Dodaj do ulubionych

prezent dla chłopaka?

19.02.07, 22:24
witam wszystkich :) od kilka dni chodzi za mną nieodparta ochota na własnoręczne zrobienie prezentu dla mojego chłopaka, przypadkiem trafiłam na to forum i nie powiem - ten temat mnie troche zaintrygował :) myślicie że takie własnoręcznie zrobione mydełko to dobry pomysł na prezent dla 19-letniego chłopaka? a jeśli tak od czego w ogóle zacząć? mogłabym przeszukać całe forum ale może znajdzie sie jakaś dobra dusza która podpowie co dalej? o mydełkach własnej roboty szczerze mówiąc słysze po raz pierwszy :) pozdrawiam!
Edytor zaawansowany
  • 20.02.07, 21:55
    zalezy od chlopaka... moim zdaniem to dobry pomysl... ale ja najbardziej lubie
    te wlasnorecznie zrobione prezenty i moj K tez :)co do mydelek to moj mezczyzna
    je bardzo lubi... najbardziej te ktore drapia po pleckach ;) teraz tak sie
    rozbestwil ze tylko sklada zamowienie jaki zapach i co chcialby w srodku :P
    jakie mydelko... to coz zalezy od srodkow... najlatwiej dostepny jest bialy
    jelen... ale on ma specyficzny zapach.... tak wiec na prezent niebezpiecznie jak
    nie wiesz czy ktos lubi... ;)
    glicerynowe sa latwiejsze do sporzadzenia... ich chyba nie da sie spaprac i w
    ogole... ale zakupy trzeba w necie zrobic...
    od podstaw musi lezakowac... wiec to zalezy na kiedy potrzebujesz ;)

--
    mydełkowe forum :)
  • 22.02.07, 16:29
    Też uważam że to zależy od chłopaka... Nie każdy w pełni doceni Twój wkład w
    pracę nad prezentem. Ale jeśli Twój doceni, to prezent super. Zapewne będzie
    tymbardziej fajny jeśli użyjesz go razem z nim :P (Jeśli uraziłam ot
    przepraszam, nie miałam tego na celu)
    Ja dałam swojemu ex (już teraz ex) pod choinke kilka mydełkowych babeczek,
    oczywiście ślicznie zapakowanych :)
  • 01.03.07, 20:58
    dziękuje serdecznie za odpowiedzi :)
    pozdrawiam!

vilgevere - nie uraziłaś :)
  • 23.10.07, 10:41
    ja w zeszłym roku podarowałam mojemu PIŁKĘ NOŻNĄ Z NADRUKIEM. Rysunek czy napis
    wybierasz sama - dowolny! Prezent genialny - niepowtarzalny!Oryginalny i nawet
    na meczach z kumplami będzie myślał o Tobie:)
    Firma Bell-Gra takie robi: logo@bellgra.com.pl lub (61)848.16.39. Rozsyłają na
    całą Polskę!
    Polecam! Piotrek piłakarz piwno-kanapowy był zachwycony!
  • 23.07.13, 12:58
    Szkoda, że nie każdy ma czas i możliwości na zrobienie własnoręcznie tak pięknych kosmetyków :) Ale nic straconego, ponieważ jeśli chcą Państwo podarować bliskiej osobie namiastkę luksusu w postaci kosmetyków do ciała. I dlatego chcę zaprosić Państwa do naszego klubu zakupowego Złote Wyprzedaże, w którym aktualnie trwa wyprzedaż produktów La Chinata w 40% obniżce. Znajdą tam Państwo nie tylko produkty spożywcze, ale również kosmetyki do kąpieli i ciała, które zrobione są z najwyższej jakości oliwek. Zapewniam, że taki prezent ucieszy każdego - niezależnie od płci i wieku. :) Wystarczy się zarejestrować na www.zlotewyprzedaze.pl

Pozdrawiam,
    Joanna Kwiatkowska.
  • 23.10.13, 11:49
    Jeśli chłopak dba o siebie i jest raczej zadbany to pomysł z mydełkiem jest jak najbardziej trafiony. jeśli jednak nie przywiązauje wagi do wyglądu i est takim ,,macho" moze nie być zbyt zadowolony takiego prezentu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.