Rehabilitacja w miejscowości Strzegocin Dodaj do ulubionych

Witam chciałabym się podzielić opinią na temat Gabinetu Rehabilitacji i Fizjoterapii w Strzegocinie gmina Świercze. Potrzebna mi była rehabilitacja jak się okazało w okolicznych placówkach terminy były dopiero na przyszły rok co mnie zszokowało - jak mozna czekać na rehabilitację tyle czasu skoro potrzebna jest na już.... wszędzie usłyszałam że limity na ten rok się już wyczerpały. Znajoma poleciła mi miejscowosc Strzegocin - termin był bardzo szybki czekałam ok 1 tygodnia na rozpoczecie zabiegów. Z początku sceptycznie do tego podeszłam - mała miejscowosć pewnie jakaś dziura zabita dechami a tu takie zaskoczenie- najnowszy sprzęt, budynek z wszelkimi wygodami i wymogami, profesjonalna obsługa- pan magister wspaniały i wyrozumiały i mimo że dojeżdżam na rehabilitację ok 40 km polecam gorąco niejedna "miastowa" poradnia mogłaby się tu wiele nauczyć..... już czuję się znacznie lepiej ale napewno zawitam tu jeszcze raz polecam wszystkim którzy potrzebują fachowej pomocy- uważam że miejsce zasługuje na dobre słowo bo z tego co wiem jest "mało" znane a powinno być bardziej, każdy chory znajdzie tu wsparcie i fachową poradę od pracowników pozdrawiam serdecznie szczególnie pana Krzysia rehabilitanta bo to pan pomógł mi znowu czuć się tak jak przed chorobą- życzę państwu wszystkiego co najlepsze i bede przysyłać do was wszystkich znajomych
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.