JMB Consulting w Katowicach Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • witam serdecznie :) mam pytanie czy ktoś pracował przez firmę JMB Consulting z
    Katowic ?? jeśli tak to proszę o kontakt gdyż mam zamiar wyjechać z tej firmy
    za 2 tygodnie. można pisać na gg 6405605
    • no właśnie, ja też proszę o kontakt :P też wyjeżdżam z JMB i jestem ciekawa co i
      a jak...
    • ja tez mam zamiar jechac , a do czego jedziecie ?
      kolezanka byla w tamtym roku przy sprztaaniu hoteli
      i mowila,ze wszystko okej- placa tak jak powinni- i chwalila sobie wszystko.

ps. oni biora cos za posrednictwo ?
      • no ja właśnie jadę do sprzątania hoteli:)
        masz jakiś namiary do tej swojej kumpeli, która była z jmb rok temu? jakiś nr
        tel lub gg??? plisss...
        rzeczywiście wszystko wygląda fajnie, profesjonalnie.
        nie biorą żadnych opłayt, tylko do rotterdamu jedziesz na własny koszt i musisz
        mieć trochę kasy na początek, np. na wyżywienie, bo za mieszkanie płacisz po
        pierwszej wypłacie (wypłaty sa co tydzień, a mieszk. 38euro tygodniowo).
        • teraz nie mam z nią kontaktu, bo wyjechała na wakacje ;)
          - z tego co mi mówiła, to ludzie są w porządku, pomagają załatwić ci numer,
          konto
          - mieszkania mają dobre warunki ( ona pracowała w Amsterdamie, mieszkała w
          jakiejś tam dzielnicy i kupywali jej bilet msc na tramwaj, zeby dojezdzac do
          pracy)
          - pracowala po 8 h dziennie 5 dni w tyg, wiec mowila, ze miala czas na
          zwiedzanie =)
          ogolnie byla zadowolona.

kurcze. a ja dzownilam do nich i na razie nie maja zadnych wyjazdow :/
          pani spytala czy pasowaloby mi 24.06 ale to dla mnie o 2 dni za wczesnie :D

a ty paulcia111 kiedy jedziesz ?
          ja chcialam jechac do Amsterdamu
          • no to jadę do tej samej pracy co twoja koleżanka - do Amsterdamu, 5dni w tyg.
            po 8h i muszę zabrać z polski jedno małe zdjęcie do biletu miesięcznego;)
            mówisz, że na razie nie mają żadnych ofert? jak to nie?:P przecież na 24-ego...
            szkoda, że nie jedziesz, bo ja jadę sama i trochę mi dziwnie... ciekawe, na
            jakich ludzi trafię, bo mieszkamy podobno w kilka osób.
            wczoraj dostałam papiery, przeczytałam wszystko i jestem trochę przerażona -
            będziemy pracować w hotelu 5-gwiazdkowym i straszny rygor, np. 26 minut na
            pokój i w tym milion rzeczy do zrobienia;/
            wyjazd w niedzielę, trzymajcie kciuki!
            • ja będe nadal do nich dzwonić. w przyszłym tygodniu mają mieć nowe oferty.
              więc może do ciebie dojadę =)
              i nie martw się .będzie dobrze.
              skrobnij na maila jak bedziesz miala mozliwosc- co tam u ciebie, czy wszystko
              ok.
              POZDRAWIAM ! =)
              • a czy ta firma ma strone www ??? Jakie są np. wymagania do pracy w hotelu ???
                • hej hej ja prawdopodobnie wyjeżdżam z tego biura 3 lipca teraz we wtorek.S
                  poniedziałek ide do nich na spotkanie i wszystko będe wiedział.Troszke się
                  bałam ale te wypowiedzi mnie troszke uspokajają ino ten rygor mnie troche
                  przeraża:/ ale damy rade hehhe...może jeszcze ktos coś wie o tym biurze???!!! a
                  może tez ktoś wyjeżdża 3 lipca???!!!!:) aha..stronka to www.jmb.com.pl
      • kIEDYS BYŁO OK ALE OD MAJA JAK OTWARLI GRANICE JEST FATALNIE JMB WYSYŁA LUDZI A
        TU PRACY NIEMA WARUNKI FATALNE BO KIEDYS BYŁO NA MIESZKANIACH PO 5 OSÓB TERAZ
        NA TYCH SAMYCH PO 9 ZAMIESZKANIE PODNIESLI STAWKE DO 52 EURO A PRACY NIEMA ZA
        DUZO JAK JUZ MASZ SZCZESCIE ZE MASZ PRACE TO PO 3 DNI 4 PO 5 GODZIN NIELICZNYM
        SIE UDA TRAFIC DO DOBREGO HOTELU A NA NUMER SOFI CZEKASZ CZASAMI DO 3 TYGODNI
        NA MIESZKNIU . JEST TRAGADIA KONTAKT FATALNY, POŁOWA LUDZI CO TERAZ PRZYJECHAŁA
        W TE WAKACJE JUZ WRÓCIŁA DO DOMU LEPIEJ TU NIEPRZYJEZDZAJCIE!!!
    • wiatm!!! mam pytanie czy ta firma to interactive?/?? jeżeli tak to moj mąż wyjechał z tej firmy i po 2 tygodniach wrócił . tylko straciliśmy pieniądze bo pracy tam nie dostał.dzwonił do firmy i mówili cały czas ze oddzwonią i nie oddzownili ani razu.
      • tak, ta firma istnieje rowniez pod nazwą Interactief groep.

ale zaraz, zaraz- skoro ani razu nie oddzwonili, to jak twój mąż
        z nimi pojechał ?

• czesc czy ktos probowal sie dodzwonic do tej firmy .Ja probuje od tygodnia i
          nie idzie caly czas jest sekretarka wlaczona .Moj nr gg 9688856
          • chyba zlikwidowali biuro ( kolezanka mi powiedziala, byla u nich.
            panie ponoc sa tak zmeczone, ze nie maja sily odbierac tel. tez nie moglam sie
            do nich dodzwonic)- kolezanke wyrolowali
            poszla dzien przed wyjazdem ( miala juz podpisana umowe)
            i powiedzieli jej, ze nie ma dla niej pracy...
            poza tym, ludzie ktorzy pojechali tydzien temu, pisza, ze jest zle, bo nie ma
            pracy,
            a warunki mieszkaniowe beznadziejne.

www.niedziela.nl
            mozecie poczytac na forum..

kurcze, a ja myslalam, ze to dobra firma- kolezanka, ta sama, ktora w tym roku
            wykołowali
            w tamtym roku pracowala z nimi i chwalila sobie wszystko :/
            • ta firma to DNO!!!
              wyjechałam do pracy 17.06, wróciłam do polski 13.lipca (miałam zostać do
              września). wróciłam bez ŻADNEJ kasy (podkreślam: bez złamanego
              eurocenta!!!!!!). cały czas nas przekonywano, że "pieniądze będą", ale nie
              doczekałam się wypłaty do wyjazdu, a wyjechałam, bo przecież nikt nie chce
              pracować charytatywnie:/ tym bardziej, że praca jest bardzo bardzo ciężka - ja
              sprzątałam w hotelu 4-gwiazdkowym w amsterdamie (zmiana pościeli, wyszorowanie
              łazienki, odkurzanie, kurze, śmieci, mycie naczyń - hotelu oczekuje, że zrobisz
              to w 20minut!). w umowie jest napisane, że zarabiasz na godziny, a w moim
              hotelu pracowało się na pokoje, a więc płaca dużo mniejsza! powracając do
              wypłat: po powrocie do polski zadzwoniłam do jmb zapytać o MOJE pieniądze -
              babka powiedziała, że mam być spokojna, że kasa zostanie mi wpłacona na polskie
              konto. umówiłyśmy się, że podam jej e-mailem wszystkie dane (nr konta, adres
              banku i kod SWIST, który służy przelewom międzynarodowym, bo kasa miała wpłynąć
              z rotterdamu z interactief, a nie z jmb). powiedziała, że wyśle te dane do
              interactiefu i dostanę pieniądze w TYM tygodniu (dzwoniłam tydzień temu w
              czwartek). dziś jest piątek, kasy nie ma! tym razem do jmb zadzwoniła moja
              mama. babka już wiedziała o co chodzi i powiedziała tylko (cytuję
              dokładnie): "wysłaliśmy monit do rotterdamu i na tym nasza rola się kończy". są
              po prostu bezczelni!!! współpracują z interactiefem i nie potrafią wyegzekwować
              pieniędzy dla ludzi, których sami wysłali do pracy. a wiecie jak to działa? jmb
              dostaje niezły szmal za każdą głowę (osobę), którą odeślą do roboty i potem
              mają W DUPIE, co się z ludźmi dzieje. wysyłają ludzi MASOWO, bo tylko z tego
              mają zysk, a potem interactief robi "wielkie oczy" i dziwią się, dlaczego
              przyjechało tylu ludzi (kiedy jechałam do holandii 17.06, to była z
              nas "zaledwie" 11-osobowa grupa i już byli zdziwieni - tym samym nie wszyscy
              dostali pracę; kiedy wyjeżdżałam z holandii - minęła się ze mną 45-osobowa
              grupa polaków - to dopiero musiał być dla interactiefu SZOK! ;-) ). to nie jest
              tak, że jmb wysyła konkretną osobę do konkretnej oferty. tym ma sie martwić
              interactief. wyślą człowieka i umywają od wszystkiego ręce. na ich korzyść
              przemawia to, że w umowie nie ma ANI SŁOWA o jmb, tylko o interactief. ale
              zacząć należy od tego, że we wszelkich urzędach jmb figuruje jako doradztwo
              personalne, a nie pośrednictwo pracy. a to nie jest to samo!!! a więc robią to
              NA LEWO. ja tego nie podaruję! czy może ktoś z was też został wyrolowany na
              kasę??? moje gg w razie czego: 4838164. pozdrawiam i OSTRZEGAM PRZED CWANĄ I
              KŁAMLIWĄ JMB!!!
    • kIEDYS BYŁO OK ALE OD MAJA JAK OTWARLI GRANICE JEST FATALNIE JMB WYSYŁA LUDZI A
      TU PRACY NIEMA WARUNKI FATALNE BO KIEDYS BYŁO NA MIESZKANIACH PO 5 OSÓB TERAZ
      NA TYCH SAMYCH PO 9 ZAMIESZKANIE PODNIESLI STAWKE DO 52 EURO A PRACY NIEMA ZA
      DUZO JAK JUZ MASZ SZCZESCIE ZE MASZ PRACE TO PO 3 DNI 4 PO 5 GODZIN NIELICZNYM
      SIE UDA TRAFIC DO DOBREGO HOTELU A NA NUMER SOFI CZEKASZ CZASAMI DO 3 TYGODNI
      NA MIESZKNIU . JEST TRAGADIA KONTAKT FATALNY, POŁOWA LUDZI CO TERAZ PRZYJECHAŁA
      W TE WAKACJE JUZ WRÓCIŁA DO DOMU LEPIEJ TU NIEPRZYJEZDZAJCIE!!!
    • Witam,
      a gdzie znalazła pani ogłoszenie? Też bym chętnie pojechała.. mój mail ewelina.drozdzik@wp.pl. Z tego co wiem to są wiarygodni.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.