Komentarze do artykułu

Kobieta na łyżce koparki. Budowa mostu nie może się zacząć

Nie udało się rozpocząć prac przy budowie nowego mostu na "zakopiance" w Białym Dunajcu. W środę rano na działkę wyznaczoną do zabudowy wjechała w koparka. Robotnicy mieli ustawiać ogrodzenia przyszłej budowy. Rozpoczęcie prac zablokowali jednak okoliczni mieszkańcy.

Re: Górale to są górale ... Dodaj do ulubionych

To niestety generalnie prawda (:-(. Jestem góralem z dziada pradziada, co prawda nie z Podhala ale też pięknych górek i tak mi się wydaje, że z 30 lat do tyłu, to u nas też byli lepsi ludzie i podobni z gościnności do tych co spotkałem kilkakrotnie w Rumunii. Teraz niestety każdy potrafi wszystko sam (tak przynajmniej mu się zdaje) wiec ma gdzieś czy jego uczynki kiedyś się obrócą przeciwko niemu czy nie. Smutno sprawa ale cóż mamy za to większy dobrobyt ..?
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.