21.03.01, 16:37
Wybieramy sie z grupa znajomych we wrzesniu do Maroka. jakie szczepienia
powinno sie zrobic? Obowiazku nie ma ale chyba warto, na pewno zoltaczka, co
jeszcze? Poza tym czy ktos byl niedawno i orientuje sie w cenach jakichs tanich
kwater, autobusow i pociagow?
  • Gość: Tomek IP: 213.76.100.* 02.04.01, 21:23
    Właśnie wróciłem z tego nieszczęsnego kraju.
    Szczepienia nie są obowiązkowe, al e radzę przeciwko Hepatitis A, Hepatitis B,
    Polio (doustna), ew. Tężec.
    Ogólnie brudno.
    Wodę pić tylko z zapieczętowanych, oryginalnych butelek - nawet w restauracji
    otwieranych przed Tobą. Alkohol najlepiej kupić u nas.
    Nie miałem okazji zobaczyć Casablanci, ale widziałem Marakesz (żadna rewelacja)
    i Warzazat (też bez rewelacji).
    Ogólnie odradzam wyjazd. Już lepiej Egipt lub Tunezja.
  • Gość: zablojo IP: 195.94.203.* 04.04.01, 09:39
    Piękny kraj. Piękne góry Atlas-ze śniegiem na górze i 30 stopniami na dole. Urocze Kazby w górach.
    Ludzie przyjażnie nastawieni. . Jeśli tam jest brudno to polskie miasteczka, przynajmniej niektóre są
    wysypiskami śmieci. Przykre jest to, że nasi rodacy nie jadą poznać kultury, obyczajów innych
    narodów, jadą tylko po to by się napić, a potem, po powrocie skrytykować. Myślę Tomku, że dużo ci
    umknęło. Polecam Agadir - w słoneczne dni z najwyższego punktu miasta widać Wyspy Kanryjskie-
    też piękne(cudowne). Ach, mają pyszne wina. Byłam w Maroku 1,5 roku temu- żyję i nie zarosłam tam
    chorobami.
  • Gość: zablojo IP: 195.94.203.* 04.04.01, 09:43
    Byłabym zapomniała, ceny w Maroku są takie jakie ustalisz ze sprzedawcą, Pamiętaj zawsze, ale to
    zawsze należy się targować, nie wolno zapłacić ceny jaka jest żądana. Oczywiście w
    sklepach(królewskiej mości) ceny są niezmienne i nie targowalne i pamiętane prze kasy
    elektroniczne.
    Tażin- to pyszne jedzenie (kurczak lub ryba, lub inne mięso)duszone z warzywami w specjalnym
    naczyniu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka