Dodaj do ulubionych

SPRZEDAM 2 PRACE LICENCJACKIE Z PRAWA KARNEGO

05.11.12, 16:18
TELEFON . 6 9 1 3 4 6 5 9 1
E – MAIL . lukaszj-2323@wp.pl

Obie prace są oryginalne i zostały napisane całkowicie samodzielnie na podstawie licznej literatury którą mogę także sprzedać ( kserówki z odpowiednich rozdziałów książek ) za uzgodnioną cenę . Obie prace mogą zostać przedstawione do obrony zarówno jako prace licencjackie jak i magisterskie . Wszystkie prace oczywiście udostępnię do przeglądu przed zakupem . Mogę także sprzedać za 10 zł plany ( spisy treści ) każdej z prac lub poszczególne części danej pracy np. pojedyńcze rozdziały za uzgodnioną cenę .

1 . OBRONA KONIECZNA – cena 300 zł. ( niestety praca tylko w wersji papierowej do przepisania na nowo )

Praca liczy 136 stron ( ze względu na jej układ istnieje oczywiście możliwość usunięcia części zagadnień tak aby zmniejszyć jej rozmiary ) i stanowi dogłębną , samodzielną i naukową analizę ( na podstawie licznej literatury ) jednej z najważniejszych instytucji prawa karnego – obrony koniecznej – uregulowanej w Art. 25 Ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny . W pracy zamieszczone zostało także bogate orzecznictwo sądowe obejmujące wyroki Sądu Najwyższego dotyczące spraw z zakresu obrony koniecznej od 1933 roku do 2007 roku .

2 . PRZESTĘPSTWA I WYKROCZENIA CELNE W MIĘDZYNARODOWYM OBROCIE TOWAROWYM – cena 300 zł. ( praca w wersji elektronicznej )

Praca liczy 130 stron ( ze względu na jej układ istnieje oczywiście możliwość usunięcia części zagadnień tak aby zmniejszyć jej rozmiary ) i stanowi dogłębną , samodzielną , wyczerpującą i naukową analizę ( na podstawie licznej literatury ) przestępstw i wykroczeń celnych uregulowanych w Rozdziale 7 ( Artykuły od 85 do 96 ) Ustawy z dnia 10 września 1999 r. Kodeks karny skarbowy . Praca ta może zostać przedstawiona do obrony także z innych przedmiotów niż prawo karne typu administracja celna , bezpieczeństwo wewnętrzne , przedmiotów typu handlowego np. handel zagraniczny , międzynarodowy itp.

SPRZEDAM TAKŻE PRACĘ ZALICZENIOWĄ Z PRAWA KARNEGO SKARBOWEGO

INSTYTUCJE ZANIECHANIA UKARANIA SPRAWCY W KODEKSIE KARNYM SKARBOWYM - cena 45 zł.

Praca ta jest oryginalna , liczy 8 stron i przedstawia dogłębną , samodzielną i naukową ( na podstawie licznej literatury ) analizę instytucji zaniechania ukarania sprawcy przestępstwa lub wykroczenia skarbowego uregulowanych w Rozdziale 2 ( Artykuły od 16 do 19 ) Ustawy z dnia 10 września 1999 r. Kodeks karny skarbowy.
Edytor zaawansowany
 • comforthelpstudio 02.12.12, 11:55
  COMFORTHELP STUDIO Serwis edukacyjny przygotowuje materiały do prac naukowych każdego stopnia. Pomoc skierowana jest w szczególności do studentów i młodzieży ponad gimnazjalnej, w pełnym zakresie przedmiotowym. Istnieje możliwość opracowania materiału edukacyjnego w ciągu doby.
  System określony, jako tzw. SZYBKA ŚCIEŻKA pozwala wykonać pracę naukową w systemie 24-48H POGOTOWIE NAUKOWE.
  Każdy opracowany materiał do prac naukowych jest odpowiednio wcześniej przesyłany do wglądu, w celu naniesienia niezbędnych korekt i zweryfikowania jego treści. Taka forma pozwala wykluczyć błędną interpretację zlecenia PRACA PISANA PODLEGA MONITOROWANIU.

  UWAGA!!! Serwis nie pobiera żadnych wcześniejszych zaliczek i wpłat przed przystąpieniem do wykonania opracowania. Żadnych wcześniejszych wpłat i zaliczek, rozliczenie następuje po przygotowaniu całego tekstu do pracy naukowej.
  DZIAŁAMY RZETELNIE I WIARYGODNIE. Zawsze stawiam na JAKOŚĆ oferowanej usługi.
  Zapraszamy do współpracy. Specjalnie dla Państwa został przygotowany edukacyjny PROGRAM LOJALNOŚCIOWY. Dołącz do nas
  --
  e-mail comforthelp@poczta.fm
  strona internetowa comforthelp.wix.com/comforthelpstudio
 • whiteangelx 03.12.12, 10:28
  PROFESJONALNA I KOMPLEKSOWA POMOC w przygotowaniu prac naukowych, sporządzanie planu i narzędzia badawczego, przeprowadzanie analiz, recenzji itp.
  Szeroki zakres tematyczny, bogate doświadczenie, podparte wysokimi wynikami oraz pełne zaangażowanie w powierzone zadania, profesjonalna oprawa i wysoka skuteczność.
  Każde zlecenie jest rozpatrywane indywidualne, prace pisane od podstaw, z wykorzystaniem odpowiednich zasobów literackich i naukowych.
  Gwarantuję anonimowość i całkowitą dyskrecję; zapewniam stały kontakt, rzetelną i profesjonalną współpracę na każdym kroku. Opracowany materiał przy Państwa udziale jest monitorowany na każdym poziomie jego tworzenia.

  Nie warto ryzykować, nie pobieram żadnych wstępnych wpłat, rozliczenie zawsze po zrealizowaniu całego materiału. Zawsze stawiam na jakość oferowanej usługi.

  Dzięki rzetelności, solidności oraz profesjonalizmowi pozyskałam grupę stałych i oddanych odbiorców. Dołącz do Nich, zapraszam do współpracy. Kontakt whiteangel@poczta.onet.pl GG 45384816

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka