Dodaj do ulubionych

SPRZEDAM ODZIEŻ UŻYWANĄ PO LIKWIDACJI SKLEPU

21.02.14, 22:05
sprzedam odzież używaną po likwidacji sklepu tzw. mix niesort ( dokładnie nie wiem jaka ilość ) do tego ponad 120 pościeli i ręczniki , najchętniej całość , północna wielkopolska , tel. 506 458 009
Obserwuj wątek
      • marlesiii Re: SPRZEDAM ODZIEŻ UŻYWANĄ PO LIKWIDACJI SKLEPU 04.04.14, 12:47
        Oferuję państwu wysokiej jakości odzież cream- butikowa odzież plus dodtakowo nową odzież od polskich producentów. Posiadam ok 500 kg odzieży. Ok 70% to odzież damska, 15% odzież męska i 15% odzież dziecięca. Jest to odzież wiosenno-letnia. Występują marki i typowo angielskie a także europejskie czy z USA : ZARA, H&M, TOMMY HIFIGER, RIVER ISLAND, DOROTY PARKINS, RALPH LAUREN, GANT, DISNEY i wiele innych. Odzież bez dziur i plam, mocno przesortowany i przeselkcjonowany.

Odzież sprzedawana poprzez www.victoria-fashion.pl

Nie ukrywam że interesuje mnie sprzedanie całości towaru. Towar jest wart naparwdę sporo, ja odsprzedam całość za 10 000 zł. Uwierzcie to bardzo dobra cena.

Zainteresowane osoby zaparszam do kontaktu. Za opłatą za paliwo jestem w stanie dostarczyć to w każde miejsce na terenie Polski.

Pozdrawiama
        Marlena Sapiaska
        tel. 535860806
        marlena.sapiaska@gmail.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka