06.10.10, 12:38
pyknelo
--
Życie na poczekaniu.Przedstawienie bez próby.Ciało bez przymiarki.Głowa bez
namysłu. Nie znam roli którą gram.Wiem tylko,że jest moja, niewymienna.(W.Sz)
Obserwuj wątek
            • modliszka61 Re: 37 06.10.10, 21:03
              Cóż za koincydencja,Viki ! Mnie też dziś pyknęło.Ale znacznie dostojniej :-}}}
              Mieli mi dać na imię Sylwester.. .ale im coś nie wyszło ;-]
                • kanuk Re: 37 07.10.10, 06:43
                  W znaku Wagi pojawia sie w tym tygodniu i Wenus i Mars , jak rowniez Zach Galifianakis.
                  Najwyrazniej wszechobecny w tym tygodniu. Wszystkiego najlepszego !
              • viki2lav Re: 37 07.10.10, 09:41
                no popatrz wcale nie wygladasz, siedziala modliszka prawdziwa wczoraj na moich wlosach ale maz moj trzepnal ja delikatnie:-)
                --
                • drzejms-buond Re: 37 07.10.10, 11:12
                  viki2lav napisała:

> no popatrz wcale nie wygladasz, siedziala modliszka prawdziwa wczoraj na moich
                  > wlosach ale maz moj trzepnal ja delikatnie:-)

mam nadzieję ze się nie odgryzła
              • viki2lav Re: 37 07.10.10, 09:44
                Pani Modliszce 100laty i zyczenia i slonce wysylam,
                --
                • modliszka61 Re: 37 07.10.10, 22:26
                  A ja ślę Pani posypkę z paciorków :-]
                  img508.imageshack.us/img508/4284/piaski119.jpg
                  Dobra dusza mnie wczoraj posłała.Wystarczająco pochlebne,to i dzielę się po sprawiedliwości.:-}
                  astroportal.pl/index.php?page=urodzeni-6-pazdziernika
                  Proszę o ostrożność w przypadku modliszek we włosach.Zdaje się,że umysł kwantowy trochę mi się rozbrykał.
                  ;-}}}
                  • viki2lav Re: 37 08.10.10, 18:42
                    Posypka sliczna, na kapeluszu pieknie by lezala. jaki choryszkop austriologiczny mam y piekny, te "rzeczy wzniosle" mie ubawily i nasza do nich sklonnosc:-)
                    --
                    • modliszka61 Re: 37 09.10.10, 16:07
                      Oj tam,oj tam.Nie trza tego tak bardzo organo-leptycznie pojmować. ;-}}
                      Do rzeczy wzniosłych mają upodobanie te istoty co na Ziemię zeszły 6.10 .
                      Bo stamtąd one są.Stamtąd są,normalnie. :-}

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka