Dodaj do ulubionych

Kobieta na łyżce koparki. Budowa mostu nie może...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.13, 20:17
Musi się stać tak że ludzie oleją ten grajdół i na kilka lat przestana tam jeździć. Może wtedy ten ciemnogród zniknie !
Edytor zaawansowany
 • Gość: asd IP: *.gemini.net.pl 15.05.13, 20:42
  Jak można oddalić pozwolenie środowiskowe? Czy praktykanci Gazety są naprawdę niespełna rozumu? Sąd mógł oddalić skargę na pozwolenie środowiskowe albo je zwyczajnie uchylić. To nie tylko wynika z przepisów, ale z CZYSTEJ LOGIKI!
 • Gość: babur w łyżce IP: *.dynamic.chello.pl 15.05.13, 20:43
  Ludzie, po co jeździcie do tej ch..ujni? Mało lepszych i ładniejszych miejsc? Niech się sami kiszą w tym swoim piekiełku. Zabraknie im dutków to będą jeszcze błagać żeby im ten most zbudować.
 • Gość: olo IP: *.compower.pl 15.05.13, 21:37
  Niech popitalają furmankami jeszcze ze sto lat
 • Gość: Scottie IP: *.adsl.inetia.pl 15.05.13, 20:43
  Niech Państwo odpuści budowę tej drogi, będzie w góry jeździć mniej ludzi, to i górale zrozumieją, że albo droga albo pieniądze... nie będzie turystów to sami zbudują za swoje co by cepry wróciły z dutkami.

  Albo zbudujmy autostradę na słowację, to tam będziemy jeździć pieniądze zostawiać. Góry ładniejsze, lepsza infrastruktura...
 • buraque 15.05.13, 20:47
  dlaczego policja nie usunęła siłą protestujących? aaaa przecież to miejscowi, należałoby sprowadzić policjantów z innych części Polski bez lokalnych koneksji
 • aarvedui 15.05.13, 21:08
  przyczyna protestu jest prosta - nie dotrzymanie umowy przez inwestora.
  inwestor obiecał we wstępnych negocjacjach budowę "zamiast" starego mostu.

  a teraz okazało się, że oszukał ludzi, bo most powstanie w innym miejscu.

  nic dziwnego, że protestują - normalny człowiek jak zostaje oszukany, to może nawet przy..ć oszustowi w ryj, poza tym, że będzie się starał przywrócić stan sprzed oszustwa.

  strategia oszustwa za które mają płacić "Ci na dole" znacznie się spopularyzowała ostatnio. pewnie z powodu dziury budżetowej i bezmyślnego palenia pieniędzy przez rząd
 • Gość: O my god IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.13, 21:15
  Obietnic takich nigdy nie było, ubzduraliście sobie coś jak Macierewicz i próbujecie wpierać to innym.
  Sorry albo most albo odciąć wam prąd wode i inne media.
 • Gość: Adrian IP: *.dynamic.chello.pl 15.05.13, 21:33
  Kobieta nałyżce koparki? To trzeba było zacząć z nią kopać! Szybko by uciekła? Czy poświęciła życie w obronie dobra?
 • Gość: Inżynier IP: *.dynamic.chello.pl 15.05.13, 22:11
  Dutków Wykonawca przekupom nie dał to protest jest. Znam górali z autopsji (celowo z małej litery) i wiem że to za brak dutków i tyle. Łojcowizna braku dutków (łapówki, bo nie mówię tu o odszkodowaniu) nie uznaje! Kłoniec i nima godki. INO ROZ !! D..ile .... :/
 • Gość: kk IP: *.matinf.uj.edu.pl 16.05.13, 11:57
  godka to jest na slunsku znawco gorali
 • distefano5 15.05.13, 22:43
  Jak znam nasz polski charakter to wina lezy po obu stronach.
  Inwestror ma w głębokim poszanowaniu włascicieli nieruchomości i ustalenia z nimi a właściciele nieruchomości po uzgodnieniach i dogadaniu sprawy, z inwestorem, zmieniają zdanie. Często na podstawie nacisku lokalnej opinii.

  No cóż to wszystko typowo polskie.
 • Gość: maria IP: *.adsl.highway.telekom.at 15.05.13, 23:14
  Brawo,super komentarz. Dodajac slowko,albo jak im dudkow zabrakni na kromke chleba to
  mozecos pomoze ale goral zywemu nie przepusci.
 • Gość: Krzysztof K. IP: *.fema.krakow.pl 15.05.13, 23:43
  Górale, jak wam nie wstyd! Jak możecie się tak zachowywać! Mam nadzieję, że odpowiednie służby zainterweniują i skończy się ta zbrodnicza prywata.
 • Gość: bobsprawiedliwy IP: *.dynamic.chello.pl 16.05.13, 00:30
  Nie popuszczą bo to łojcowizna. Ale dudki z ludzi skrobać to chętnie. I najlepiej żeby jeździli licznie i niech se stoją w korkach byle oni dudków się nachapali. Egoistyczne chojraki mocne w gębie. Ale też cepry głupie że się tam pchają. Popierniczyć to całe ich posrane Zakopane z Podhalem włącznie. Drożyzna, dziadostwo, nic się od lat nie zmienia i ta ich pazerna i mściwa mentalność. Nie lubię generalizowania ale większość niestety taka jest. Jak w góry jeżdżę to w urocze i spokojne Tatry Zapadne albo w Karpaty Rumuńskie. Nasi górale się z Rumunów śmieją a im do pięt nie dorastają. Kiedyś pobłądziłem na szutrowych drogach w Rumuńskich Karpatach Wschodnich, wjechałem bez pozwolenia na posesje miejscowego Górala bo nie miałem jak zawrócić. Gospodarz zaproponował parkowanie, dał mi sery, mleko swojskie, wytłumaczył drogę na szlaki, po powrocie posilił. Chciałem się odwdzięczyć, zapłacić to ani na siłę jak próbowałęm za nic nie pozwolił. Ludzie uśmiechnięci, otwarci, przyjaźni. Góry przepiękne i nie zadeptane jak nasze. A na naszym cudownym Podhalu za nieświadome przejście po czyimś polu to gazda zaraz by ciupaską pogonił. Smutna prawda niestety.
 • Gość: zxczxc IP: *.dynamic.chello.pl 16.05.13, 04:54
  niby tacy religijni a zedra z ciebie osrane gacie jak znajda w nich złotowke
 • Gość: ikar IP: *.dynamic.chello.pl 11.12.13, 19:53
  To niestety generalnie prawda (:-(. Jestem góralem z dziada pradziada, co prawda nie z Podhala ale też pięknych górek i tak mi się wydaje, że z 30 lat do tyłu, to u nas też byli lepsi ludzie i podobni z gościnności do tych co spotkałem kilkakrotnie w Rumunii. Teraz niestety każdy potrafi wszystko sam (tak przynajmniej mu się zdaje) wiec ma gdzieś czy jego uczynki kiedyś się obrócą przeciwko niemu czy nie. Smutno sprawa ale cóż mamy za to większy dobrobyt ..?
 • wojciech.dembinski 16.05.13, 00:51
  Cała Polska liczy, że policja wykona swoją pracę i usunie ludzi, którzy łamią prawo nie pozwalając na rozpoczęcie budowy. A jak nie to wszyscy pojadą na Słowację.
 • Gość: Piotr IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.13, 06:09
  Na razie, to wynika z tego, że prawo łamie GDDKiA.
 • sprawazlewa 16.05.13, 07:02
  Siepacze Tuska zostawcie Górali w spokoju!!! Ręce precz od Górali! Ludzie! Na znak solidarności z Góralami jeździmy do Czech i na Słowację! Nie będzie nam Nowak krzywdził Górali mostem! Jak nie chcą to znaczy , nie chcą. Górale to prawdziwi obrońcy polskiej tożsamości i żadna Europa tutaj nie będzie im smrodzić. Mają swoje góralskie zapachy. Pomóżmy im nie jeżdżąc na Podhale. Do czynu!
 • brave48 16.05.13, 08:30
  Wstrzymać tam wszelkie inwestycje drogowe, zmądrzeją może dopiero jak ludzie przestaną tam przyjeżdżać, jest z tysiąc piękniejszych miejsc w Polsce w których mieszkańcom bardziej zależy na turystach ...
 • Gość: kk IP: *.matinf.uj.edu.pl 16.05.13, 11:56
  i pluja na gorali a nie zastanowią się czemu mostu nie można budowac na starym miejscu.
  Ten w nowym miejscu jest czescia nowej drogi czytaj tunelu miedzy ekranami z Ntargu do zakopanego na co raczej przezorni gorale spoza Zakopanego nei chcą się zgodzić bo im turystów ubedzie
 • elokfencjah 16.05.13, 13:58
  Oczywiście że będzie tunel miedzy ekranami, bo się głupie góraliki nie zgodziły na kilka innych wariantów proponowanych przez GDDKIA. Do tego prawo łamane jest po obu stronach, na działkach przeznaczonych do wykupu pod budowę nowej przeprawy natychmiast powstały samowole bez WZ, żeby tylko wyciągnąć więcej hajsu i wstrzymać budowę. W całej polsce przez głupotę, chciwość, zawiść blokowane są ważne inwestycje które służyć mają nie urzędnikom z GDDKIA tylko nam wszystkim, w takich sytuacjach powinno się dać wartość nieruchomości po cenie rynkowej i miesiąc na wyprowadzenie, a jak się nie podoba to miesiąc na wyprowadzenie a hajs zostaje w budżecie..
 • Gość: erg IP: 149.156.124.* 16.05.13, 14:36
  Ja bym tobie cwaniaczku dał cene rykową i won z mieszkania! Ciekawe, czy tak chetnie byś się wyprowadził w ciągu miesiąca? Czy za tę samą cenę kupiłbyś podobne mieszkanie? Bo zapewne nie chciałbyś się prznosić gdzieś na Kurdwanów, Azory czy do Huty. Wolałbyś pewnie zostać w poblużu.
 • elokfencjah 16.05.13, 15:12
  Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę czym jest cena rynkowa, nie chodzi o cenę taką jak na krakowskim rynku.. Jeśli mam dom w Białym Dunajcu i jego wartość rynkowa z działką to 500000 to za te 500000 kupuje podobny dom w Białym Dunajcu. Tak samo działa to w Krakowie i nie ma mowy o wyprowadzkach do gorszych warunków. Chyba że ktoś jest na tyle nieporadny i nie zorientowany ze za 500000 kupuje garsonierę na Azorach. Poza tym przy obecnej koniunkturze w nieruchomościach jakbyś zaproponował mi sprzedaż mojej nieruchomości po cenach rynkowych nie zastanawiałby się w ogóle i wyprowadził się tydzień. Ludzie latami próbują sprzedać swoje mieszkania i działki i od początku kryzysu w 2008 ceny lecą na łeb na szyję, i oferta wystawiana po cenach rynkowych czeka i czeka, ktoś się zaczyna nią interesować jak właściciel zaczyna ją oferować poniżej cen rynkowych. Tak to teraz działa. Zanim coś palniesz to spróbuj chociaż zaglądnąć do Wikipedii, bo może się okazać że rozmówca działa w branży i jest od Ciebie lepiej zorientowany:)
 • Gość: JB IP: *.comarch.com 31.05.13, 16:38
  no Ty na pewno nie jestes. cena rynkowa to jest cena z transakcji, a nie z oferty. wycene si erobi na podstawie zawartych w wybranym okresie umow kupna/sprzedazy podobnych obiektow w rejonie.
 • Gość: Jacek678 IP: *.dynamic.chello.pl 16.05.13, 14:45
  Nie wiem dlaczego, ale bardzo nie lubię górali i kleru.
 • Gość: gość IP: *.tktelekom.pl 04.06.13, 06:26
  ..noo...a ja nie lubię warszawiaków i hanysów....
 • Gość: Czytelnik IP: *.zax.pl 16.05.13, 20:16
  Zero mostu, zero zakopianki. Wytyczyć i poprowadzić drogę na Słowację z ominięciem góralszczyzny.
  Jak goralenvolk poczuje brak "dutków", sami wybudują szesnastopasmową drogę z wszystkimi mostami.
  Bo bez "dutków", to tylko owce grzmocić, ku uciesze gawiedzi potrafią.
  Górale - brud, smród i ubóstwo oraz powszechny alkoholizm.
 • Gość: akn IP: *.adsl.inetia.pl 02.06.13, 22:06
  ze Śląska? A tak na marginesie, to w Zakopanem gorala ze WSI Warszawajaki stanowią odsetek miejscowej sPOłeczności?
 • Gość: adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.13, 10:11
  Ale w czym problem. Niech GDDKiA przekaże pieniądze z budowy mostu na drogi i zaprzestanie budowy tego mostu. Zamknąć most jeżeli stwarza zagrożenie. Jak się dudki chciwym góralom (nawet tym ze śląska) skończą to mieszkańcy własnymi rękami odbudują most i wtedy może docenią, że nie tylko wokół nich się świat kręci.
 • maddrake 04.06.13, 16:57
  Niedługo stary most będzie wymagał ruchu wahadłowego co w sezonie doprowadzi do gigantycznych wielogodzinnych korków. Czyżby był to ostateczny koniec Zakopanego? Do Bukowiny i Białki można wszak dojechać skręcając już w Nowym Targu...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.