Dodaj do ulubionych

Dentysta dzieccięcy

23.02.07, 12:40
Kogo możecie mi polecić dla 7-latka który boi się wizyt u stomatologa.Który
dentysta ma dobre podejście do dzieci?(prywatnie)
Edytor zaawansowany
  • 23.02.07, 17:28
    Gorąco polecam panią Czyżniewską-Rapior,przyjmuje na Jaroczyńskiego 4/5 we
    wtorki i czwartki od 16.Telefon 6542233.Byłam u niej z trzyletnią córką i byłam
    zachwycona podejściem.Sama leczę u niej zęby od paru lat i jestem zadowolona z
    rezultatów.I jest KONKURENCYJNIE tanio!
  • 23.02.07, 19:08
    pani Olga Bracha, przyjmuje na Skarpie w pawilonie Maciej, polecam
  • 02.07.13, 16:12
    Ta cała Bracha to jakaś pomyłka! Błagałam by przyjęła mojego 6 latka z bólem zęba po założeniu opatrunku- zapomnij! za mies haha chciała mnie umawiać jakaś nienormalna! normalne jest że jak jest pacjent z bolem to się przepuszcza w kolejce! tak robi każdy normalny lekarz. Sama ostatnio przepuszczałam faceta z bólem ( NIE U NIEJ!) a czekałam z 2 dzieci. Można? można! A ONA ODMOWILA POMOCY DZIECKU!!!!!!!!!! co to za lekarz?! szok. Moja dentysta jest na urlopie-ale nie zazdroszczę pacjentom tej pani!!! bo w razie nagłego bólu zaproponuje termin na za miesiąc! PORAZKA.
  • 02.07.13, 16:49
    Polecam Panią Oleksiejuk z Amodentu na Kraszewskiego
    www.amodent.com.pl/kontakt.html
    'przećwiczone' z dzieckiem, które było zdecydowanie nastawione antydentystycznie - dała radę zagadać malucha i wypełnić mu ubytek. Z kolejnymi wizytami też nie było problemu.

Bardzo sympatycznie i fachowo oraz - co najważniejsze - bezstresowo dla dziecka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.