Przewlekłe zapalenie kaletki podbarkowej Dodaj do ulubionych

Witam
Około 2 miesięcy temu na treningu nadwyrężyłem bark. Przez pierwsze 2 dni nie mogłem wgl ruszać nim, po maściach przestało. Tydzień później wznowiłem treningi i przy mocnych zbiciach lub przy serwisie odczuwałem przeszywający ból, który po treningu trwał przez jakiś czas ale potem przechodził i tak w kółko. Dostałem leki, przez miesiąc nie przeszło. Ortopeda zdiagnozował przewlekłe zapalenie kaletki podbarkowej. Powiedział, że obrzęk zostanie mi do końca życia i 'najlepiej jak bym sobie dał spokój z siatką na dobre a jeśli chcę wrócić to na własną odpowiedzialność' ;o , dostałem antubiotyki i stan zapalny powinien przejsc w ciagu kilku miesiecy i mógłbym powoli grać w siatke :/
Nie chce mi sie wieżyć, że aż tak to źle wygląda. Ten ortopeda wyglądał jak z kółka fizycznego który wiecznie miał zwolnienie z wfu i nie wie co to sport ;/ a siatka to część mojego życia. pewien kolega siatkarz mówił, że to normalna kontuzja wśród siatkarzy i da się wyleczyć. Niedługo mam zamiar udać się do ortopedy sportowego. Może ktoś zna się na rzeczy i podzieli zdaniem? ;) dzieki za odp.
  • Przewlekłe zapalenie kaletki podbarkowej -
    pazdziohovsky 01.11.11, 21:27

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.