Dodaj do ulubionych

Czy ktoś słyszał o agencji pracy Axell ?

19.01.11, 12:30
Z tego co wiem agencja pracy Axell mieści się w Opolu. Czy ktoś miał jakieś doświadczenia związane z tą agencją? I czy ktoś wyjeżdżał poprzez tą agencję do Holandii? Bardzo proszę o w miarę możliwą odpowiedź.
Edytor zaawansowany
  • lajkyt 13.10.11, 10:38
    Hej, ja bylem w Holandii z firmy Axell. Generalnie bylo OK. Warunki pracy wszystko jasne i klarowne, wynagrodzenie tez. Warunki mieszkaniowe byly spoko, mieszkalem w mieszkaniu w 6 osob, dawalismy rade się dogadac i jakos ze soba wytrzymac przez tych kilka miesiecy. Moge zupelnie szczerze polecic ta firme. Jakby ktos mial jakies pytania, dawajce znac, chetnie podpowiem co i jak.

Michal
  • watercres 31.10.11, 20:59
    hej pracowalem dla axell , agencia posiada swoje siedziby w ruznych niastach polski ale gluwna siedziba w holandii to tilburg , praca dla tej agecii nie nalezy do zbyt milych, i za bardzo niskie wynagrodzenie, oraz lokacie w kturych sie mnieszka to totalny syf!! bylem na 2 hotelach robotniczych w hoge mirgen i kerkdriel, masakra!!!! osobiscie nie polecam a nawet przestrzegam!!! przed ta agencia
  • molokolo 04.11.11, 15:57
    Przesadzasz - albo źle trafiłeś albo masz pecha ... Praca jak praca: trzeba wiedzieć na jakich warunkach się wyjeżdża i czego można oczekiwać. Poza tym potrafią znaleźć dość szybko prace, gdy pracodawca zakończy zlecenie. Pomagają zdobyć numer Sofi i ja nie mam większych zastrzeżeń. Axell ma dość sporo ofert pracy, a biura mają też w Łodzi, Gliwicach itp. Warto się pofatygować do ich biura, aby spokojnie porozmawiać. Oczywiście jeżeli ktos ma w miarę blisko. :)
  • legol75 13.06.12, 19:23
    Agencja jest spoko, całkiem mili ludzie w niej pracują. W Polsce dowiedziałem się wszystkiego, także nie było żadnych niespodzianek. Najlepiej jest sobie przed wyjazdem zrobić listę pytań, zadzwonić, napisać maila, albo bujnąc się do biura, jak się blisko mieszka i dopytać o wszystko, a nie później ludzie jadą i tylko potrafią narzekać. Najważniejsze, że płacą na czas, na lokacjach jest całkiem, całkiem, więc nie ma co narzekać. Polecam agencję !
  • lider88 15.06.12, 12:39
    YO, Axell ma biura w Opolu, Lodzi, Gliwicach i Skiernieiwcach, na stronie pewnie bedzie wszycho napisane. Ale do rzeczy, bylem, przezylem i moge polecic. W zeszle wakacje pracowalismy z dziewczyna przy sprzataniu lotniska. Jak na wakacyjna robote, praca byla spoko. Odlorzylismy troche grosza, wiec po powrocie moglismy wynajc sobie mieszkanie, bo oboje wrocilismy na studia. Niestety mankamentem bylo to, ze nie moglismy razem mieszkac, ale mieszkalismy blisko siebie, wiec jakos poszlo. My mieszkalismy w czterech w jednym duzym pokoju, laski mialy dwa pokoje na cztery. Najwazniejsze, ze kaska byla placona bez malowania oczu, bylem dwalata temu z innej firmy w Niemczech na truskawkach i nas generalnie mchneli w jajo z kasa, ostatecznie starczylo mi na skrzynke browara i powrot do domu, skunksy jedne. Na szczescie w Axel placili nam co dwa tygodnie, wiec nie bylo sciemy. Niebawem znow jade, ale sam, i mam nadzieje ze bedzie tez spoko.
  • ollala62 23.10.12, 20:48
    A jakie lotnisko sprzatales bo jakos sobie Ciebie nie kojarze i tego co piszesz o lokacjach?
  • renata101987 20.06.12, 12:28
    Agencja AXELL jest dobrą, sprawdzoną firmą. Mają dobrą opinię wśród pracowników, ale też i pracodawców, którzy zatrudniają ludzi rekrutowanych przez Axell. Mają sporo ofert pracy, co prawda głównie dla mężczyzn, ale wszystkie można znaleźć na www.axell.pl. Zdecydowanie uważam, że należy polecać tę agencję, bo w całym tym gąszczu różnych oszustów, jest to firma, która wie co robi i zatrudnia ludzi na dobrych warunkach.
  • ma_r_ko 01.10.12, 12:19
    Potwierdzam. Naprawdę polecam tą agencję. Firma jest sprawdzona, biuro w Polsce pomaga wiele załatwić, na miejscu są opiekunowie, którzy też na początku dużo pomagaja. Nie mam żadnych negatywnych wrarzeń.
  • lipoliza 30.10.12, 15:41
    Zgadzam sie z przedmowcami. Ja tez uwazam, ze warto zaufac Axell, znam ta firme od trzech lat i wiem, ze mozna polegac na niej. Ostatnie dwa lata spedzlem w NL z przerwami na krotkie urlopy w PL, ale jestem zadowolony. Mam 47 lat jestem spawaczem z wyksztalcenia, 15 lat w zawodzie, niestety w PL trudno bylo mi znalexc cos innego niz umowa zlecenie, platna zazwyczaj jakies marne 1000 zl miesiecznie. Zreszta sami wiecie jak jest. Ja wiem, ze w PL nie chce juz pracowac i gdyby nie choroba zony juz dawno bym sciagnal rodzine do Holandii. A tak musimy sobie jakos radzic. No, polecam Axel, nie oszukuja, placa o czasie, i tak jak marek pisze, duzo pomagaja zalatwic.
  • restauratorkass 05.07.18, 12:44
    ja współpracowałam z Market Access i bardzo polecam....
  • marcella09 29.03.19, 20:11
    hmm nie slyszalam ale ja ze swojej strony moge polecic SpartaJobs, z tymze ja szukalam pracownikow z nimi i swietnie sie spisali:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka