato Anglia 39zł/kg, Obuwie 6zł, Torebki 6zł, Zabawki 4zł,
    itp...

Biuro w Olsztynie ul. Pstrowskiego 12, 10-602 Olsztyn
    Tel./Fax 89 651 28 42,
    Mobile Tel. 48 501 290 661, 48 604 268 462,
    e-mail: europatrade.trade@gmail.com
    Dojazd GPS: Nord 53°45' 56" // 20°29' 23" Ost

Więcej: aktualne ceny, mapka dojazdu, bieżące informacje, promocje można znaleźć
    na naszej stronie internetowej: www.europatrade.pl
  • vogahurt 20.07.10, 19:25
    Witam
    Hurtownia odzieży damskiej - VOGA
    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nasza ofertę.

OSTATNI DZWONEK NA LETNIĄ KOLEKCJE LETNIEJ W NAJNIŻSZYCH CENACH.
    Ostatnie sukienki, tuniki i spódnice.

Zapraszamy do współpracy sklepy, butiki oraz sprzedawców
    internetowych . vogahurt.pl

Hurtownia: Oświęcim Zaborze, ul. Grojecka 11c
    tel: 660 250 903, 606 165 171
  • odziezimport 08.10.10, 15:30
    Zapraszam do hurtowni, w której mozna zaopatrzyć sięw towar zimowy: swetry, bluzy, kurtki, płaszcze, spodnie, mixy zimowe w kategorii dziecięce lub damsko- męskie. Atrakcyjne ceny, częste dostawy, co tydzień inne promocje na sorty. Dla stałych klientów rabaty!
    Hurtownia Odzieży Używanej
    Łegajny ul. Wiązowa 4 pod Olsztynem, tel. 89 514 43 42
  • odziezimport 10.03.11, 10:44
    Witam, zapraszam do Hurtowni w Łęgajnach k/Olsztyna. Mamy w sprzedaży niesort, sort, crm i outlet. Posiadany towar jest z Anglii i Irlandii. tel. 89-514-43-42
  • milahurt 14.03.11, 12:26
    MILA Hurtownia Odzieży Używanej JANKI / k. WARSZAWY
    AL.Krakowska 22 A JANKI
    TEL. 501 793 886
    www.milahurt.pl

Zapraszamy do HURTOWNI ODZIEŻY UŻYWANEJ - MILA.
    Jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży nowej i używanej z Anglii. Kierujemy swoją ofertę do wlaścicieli sklepów,którzy poszukują dla swoich klientów odzieży sortowanej ,jak i niesortowanej wysokiej jakości.
    Dajemy Państwu gwarancję , iż nasza odzież pochodzi wyłącznie z pewnych źródeł. Nasi zaprzyjaźnieni dostawcy dostarczają nam odzież najlepszej jakości, dzięki czemu możemy sprostać oczekiwaniom naszych klientów .
    Posiadamy w sprzedaży odzież nową - CREAM mix w atrakcyjnych cenach ( koncówki kolekcji w cenach odzieży używanej ) oraz odzież używaną niesortowaną typu d2d.
    Naszym największym atutem jest najwyższa jakość towaru i niskie ceny.

Odwiedź nas i sprawdź jak niskie są ceny.

- Zapraszamy -

• odziezimport 29.04.11, 10:11
    Witam, mam do zaoferowania odzież z Anglii typu CRM, LUX i sort. Odzież pakowana w workach od 5 do 15 kg.Jest możliwość przejrzenia worka na miejscu w Hurtowni. Hurtownia mieści się w Łęgajnach pod Olsztynem tel. 89-514-43-42, Zapraszam do odwiedzin Hurtowni
  • odziezimport 29.04.11, 10:30
    Witam, zapraszam do odwiedzin Hurtowni pod Olsztynem w m. Łęgajny. Posiadamy towar prosto z Anglii bez pośredników, w sprzedaży ponad 80 asortymentów np. crm mix, crm lato, lato lux, dzieci lato, dzieci 4 pory roku, swetry, bluzy+ spodnie, jeans mix, buty w-l oraz wiele innych. Wszystko pakowane oddzielnie w przezroczystych workach od 5 do 15 kg. Systematyczne dostawy towaru, najbliższa 5 maj. Dowóz towaru do domu klienta.
    Hurtownia Odzieży Używanej
    Łęgajny ul. Wiązowa 4
    11-010 Barczewo
    tel. 89-514-43-42
  • nie-sort 03.09.12, 09:16
    Witam,

Oferuję Państwu niesort ze Szwecji.

Towar w 100% oryginalny,bardzo dobrej jakości-pochodzi ze zbiórek domowych oraz kontenerów. Pakowany w worki i reklamówki różnej wielkości. Minimalny zakup-100kg.

Przy pierwszej transakcji w celu zapoznania się z jakością towaru mogą Państwo sprawdzić zawartość kilku wybranych przez siebie worków. Cena 5.60zł/kg.

Kontakt 606688167

DOLNOŚLĄSKIE / WROCŁAW
  • st3fan71 16.06.13, 10:29
    Witam, mam do zaoferowania odzież używaną ze Szwecji. Odzież jest posortowana- odzież damska, męska, dziecięca. Ubrania pochodzą ze Szweckiej hurtowni odzieży, wysoka jakość towaru, dużo znanych firm, są także ubrania z metkami.

Cena za 1kg- 14zł.

Mój mail to rafal.mos@interia.pl. Mogę wysłać zdjęcia odzieży na maila.
  • niesort-irlandia2014 04.06.14, 17:57
    witam

niesort z własnych skupów w Irlandii

cena 1.70 euro/kg.
  • missmola 16.06.14, 21:31
    Hurtownia Odzieży Używanej Olsztyn zaprasza na ul. Składową 3. Tel . 509-487-554
    W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment odzieży sortowanej w różnych kategoriach oraz niesort.
    Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne rabaty.
    Przed dokonaniem zakupu jest możliwość obejrzenia jakości towaru.
    Istnieje również możliwość zakupu towaru poprzez sprzedaż wysyłkową – za pobraniem.
    odzieżużywana.olsztyn.pl/
  • emporitextile 22.07.14, 09:43
    Zapraszamy na nowa dostawe creamu w promocyjnej cenie , ostatnia dostawa lata w tym sezonie .tel.787-963-474 , www.empori-textile.pl
  • mlhurtownia 09.02.15, 14:43
    Witam,
    zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni, specjalizującej się w handlu WYŁĄCZNIE odzieżą używaną typu "sort". Po informacje o asortymencie, promocjach i nowościach zapraszamy na nasze konto na FB : facebook.com/MLHURTOWNIA lub do odwiedzenia naszej strony internetowe:j ml-hurtownia.pl
  • a.latajka 05.05.15, 16:12
    mam do sprzedazy 300 szt odziezy NOWEJ Z METKAMI firm VILA.Mexx,B Young,ZAra .z outletu, rozne rozmairy i rzeczy LATO kolekcje 2012-2013 sa to rzeczy ktore spokojnei nadaja sie do sprzedazy pochodza z likwidacji sklepu z outletem. cena 8 zł za sztuke. w pace sa sposnie,spodnice,tuniki sukienki,bluzki topy pare swetrow przejsciowych. 95% rzeczy ma metki ,rozmairy od s do xxl zapraszam 607965229
  • barlen1 05.08.15, 13:18
    Witam
    Mam do sprzedania towar outletowy.Nowy z metkami firmy Metersbonwe , bardzo dobrej jakości i cenie.
    Posiadamy odzież męską , damską , młodzieżową, tenisówki , trampki i dodatki.
    okazje@martel-bytom.pl
  • hurtownia-supercream 06.10.15, 10:17
    Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą , oferujemy ubrania z Anglii najlepszej jakości typu Cream dużo oryginalnych ubrań , Atmosphere,adidas,nike,next,george, H&m ,zara itd. dłuby wy mieniać, czesto trafiaja się ubrania z metkami. Pomagamy również uzyskać pieniążki na dotacje z UE na otwarcie sklepu. Więcej szczegółów na www.supercream.pl Polecam zajrzeć w zakładkę PROMOCJE
  • sortowniacream 13.10.18, 20:29
    WITAM. OD POŁOWY LISTOPADA ZACZYNAM SORTOWANIE ODZIEŻY NA SORTOWNI W ANGLII, SZUKAM KILKU KLIENTÓW DO WSPÓŁPRACY. TOWAR NAPRAWDĘ CREAM. WIĘCEJ INF NA MAILA sortowniacream@gmail.com. proszę zostawić nr tel zadzwonię z ofertą

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka