Dodaj do ulubionych

firma E&N (eena)

22.06.07, 10:03
Witam czy ktoś pracował przez tą firme a w szczególności w fabryce boczku i może wypowiedzieć się na temat firmy i oferowanej pracy za wszystkie informacje bede bardzo wdzieczny
Edytor zaawansowany
  • mazimarzena 27.12.07, 00:05
    polecam własnie wróciłam z holandi sprawdziłam zajebiscie zarobiłam
    ale nie na boczkach
  • kamiltbg20 04.11.08, 11:47
    NIE POLECAM REGO BIORA I MAJA TAKICH NAUCZYCIELI ZE NIC NIE TLUMACZA MAJA
    WSZYSTKO W DUPIE CZY TY POJMIESZ TO CZY NIE NAJWYZEJ NOWY NA TWOJE MIEJSCE
    PEZYJDZIE CWANIAKI JEBANE KASE STRACISZ NIE ZAROBISZ NA CHŁODNIE WYWALAJA -40
    STOPNI NIECH SAMI SOBIE TAM ROBIA ZŁODZIEJE I TYLE ADAM HUJ WOZI GNÓJ PEDAŁ
    JEBANY KIWAJACA GŁOWA KTO BYL TEN WIE
  • kamiltbg20 04.11.08, 11:43
    kurwa nie jedzcie z tego biora wielkich kordynartorów udaja ja bylem w tilburgu
    na wozkach bt trafil sie taki kordynator co mial dałna chodizl naćpany jak go
    złapie w polsce to masakra ADAM SIWY HUJ KAROLINKA DZIWKA JEBANA a cały szef
    holender to hitler nie ejzdzie odradzam sciemniaja ze wszystkim mieskzania
    pozygane grzyby wszedzie
  • lysylysy1982 04.01.10, 19:47
    ,,firma,, skandal! po przyjezdzie do hol wzucili nas bez zadnej rozmowy na
    jakies mieszkanie gdzie w jednym duzym pokoju mieszkało juz 6 chlopaków , smród
    i syf. okazało sie ze jest tylko jedno miejsce a bylo nas dwoch. zadzwonilismy
    do tego pedała z kolczykiem marcina to powiedział ze jest niedziela zeby mu
    nieprzeszkadzac. mieli nam dac rowery na dojazd do pracy ,, niedali! oplaty za
    tzw media , hehe chlopaki płaca za to po 24 euro na głowe na tydzien czyli ponad
    120 euro miesiecznie za te ich media, a niema licznikow wiec niewiesz za co ile
    placisz.nieoczekiwałem 5cio gwiazdkowego hotelu ale za 85 euro na tydzien bo
    tyle wychodzi oprócz ubz bo ubz jeszcze (15euro) to oczekiwałem jakich w miare
    godnych warunków a wzucili nas na jakos meline a to było prowizoryczne
    mieszkanie w jakims kosciele, tak autentycznie w kosciele.niepowiedzieli nam nic
    , kiedy praca na jaka godzine , gdzie co i jak! dosłownie nic!!! i jeszcze placi
    sie jakies kary od 50 do 150 euro za np niodkurzone mieszkanie.lub za spuznienie
    sie do pracy.i ostatecznie powiedział na maruiszek tzw ,, koordynator,, cytuje,
    JAK WAM SIE NIEPODOBA TO JEDZCIE DO POLSKI,, i tak sie zakonczyła nasz przygoda
    z eaana sp.z.o.o. odradzam kazdemu ta firme! jedno wielkie badziewie w polsce
    obiecuja a tam jest zupelnie inaczej! ludzie niejedzcie przez ta firme ! ja
    straciłem kase tylko przez nich!! jak ktos chce porozmawiac to moje gg 2775312.
    a ci co pisza o tej firmie ze jest ok to chyba tacy ktorych spotkałem na tym
    mieszkaniu na które nas dali . zapici ,nieogoleni i smierdzacy. tacy których w
    polsce niebyłó ich stac na chlanie a w holandii dostali 150 euro na tydzien i
    maja za co sie napic wiec pisza ze jest dobrze . ale ze mieszkaja w 6ciu jak
    nury i płaca za mieszkanie w sumie 2000euro agencji a agencja za ta spelune
    placi moze z oplatami 500 euro i jedza z podłogi jak psy ,,, to jest ok ...
    POWIEM TAK , KTO MA TROCHE GODNOSCI I NAZYWA SIE CZŁOWIEKIEM NIEPOWINIEN TAM
    JECHAC BO NIEDA SIE TRAKTOWC JAK KUNDEL , TO FIRMA I PRACA TYLKO DLA LUDZI
    KTÓRZY NIEMAJA ZA GROSZ HONORU I CZŁOWIECZENSTWA .i niepowinni sie nazywac
    POLAKAMI!!!!!!!!! i na koniec sorry za wyrażenie,,,,, HUJ W WAS WY
    KOORDYNATORZY ALE I W WAS WY SMIECIE ,,polaczki,, KTORZY DAJECIE SOBA POMIATAC
    BO TO DZIEKI WAM TAK JEST!! ,, odradzam ! odradzam!!
  • szach99 24.11.08, 22:19
    nie poleca pracowałem tam rok temu i bylo nieciekawie pracowałem ok 20godz tygodniowo!!!
  • axell31 10.01.09, 08:27
    No witam ,pracuje w tej firmie ale akurat nie w fabryce boczku tylko przy zbieraniu zanuwien i na dzień dzisiejszy nie wygląda to dobrze
  • bato19 10.01.09, 19:01
    mam pytanie jak wyglada praca i płaca w tej fizmir ?
    pzdr .
  • zanetaboruch 23.07.09, 09:22
    Firma jest nie wypłacalna ludzi robia w konia obiecuja złote góry a guwno ludzia
    daja na miejscu jestes traktowany jak w wiezieniu zadnyz znajomych na domku bo
    cie wywala bez slowa beszczelni wredni i napewno nie sa tacy mili jak pisza ze
    mozesz liczyc na pomoc polskich koordynatorów sciema pierwsza klasa niedawno z
    tamtad wróciłam ostrzegam PS teraz biora do 20roku życia bo chamy nie płacą dużo
    za ubezpieczenie
  • anonimowalady 25.08.09, 18:39
    po 1. raz bylas w nl i taka wielka znawczyni? haha
    po 2. jak w kazdym kraju kryzys dopadl tez holandie - wiec kazdy radzi sobie jak moze, cieszmy sie ze jest w oglole praca tam jeszcze
    po 3. jesli chodzi o firme E&A (Zwolle)- jest to jedna z niewielu firm ktore mozna polecic - wyplacalna co do centa, dobry kontakt z koordynatorem - tylko trzeba umiec normalnie pogadac a nie zgrywac cwaniaka
    po 4. tam sie jedzie do pracy jakbys nie wiedziala, a jak ci brakuje znajomych to po co tam jedziesz? nikt na sile nikogo tam nie trzyma.
    i nikt nikogo tam nie wyrzuca, no chyba ze ktos nie przestrzega regulaminu lub pojechal tam po to "by zarobic a sie nie narobic"
  • anonimowalady 25.08.09, 18:41
    poprawka... E&A (Zaandam) bo tam jest biuro, zawsze mi sie myla te nazwy ;)
  • dido0808 13.08.10, 02:33
    Ja moge z czystym sumieniem polecić e&a .Pracuje tutaj już piąty rok a to chyba
    świadczy o tym ,że wiem co mówię. Firma jest wypłacalna - nigdy mi nie brakowało
    nawet centa , warunki mieszkaniowe świetne a w pracy tez się da
    wytrzymać.Szczerze polecam.
  • menti81 26.04.11, 22:13
    Dla wszystkich, którzy chcą zmienić pracę polecam ciekawą stronę www.corson.pl firme, która pisze skuteczne i profesjonalne CV i listy motywacyjne, również w obcych językach. To na prawdę działa, wierzcie mi pracodawcy dzwonią! Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.