Dodaj do ulubionych

rehabilitacja po artroskopii (Warszawa)

24.06.11, 20:23
Czesc, bede mial w najblizszym czasie artroskopie kolana u doktora Łukasza Luboinskiego. Nie jestem do konca zdecydowany na rehabilitacje u niego w klinice ruchu (tzn tam gdzie przyjmuje), moj wybor padl na rehabilitacje w CRS (Centrum Rehabilitacji Sportowej).

Chcialbym sie tutaj doradzic, ktory z rehabilitantow, ktorzy tam pracuja beda najlepsi do mojej dolegliwosci? Ze wstepnych ogledzin wybieralbym kogos pomiędzy (kolejnosc nieprzypadkowa) : Tomasz Wiliński, Krzysztof Guzowski, Rafał Kacprzak, Jacek Grabowski, Lech Okurowski.

Jesli ktos zna powyzszych fizjoterapeutow albo mial z nimi stycznosc, to bylbym bardzo wdzieczny za wszystkie podpowiedzi.

Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • visioramma 24.06.11, 21:52
    kastor.2 napisał:

> moj wybor padl na rehabilitacje w CRS (Centrum Rehabilitacji Sportowej).

Daruj sobie to miejsce, są w Warszawie lepsze. Z lepszym wyposażeniem i za mniejsze pieniądze. Poszukaj dobrze w necie to znajdziesz.
    Pozdrawiam

• igarybak 14.07.12, 11:20
    Jestem świeżo po rehabilitacji w Fizjoklinice w Warszawie.
    Jeśli ktoś potrzebuje fachowej i szybkiej pomocy polecam mi wystarczył karnet 10 spotkań, aby wrócić do sprawności. Pomogła mi terapia funkcjonalna i elektrostymulacja pod bacznym okiem Pani Eweliny.
    Cała fizjoklinika to miejsce kompetentnych ludzi.
    Polecam www.fizjoklinika.com
  • kastor.2 24.06.11, 21:58
    akurat tym interesuje sie juz okolo 2 lat i mysle ze jest to bardzo dobre miejsce. Wszystkie nowinki, ktore pojawiaja sie na swiecie oni stosuja, ludzie naprawde sa dobrzy, wspolpracuja z kadra polski plywakow, lekkoatletow, ostatnio pomogli chojeckiej wrocic do sportu mimo ze chciala kariere konczyc.
    Fakt ze jest dosc drogo, 100 zl /wizyta.

Chcialem tylko wiedziec czy pooperacyjnie kogos rehabilitowali wymienieni przeze mnie fizjoterapeuci i zeby sie podzielily informacja te osoby.
  • visioramma 24.06.11, 22:50
    kastor.2 napisał:

> Chcialem tylko wiedziec czy pooperacyjnie kogos rehabilitowali wymienieni przez
    > e mnie fizjoterapeuci i zeby sie podzielily informacja te osoby.

Wiem dobrze co to artroskopia (x 3) i miesiące ćwiczeń aby wrócić do formy. Tak się składa, że ten zespół znam. Stąd mój post.
  • kastor.2 24.06.11, 23:29
    ok, wiec mialas rehabilitacje u Tomka Wilińskiego i co bylo u niego nie tak, ze jestes niezadowolona?
  • visioramma 25.06.11, 20:34
    Nikt z wymienionych osób z pewnością nie zrobi Ci krzywdy. Dla mnie wymieniona kolejność - bez znaczenia. Tak w ogóle to wybór rehabilitanta niejednokrotnie wiąże się z jego urlopem, wyjazdami na szkolenia, grafikiem itp. Rehabilitację po artro rozpoczyna się dość wcześnie, więc konkretnego rehabilitanta akurat może nie być. Co do stosowania nowinek to w innych placówkach też stosują i mają o wiele większe zaplecze. Ale moim zamiarem nie jest ich reklamowanie. Po prostu ta placówka w mojej ocenie wypadła poniżej oczekiwań. Za tą cenę gdzie indziej można uzyskać o wiele więcej.
    Polecam forum Rzepka, może znajdziesz i dla siebie interesujące informacje.
  • kastor.2 25.06.11, 21:21
    to podaj konkretne nazwy placowek, przeciez o to chodzi wlasnie.
  • igarybak 14.07.12, 12:37
    kastor.2 napisał:

> akurat tym interesuje sie juz okolo 2 lat i mysle ze jest to bardzo dobre miejs
    > ce. Wszystkie nowinki, ktore pojawiaja sie na swiecie oni stosuja, ludzie napra
    > wde sa dobrzy, wspolpracuja z kadra polski plywakow, lekkoatletow, ostatnio pom
    > ogli chojeckiej wrocic do sportu mimo ze chciala kariere konczyc.
    > Fakt ze jest dosc drogo, 100 zl /wizyta.
    >
    > Chcialem tylko wiedziec czy pooperacyjnie kogos rehabilitowali wymienieni przez
    > e mnie fizjoterapeuci i zeby sie podzielily informacja te osoby.

Ja leczyłam się po zabiegu w Fizjoklinice w Warszawie
    U niech też leczą się sportowcy i raczej medialne osoby.
    Nic dziwnego, mają ogromna wiedzę i leczą najnowszymi technikami terapii manualnej.
    Ze swojej strony polecam
    www.fizjoklinika.com
  • gjeicam 20.01.13, 13:18
    Witam,
    mogę poradzić nie ważne jest miejsce rehabilitacji ale ludzie którzy się Tobą zajmą.
    Polecam www.osteopatia.waw.pl maja bardzo duzą wiedzę, świetnie rozwiązują nawet skomplikowane przypadki.
  • vauthuzzz 21.01.13, 09:25
    skoro decydujesz się na rehabilitację sportową to pewnie jesteś aktywnym człowiekiem - nie znam tych lekarzy czy fizjoterapeutów ale na pewno przydadzą ci sie porządne ortezy sportowe - w okresie rehabilitacji a także po rehabilitacja w trakcie czynnego sportu. Nie ma co oszczędzać - wybierz dobrą jakość np. Zamst - japońskie ortezy mają sporo modeli na kolana
  • magdzior28 05.02.13, 19:40
    Ja na terenie Warszawy mogę polecić rehabilitantów z Fizjo-Med Poland.
    Miałam problemy z lewym kolanem po kontuzji, które nie pozwalały mi "normalnie" funkcjonować i utrudniały codzienne czynności. Ortopeda przepisywał mi tylko leki przeciwbólowe i na tym kończyła się wizyta. Gdy trafiłam do pana Narosza zastałam zupełnie coś innego. Przede wszystkim żadnych leków, bo one tylko zaburzają obraz terapii. Do rehabilitacji manualnej nie byłam przekonana, ale po paru zabiegach w FMP zmieniłam zdanie! Mogę ich polecić, bo to świetni fachowcy!
    ich strona:
    www.terapia-manualna.com
  • eweren19 01.02.16, 15:16
    po artroskopii kolana najlepsze są szyny CPM Artromot. Szybko uzyskuje się bezbolesny zakres ruchu
    O samej terapii możesz poczytać na stronie www.artromot.eu
  • ortomasters 04.02.16, 09:42
    polecam Pana WOjtka z przychodni Ortomasters w Warszawie w Mokotowie. facet konkretny z dużą wiedzą. pracuje na protokołach rehabilitacyjnych Caroliny Medical Center ale i doktora Biernata oraz specjalistów z całego świata (sława rehabilitacji odnośnie kolana skoczka, rehabilitacji po rekonstrukcji ACL). Facet ma bieżąca wiedzę z dziedziny fizjoterapii i medycyny. Konsultuje się z doktorem Nowakiem -odnośnie rehabilitacji i wykonania USG.
    Z czystym serecem mogę polecić ten zaangażowany zespół.
    więcej info masz na www.ortomasters.pl kom 534349090

powodzonka !
  • wiktor9223 20.06.16, 20:13
    Jeśli chcesz z NFZ to tu jest ranking placówek w Warszawie fizjoarena.pl/rehabilitacja-nfz-warszawa/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.