Dodaj do ulubionych

Przecieki matura matematyka

29.01.13, 01:04
mam pierwsze przecieki z matury na maj 2013
zapewniam ze te przecieki beda na maturze w maju
link do pobrania: bit.ly/Yd8T7l
Edytor zaawansowany
  • Gość: autor IP: *.dynamic.mm.pl 05.02.13, 13:10
    Niema żadnych przecieków
  • oflow 19.02.13, 23:38
    Ten link wygląda mi na wirusa;p
    --
    Makbet streszczenie szczegółowe
    Analiza interpretacje utworów
  • Gość: maja IP: *.satfilm.net.pl 05.03.13, 10:09
    Lepsze są na sqlmedia
  • Gość: maja IP: *.satfilm.net.pl 05.03.13, 10:09
    pewniaki maturalne sqlmedia.pl
  • przykladny_obywatel 04.05.15, 22:31
    polski już za wami! zostaje teraz angielski, niemiecki no i matma, cke nie postarało się w tym roku żeby zabezpieczyć swoje serwery,
    tutaj macie do pobrania za free arkusze z tego roku (2015): www43.zippyshare.com/v/MmnfrJmz/file.html
    tylko poziom podstawowy, ale zawsze coś, powodzenia!
  • Gość: maja IP: *.satfilm.net.pl 05.03.13, 12:34
    wejdz na sqlmedia.pl
  • Gość: Marcin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.13, 23:41
    nie wiem co gadacie ze nie ma dobrych przeciekow - ja w tamtym roku pobieralem przecieki od ekipy Matusquad i w ponad polowie pytania sie pokrywaly - jak sie tlumaczyli reszte w ostatniej chwili zmienilo ministerstwo edukacji po tym jak sie dowiedzieli. Moje wyniki z nimi polak- 62% u nich chyba bylo cos ponad 55%, niemiecki - 72 (u nich 51) a z geografii 74 (u nich 42) wiec jak widac mozna i polecam ich chociaz tegorocznej strony nie kojarze pamietam tylko nazwe Matusquad

tutaj macie do pobrania za free arkusze z tego roku (2015): www43.zippyshare.com/v/MmnfrJmz/file.html
  • Gość: Bogdano IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.13, 13:29
    heh, to z pierwszego postu to jakiś fejk

nie wiem jak w tym roku, ale rok temu prawie wszystko zgadzało się z maturaprzecieki.pl, więc chyba warto obczaić :)

nie gwarantuję, że w tym roku tak będzie, ale rok temu była masakra :D
  • przykladny_obywatel 04.05.15, 22:32
    polski już za wami! zostaje teraz angielski, niemiecki no i matma, cke nie postarało się w tym roku żeby zabezpieczyć swoje serwery
    www43.zippyshare.com/v/MmnfrJmz/file.html
    tylko poziom podstawowy, ale zawsze coś
  • Gość: Kisu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.13, 21:58
    Pewne przecieki matura 2013 matematyka:
    gigup.pl/Py7xOoUU
  • przykladny_obywatel 04.05.15, 22:32
    polski już za wami! zostaje teraz angielski, niemiecki no i matma, cke nie postarało się w tym roku żeby zabezpieczyć swoje serwery,
    www43.zippyshare.com/v/MmnfrJmz/file.html
  • Gość: zyczliwy IP: *.dynamic.chello.pl 01.05.13, 21:05
    elo kumpel wlamal sie na serwery cke i zdobyl arkusz z matmy rozsz macie linka usuncie spacje pozdro speedy. sh/X8q3T/mat-r-2013-przecieki.pdf
  • przykladny_obywatel 03.05.15, 17:54
    przecieki z matury 2015, matura z polskiego, matematyk, angielskiego i niemieckiego, poziom podstawowy! W tym roku cke dało bardzo trudne zadania, przygotuj się filespeedy.net/download/279981/ZWQ2M
  • Gość: maturzysta19 IP: *.grudziadz.mm.pl 07.05.13, 11:09
    ja znalazłem działające przecieki na matura2013przecieki.blogspot.com/
    matematyka poziom podstawowy
  • Gość: gość IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 07.05.13, 16:35
    a mógłbyś wysłać mi to na emeila ?
  • Gość: obywatel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.15, 17:52
    przecieki z matury 2015, matura z polskiego, matematyk, angielskiego i niemieckiego, poziom podstawowy! W tym roku cke dało bardzo trudne zadania, przygotuj się już teraz i ściągnij arkusze: filespeedy.net/download/279981/ZWQ2M
  • szewa128 07.05.13, 16:17
    chyba jednak są jakieś przecieki bo z tego co sie dowiedziałem to wczoraj na jakimś czacie ktos pisał zeby uczyć sie z Przedwiosnia i Gloria Victis

ps: tylko nie wchodzicie na storny tych durniktórzy wstawiają linki do stron z ankietami bo oni hccą tylko dorobić a tak naprawde nie da sie nic sąciagnać
  • przykladny_obywatel 03.05.15, 17:55
    przecieki z matury 2015, matura z polskiego, matematyk, angielskiego i niemieckiego, poziom podstawowy! W tym roku cke dało bardzo trudne zadania: filespeedy.net/download/279981/ZWQ2M
  • Gość: lulka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.13, 20:28
    ale co warto ?
  • Gość: mach IP: *.dynamic.chello.pl 08.05.13, 10:36
    oto pewniaki... jak co roku: dodawanie, mnożenie, równanie kwadratowe, liniowe, wartość bezwzględna, logarytm, trygonometria, geometria, prawdopodobieństwo i jakieś banały z treścią... pewniakiem jest tez to, że trzeba na maturze myśleć a nie tylko odtwarzać jak w przedszkolu... może być?
  • przykladny_obywatel 03.05.15, 17:54
    przecieki z matury 2015, matura z polskiego, matematyk, angielskiego i niemieckiego, poziom podstawowy: filespeedy.net/download/279981/ZWQ2M
    tutaj macie do pobrania za free arkusze z tego roku: www43.zippyshare.com/v/MmnfrJmz/file.html

tutaj macie do pobrania za free arkusze z tego roku: www43.zippyshare.com/v/MmnfrJmz/file.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.