Ból nadgarstka bez powodu Dodaj do ulubionych

Witam... Problem polega na bólu nadgarstka, który pojawił się bez jako takich przyczyn. Nie uprawiam żadnych sportów, nie pracuję fizycznie, a jedynie przy komputerze. Podobny ból miewam od 5 lat przynajmniej raz w roku, polega on na tym, że nie mogę zgiąć nadgarstka do wewnątrz, gdy próbuję się oprzeć ból się nasila. Problem sprawia mi nawet zamknięcie drzwi na klucz. Zauważyłam też, że ten ból pojawia się zwykle jesienią lub zimą i gdy przemarznie mi dłoń to cierpnie mi także kciuk- to zupełnie nie boli, ale jest nie przyjemne (pomyślałam, że może kciuk też ma coś do nadgarstka) jednak latem, czy gdy tylko ogrzeje się chwilę w domu cierpnięcie ustaje. Nigdy nie miałam złamanego nadgarstka, jedynie kiedyś miałam złamany 4 palec u tej dłoni. Byłam z tym u lekarza ogólnego, jednak stwierdził, że musiałam go nadwerężyć i nie dał mi skierowania do specjalisty- ale czym miałam go nadwrężyć? Kierowaniem samochodu? Klikaniem myszką?
Czytałąm wiele o zespole cieśni nadgarstka, ale to raczej nie to... dokładny punkt bólu, który promieniuje na cały nadgarstek to miękki punkt między dłonią a nadgarstkiem zlokalizowany u samego dołu dłoni tuż nad nadgarstkiem, nie bolą mnie palce, więc to raczej nie to. Podobnej rzeczy nie udało mi się znaleźć w wyszukiwarce. W każdym razie to nie jest normalne żeby co roku cyklicznie pojawiał się ten sam problem... Może ktoś miał podobnie i wie co może pomóc ?
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.