Dodaj do ulubionych

poszukuję dobrego rehabilitanta w warszawie

12.01.12, 14:54
witam mam duży problem z kolanem poszukuję sprawdzonego rehabilitanta w warszawie.proszę o pomoc jeśli znacie kogoś godnego polecenia.

paweł
Edytor zaawansowany
  • kosa20 12.01.12, 15:19
    www.terapia-manualna.com/kontakt.html
    Naprawdę polecam. Ja korzystałem już trzykrotnie (raz rwa kulszowa, dwa razy problemy z barkiem). Syn rehabilitował tam z kolei kolano złamaniu. Znajoma również kolano. Świetna obsługa, wysokie kompetencje (na tyle ile laik może się wypowiadać o kompetencjach), ale w każdym razie jesteśmy cali, zdrowi i zadowoleni. Bardzo zadowoleni. I polecamy każdemu, zarówno wśród znajomych, jak i na forach, tak jak tutaj. Pozdrawiam i zdrowia życzę :)
  • siker82 20.03.15, 20:36
    Też miałem problem z kolanem, ale udałem się do rehabilitantki p. Agnieszki Guz. Codzienne dolegliwości związane z bolącym kolanem bardzo mi doskwierały , ale zostałem wyprowadzona na prostą , ból był coraz mniejszy aż w końcu przestałem go odczuwać. Gdyby nie rehabilitacja męczyłbym się dalej.
  • aga.as1 13.01.12, 22:52
    a ja polecam Macieja Abakumowa, namiary na www.activ-reh.pl trudne przypadki to jego specjalność, a te łatwiejsze traktuje jako rozgrzewkę ;) sporo o nim w internecie, więc nie będę specjalnie reklamować, ale szczerze polecam
  • antosia800 13.04.12, 12:21
    a ja polecam Katarzynę Gosek klinika lek -med na Bemowie www.klinikalekmed.pl
  • soytp 11.09.14, 12:47
    Dobrym rehabilitantem jest p. Gąsiorowski. Usprawniał mojego dziadka po udarze i potem mamę po mastektomii. Ostatnio pracował w szpitalu na Mokotowie, nie pamietam czy na Madalińskiego czy na Wołoskiej. Jeśli nie zmienił numeru, to podaje 698 227 808. To dość wytrwały fachowiec, nie jest pobłażliwy dla pacjenta, tylko realizuje program rehabilitacyjny, jednocześnie krok po kroku wszystko tłumacząc.
  • wniew 16.03.15, 19:37
    Jeśli chodzi o ortopedię - bóle ledżwi czy endoprotezy kolana to polecam p. Basię Parol. Poznałam ją w Przychodni w Izabelinie, ale przyjeżdzała do nas do domu do mnie i taty. Nie naciąga i nie przeciąga rehabilitacji jak inni rehabilitanci. Mówi co i jak, robi rozpiskę ćwiczeń, mi na plecach robiła tak jakby masaż z wyginaniem. Jest po akademii medycznej i kursach więc się zna.
  • magdzior28 13.09.14, 07:27
    Ja także mogę polecić wspomnianego tu wcześniej pana Krzysztofa Narosza z www.terapia-maunalna.com.
    Moje kolano wyprowadził na prostą, a bóle były okropne. Jak szukasz kogoś godnego polecenia w Warszawie, to tylko on.
  • martynaa79 07.04.15, 15:55
    Mogę polecić fizjoterapeutkę panią Martę Stencel, prowadzi fizjoterapię, rehabilitacje, masaże. Mi bardzo pomogła. Przyjmuje w Centrum Progreso- www.centrumprogreso.pl
  • karol_nowacki 25.06.15, 18:35
    Jak dla mnie numerem jeden jest MobileMed - www.mobilemed.pl. Bardzo wygodnie - jeżdżą do domu pacjenta na terenie Warszawy zupełnie za darmo. Spora ilość specjalistów pozwala dostosować odpowiednie leczenie do potrzeb. Korzystałem ja, moja siostra i przyjaciółka.
  • katasia33 10.07.15, 21:47
    Przestrzegam wszystkich rodziców przed Panią Żanettą Babilińską Grodzicką. Byłam na wizycie u Pani Żanetty z 8,5 miesięczną córeczką, z problemem iż dziecko nie chce się podciągać do siadania oraz nie próbuje nawet siadać. Pani Grodzicka powiedziała, że rozwój naszego dziecka zatrzymał się poniżej 3 miesiąca życia. Szłam do niej z nadzieją, że powie nam jak zachęcić dziecko do siadania a nie po diagnozę, że moje dziecko jest niedorozwinięte. Ja wraz z mężem ani nasza rodzina, dosłownie nikt nie zauważył żeby coś z dzieckiem było nie tak (nie jest to pierwsze dziecko w naszej rodzinie). Pani Żanetta zaczęła nam wciskać kit jak nie będziemy rehabilitować dziecka to będzie miała w przyszłości krzywy kręgosłup, problemy z nauką, dysleksję, dysgrafię i wiele innych problemów z rozwojem. Ta wizyta mnie tak zaniepokoiła, że odwiedziłam nie jednego a kilku specjalistów w zakresie neurologii oraz tym razem kompetentnych rehabilitantów (m.in. Pawła Zawitkowskiego). Nikt nie stwierdził, żadnych nieprawidłowości w rozwoju mojego dziecka. Wszyscy specjaliści byli wręcz zachwyceni jak cudownie się maleństwo rozwija. Usłyszałam też tym razem od specjalistów czemu dziecko nie siada oraz diagnozę że dziecko absolutnie nie powinno być rehabilitowane ponieważ jest zdrowe i rozwija się prawidłowo. Zdziwiło mnie, że Pani Żanetta za swoje usługi nie wystawia żadnych paragonów, ani faktur. Jedynie zaproponowała nam 3 miesięczną rehabilitację i nie dała gwarancji że po zastosowaniu 3 miesięcznej rehabilitacji dziecko zacznie siadać, więc podsumowując po co w takim wypadku wdawać na to pieniądze i stresować dziecko niepotrzebnie wizytami w jej gabinecie (dodam że dziecko przez cały czas na wizycie płakało jak nigdy w życiu jej się nie zdarzyło nawet podczas ząbkowania). Na wizycie u innych rehabilitantów okazało się, że do dziecka trzeba mieć bardzo delikatne podejście aby go nie wystraszyć Pani Żanetta nie była zbyt delikatna i tym też nas zniechęciła do siebie. Podsumowując mam wrażenie że Pani ta żerując na niewiedzy zatroskanych rodziców próbuje zbić majątek, za 30 minutową wizytę trzeba u niej zapłacić 100 zł. Dla mnie to po prostu oszustka i naciągaczka.
  • renquisto 13.11.16, 10:06
    Mateusz z Black Cat ul. Targowa 59 Wawa - polecam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka