Dodaj do ulubionych

Firma Van Koppen & Van Eijk

19.05.14, 20:00
Witam zastanawiałem sie nad pracą w Holandii dla tej firmy i z tego co widze w internecie to jest duzo negaytnych komentarzy, ktos moglby się podzielić sowimi doświadczeniami??
Edytor zaawansowany
  • wiszja 27.05.14, 13:05
    Hej.
    Pracowałem dla nich dwa miesiące na magazynie. Nie jest to na pewno praca idealna, ale jeśli pracujesz dobrze to nie będziesz miał na co narzekać. Zarobki nie są kosmiczne ale w porządku a co najważniejsze płacą regularnie (tylko raz zdarzyło się małe opóźnienie) co tydzień. Nie będziesz też mieszkał w pałacu tylko hotelu robotniczym/domku. Generalnie jeśli chcesz sobie dorobić to to jest dobra opcja by to zrobić.
  • lubietabasco12 23.06.14, 23:58
    W zasadzie wszystko to co napisał kolega wyżej, nie ma za bardzo co więcej dodawać... Firma jest spoko, jak samemu jest się spoko. Trzeba pamiętać że tam się jedzie do pracy a nie na wakacje.
  • kronorad 20.08.14, 02:04
    właśnie dla nich pracuje :) jest okej ale bez szału, nie ma sie co nastawiac na jakies niewiadomo co
  • nerzhul 20.08.14, 15:54
    wyjechalem z nimi na poczatku lipca do horn i jestem zadowolony w sumie
  • zurmnd 27.11.14, 21:13
    te wszystkie negatywy to są jakieś bzdury kompletne ja nie mam żadnych zastrzeżeń i wszystko było dobrze, pozdrawiam :)
  • adam.d9 20.01.15, 21:29
    Nie moge powiedzieć że było idealnie, ale ogólnie to warto było pojechać, dorobiłem sobie w całkiem porządnych warunkach.
  • utkvos 21.01.15, 11:47
    nie ma sie co przejmowac takimi negatywami to wszystko pisza ludzie niezadowoleni bo sie obijali a tak naprawde jest w porzadku!!!
  • ramparara 11.06.15, 12:40
    tak jasne, szczególnie w porządku jest organizacja pracy i burdel w hotelu, a i co najważniejsze oszukiwanie na stawkach
  • balindwalinstalin 15.02.15, 12:30
    Warunki mieszkaniowe w porządku, kontakt z koordynatorami taki sobie. Ale generlanie: praca była, wypłaty też były wtedy kiedy miały być (i nikt Cię nie okrada na nich, a przynajmniej mnie się nie zdarzyło). Jak pracujesz sumiennie i uczciwie, to żadnych nieprzyjemności miał nie będziesz.
  • karyna-szebel 17.02.15, 20:09
    Nie ma się co przejmować tymi negatywami. Z własnego doświadczenia wiem, że jeśli człowiek nie sprawia problemów i jest uczciwy, to sam ze strony firmy żadnych przykrości miał nie będzie. Negatywne komentarze pewnie wypisują ludzie którym po prostu podziękowano za współpracę.
  • jestem-bogiem12 07.03.15, 18:21
    tak jak wyżej napisano... krótka piłka. jak robisz uczciwie, to nie masz o co marudzić. jak jesteś gówniarzem który jedzie do holandii się zabawić to szybko ci podziękują, stąd sie te negatywne komentarze biorą.
  • wolka123 26.03.15, 22:47
    Poza jednym nieprzyjemnym kolesiem w hotelu to wrażenia miałem pozytywne, nie ma na co narzekać (ale nie jest idealnie). Nie nastawiaj się po prostu na zbyt wiele, bo się przeliczysz.
  • kranig 02.04.15, 22:38
    Jak na firme tego rodzaju to są naprawdę profesjonalni. Takie nieprzyjemne epizody jak np. brak wypłaty albo obcięcie jej się tutaj nie zdarzają, ap rzynajmniej mnie się nie zdarzyły.
  • dudumzrd 28.05.15, 22:47
    Mnie też sie całe szczęście nie zdarzyły. A różne rzeczy słyszałem... nie trudno w takie opinie uwierzyć, bo to norma u polskich pracodawców. Dobrze że tutaj jest inaczej.
  • axazors 05.04.15, 02:25
    Pracuję tutaj dwa miesiące i jak narazie to mogę polecić. Ludzie są całkiem spoko, kontakt z koordynatorami w porządku. Zarobić można nie najgorzej, ale iwadomo, trzeba trochę kasy włożyć ww wyżywienie, zakwaterowanie (80 euro w domku). Pracę mam taką że pracuję 6 dni w tygodniu.
  • kralizek_dib 29.04.15, 22:56
    przesadzone, duzo ludzi przyjezdza z mysla ze sie beda opieprzac i fajnie zarabiac a tak nie ma, wiec potem wyladowuja swoje frustracje w internecie. chcesz zarobic, musisz sie wysilic.
  • ramparara 11.06.15, 13:19
    niebywałe ,ale jestem tego samego zdania co Ty odnośnie pracy- tak trzeba pracować ,a nie imprezować, ale nie w tej firmie- tu się niczego nie dorobisz, chyba,że nerwicy
  • ytkwa 02.05.15, 00:47
    Nie wiem skąd te negatywy. Pracowałam na kwiatach i było okej. :)
  • lavora 29.05.15, 13:28
    Nie słyszeliśmy o tej agencji a u nas jest wiele certyfikowanych agencji. Z tymi opiniami innych też trzeba trochę uważać.
    --
    Certyfikowane agencje - www.lavora.pl - Oferty pracy za granicą
  • 9mnbvcxz 01.02.16, 19:29
    NIE..NIE..NIE..oddział w Zwaag to nie porozumienie. Pisze o swoim przykładzie i ludzi ktorzy ze mna przyjechali. W dniu przyjazdu do Holandi bylismy przetrzymywani pare godzin przed firma ..po co..na co?..nikt nie wie. Po godzinach udreki rozesłali do domkow..i własnie...rozesłali i chyba zapomnieli..przypomnieli sobie po 4 dniach ze jest niby jakas oferta pracy szkoda ze na 2 dni a dlatego na dwa dni zeby opłacic domki w ktorych przesiadywalismy reszte tygodnia.Pomijajac ze oddział w polsce obiecywał prace pełno etatowa zarzekajac sie przy tym. Po zaciagnieciu jezyka od autochtonow wyjasniło sie ze firma rozdziela prace tak zeby jedna połowa pracował by reszta siedziała w domkach i odwrotnie..tylko po to by opłacac domki..wstyd dla firmy za traktowanie ludzi, 2016.01.14
  • kwiatowyzaulek 04.05.16, 16:58
    Czy ktoś zna adresy do producentów storczyka? Poszukuję kontaktów.
  • kwiatowyzaulek 11.05.16, 09:06
    Przepraszam ze nie na temat. Szukam producentow storczyka w Holandii moze ktoś zna ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.