Dodaj do ulubionych

Van Koppen en Van Eijk lub Firma BEETSMA opinie

23.08.09, 20:02
Proszę o opinie n.t. agencji pośrednictwa pracy w Holandii Van Koppen en Van
Eijk oraz Firmy BEETSMA. Biuro ww agencji w Polsce mieści się we Wrocławiu.
Edytor zaawansowany
  • wwkkss2 05.01.10, 22:49
    nie byłem z tym biurem w Holandii, ale jeśli chodzi o biuro we
    Wrocławiu... lipa składałem cv przez email, osobiście, już miałem
    wyjeżdżać, a tu telefon że coś tam coś tam,,, ale próbuj dalej, ja mam
    fajną robotę na Biskupinie, i kasę mam prawie taką samą jak w Holandii,
    po tych ich karach, za mieszkanie kosztów itp.
  • nenkableiswijk 08.07.10, 16:10
    witam ja pracuje przez to biuro juz 2 lata i jestem zadowolona a co do
    komentarzy negatywnych na temat van koppena to w wiekszosci wystawiane sa one
    przez niezadowolonych pracownikow , ktorzy w wiekszosci z wlasnej winy zostali
    wyrzuceni z firmy! wiadomo ze jak w kazdym biurze sa niekiedy problemy roznego
    typu , ale napewno nie wieksze niz w innych biurach
  • madz_ia21 09.10.13, 09:50
    Czy jakieś świeższe informacje o tej firmie może ktoś podać? ;)
  • kris_toff 20.01.15, 19:30
    Pracowałem dość długo za ich pośrednictwem w Holandii i cóż, no mogę powiedzieć że ogólnie to jestem zadowolony. Warunki w hotelu były znośne (no ale do pracy jechałem a nie wypoczywać), przy wynagrodzeniu żadnych problemów. Śmiało mogę polecić.
  • errymnr 15.02.15, 12:54
    moge tylko potwierdzic wypowiedz kolegi powyzej :) sama bylam dosc sceptyczna, ale dalam sie namowic kolezance i obie jestesmy ogolnie zadowolone z wyjazdu
  • ramparara 11.06.15, 12:36
    ta nie większe niż w innych biurach, chyba na same niewolnicze firmy trafiałaś, gdzie za marne grosze, traktowana jak pies zasuwałaś żeby opłacić mieszkanie i inne ich śmieszne opłaty, tam panuje wieczny chaos, brak kompetencji i wieczna impreza- a nie po to się przecież jedzie
  • uzumaki6 17.02.15, 20:11
    Firmy są generalnie tożsame z tego co mi wiadomo. W każdym razie, ja pracowałem dla Beetsmy (niedawno wróciłem do Polski ;) i nie mam powodów do niezadowolenia.
  • oki-szi 08.03.15, 20:36
    Nie miałam żadnych problemow z pracą u nich, pracowałam przez Beetsme w Polsce przez cały grudzień aż do marca i było w porzadku.
  • sol.as 26.03.15, 23:05
    Jeśli się nie boisz ciężkiej pracy, za którą dostaniesz rozsądne wynagrodzenie to warto z Beetsmą jechać do Holandii. Jeśli nie... to nie.
  • johtong 27.05.15, 23:51
    no fakt robota ciężka ale wypłata jest nawet okej :)
  • bookdewt 02.04.15, 23:14
    Firma profesjonalnie prowadzona, przez rozsądnych ludzi. Pracowałem dla nich parę miesięcy, nie mam żadnych poważniejszych zastrzeżeń... problemy oczywiście się zdarzały, wiadomo, idealnie nie jest. Ale wszystko da się rozwiązać, prędzej czy później.
  • pelekserdelek 05.04.15, 02:30
    Co do Van Koppen to nie wiem ale Beetsme uważam za kompetentna firme. Byłem w poprzednim roku dwa rayz w Holandii dzięki nim, niedługo znów będę się wybierał. Zarobki mają całkiem niezłe jak na robotę, poza tym nie ciulają na każdym kroku jak w innych agencjach.
  • ixam-itl 29.04.15, 23:02
    Beetsma jest w porządku, o tej drugiej firmie nie słyszałem.
  • dex-rangon 06.05.15, 01:35
    Dobra agencja. Rozsądni ludzie, da się dogadać, wszystko uczciwie.
  • ramparara 11.06.15, 13:16
    nie wiem kto Ci za to płaci,że tak piszesz naprawdę...
  • sidarkk 19.10.16, 13:47
    dla mnie bez zastrzezen, pracowalam juz niejednokrotnie z nimi, wszystko bez problemow, wyplaty na czas, jesli ktos chce pracowac a nie dostawac pieniadze za nic to na pewno bedzie zadowolony
  • ziupa123 12.01.17, 09:38
    Van Koppen en Van Eijk przez 3 miesiące pracy zdążył oszukać mnie 2 razy !
    ( potrafią tylko pleść głupstwa)
  • ziupa123 12.01.17, 09:42
    Van Koppenen Van en Elijk Nie ma złych pracowników, są tylko złe firmy
    -ludzie pracujący w tym biurze pracy są traktowane jak zwykłe śmieci
  • tabtabja 22.01.17, 20:20
    Proszę o informacje na temat tej firmy. Mam jechać za tydzień
    Nazwa projektu: De Ree Holland, miejscowość: Lisserbroek.
  • sweet_sensi 15.01.18, 22:26
    Pracowałem półtora roku przez VKVE w Zwaag więc mogę powiedzieć co nieco o nich. Wiele negatywnych opinii z forum gowork zostało usuniętych a nowe są sukcesywnie usuwane.
    Przyjeżdżając do pracy do vkve trzeba być nastawionym dosłownie na wszystko. Już pierwszego dnia po przyjeździe może spotkać was niespodzianka; nie ma dla was wolnego pokoju a pierwszą noc spędzacie śpiąc na kanapie w salonie. Warunki mieszkaniowe są różne, od przyzwoitych domów lecz jest ich jak na lekarstwo aż do miejsc gdzie mieszkanie nie należy do najprzyjemniejszych. Kiedy w domu wystąpi jakaś usterka to z duża dozą prawdopodobieństwa należy przyjąć, że nie zostanie szybko usunięta. Wysokość opłaty za mieszkanie jest uzależniona od ilości przepracowanych godzin. Czyli im więcej pracujesz tym więcej płacisz za mieszkanie. Jak dla mnie jest to opłata za każdą godzinę pracy jaką otrzymuje pracownik (maksymalnie wynosi coś około 400 e), tym oto pięknym sposobem goleni z kasy są pracownicy i pracodawcy.
    Kolejną sprawą są ludzie z którymi przyjdzie nam mieszkać, vkve ściąga do Nl dosłownie wszystkich, dla nich nie istnieje pojęcie jakości a tylko i wyłącznie ilości. Co skutkuje tym, że normalne, zwyczajne osoby, których jest niewiele zmuszone są często do mieszkania np; z osobami aspołecznymi, dla których coś takiego jak sprzątanie jest czystą abstrakcją, ludźmi mającymi problem z alkoholem tudzież z prawem. Vkve ściąga do Holandii zbyt wiele osób, co tydzień przyjeżdżają nowe osoby a te będące już na miejscu często pracują po kilka dni w tygodniu lub też mają kilkanaście dni wolnego - brak w tym logiki a przede wszystkim szacunku dla ludzi, którzy w większości nie wyjeżdżają za granicę aby pracować dwa do trzech dni w tyg.
    Nepotyzm i kolesiostwo to kolejne co do nich doskonale pasuje, mając znajomości w biurze, przyjeżdżając pierwszy raz do NL trafisz do najfajniejszej pracy i równie dobrego mieszkania.
    Transport do pracy działa, jeśli korzystasz z samochodu firmowego czy też roweru w miarę ok, z powrotami z pracy bywa różnie, czasem zajmują one bardzo długo gdyż; albo ktoś zapomni cię odebrać lub po prostu koordynator będzie miał gdzieś aby odebrać telefon. Jeśli mowa o samochodach firmowych to nigdy pod żadnym pozorem nie gódźcie się na bycie kierowcą gdyż może dojść do takiej sytuacji, że kończycie współpracę z vkve a po kilku miesiącach dostajecie na maila fakturę z informacją, że musicie pokryć koszty naprawy samochodu, który zwróciliście nieuszkodzony (jeden z usuniętych komentarzy opisywał podobną sytuację - dlatego też pewnie został usunięty). Nie wiedzieć czemu, żaden z pracowników vkve nie kontaktuje się osobiście w tej sprawie a jedynie za pośrednictwem wiadomości email - mało to profesjonalne, czyżby brak odwagi?
    Wypłaty - co miesiąc coś nie gra. Nawet może dojść do tak kuriozalnej sytuacji gdzie tygodniowa liczba przepracowanych godzin zgadza się lecz w końcowym, miesięcznym rozliczeniu części godzin brak. Trudno stwierdzić czym jest to spowodowane; niekompetencją pracowników czy też nieudolną próbą oszustwa? W jednej z usuniętych opinii była opisana sytuacją gdzie pewna osoba nie otrzymała pieniędzy za trzy przepracowane dni pomimo, że zwrócono jej za koszty dojazdu do pracy.
    Opieka koordynatorów w zasadzie nie istnieje, często w godzinach pracy nie nie odbierają telefonów od pracowników. Jeśli się nie mylę należy to do ich obowiązków. Jeśli nie znacie żadnego języka oprócz polskiego a jesteście zmuszeni udać się do lekarza to jesteście zdani wyłącznie na siebie.
    Co do samej pracy to jeśli macie odrobinę szczęścia to traficie do jakiejś normalnej pracy choć takich jest bardzo mało. Najczęściej prace jakie oferuje vkve to prace nisko płatne, na które Holendrzy nawet nie chcieliby spojrzeć, nietrudno też w nich o uszczerbek na zdrowiu. Do tego trzeba mieć świadomość, że jeśli pracujesz sumiennie to możesz liczyć na coraz to gorsze prace, natomiast osoby które z różnych powodów nie chodzą do pracy (alkohol etc.) będą w nagrodę wysyłane do coraz to przyjemniejszych prac.
    Reasumując szkoda czasu oraz nerwów na tę zbieraninę indolentnych i niekompetentnych osób, którzy mają za nic pracowników, lepiej szukać pracy w innym miejscu!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.