Dodaj do ulubionych

Strzelanie kolana i latająca rzepka

17.01.12, 16:57
Witam serdzecznie mój problem z kolanem zaczął się jakiś miesiąc temu, gdy wstawałem jedną nogą z wanny poczułem że coś mi jak by się naciągało w kolanie i przerwałem w stawanie. Na drugi dzień kolano zaczeło strzelać i podczas chodzenia czuje że jak by rzepka latała i bylo by luzńo w kolanie. Kolano nie było spuchnięte.... Po 2 tyg pojawił sie lekki ból. Teraz kolano strzela troche ciszej ale nadal strzela i troche boli. Kolano strzela przy wyproście proszę o rade.
Edytor zaawansowany
  • m.maciej.01aaaa 02.04.12, 20:46
    Na pewno będziesz musiał się udać do ortopedy.
    Ortopeda jak przypuszczam da Ci wniosek na stabilizator kolana link:
    sprzet-ortopedyczny.blogspot.com/2012/03/stabilizatory-stawu-kolanowego.html
    A co do strzelania w kolanie jest pewny lek w zastrzyku z firmy croma dokładnie nazywa się SYNOCROM - (jest wstrzykiwany w miejsce gdzie strzela dany staw działa na zasadzie oleju tak jak by smarował staw dzięki czemu to strzelanie ustępuje działa długo. Z tego co mi się wydaje jest kilka rodzajów a najtańszy kosztuje w granicach hmm od 80 -120 zł
    Polecam odwiedzić sprzet-ortopedyczny.blogspot.com/
  • antosia800 13.04.12, 12:08
    a jeśli chodzi o dobrego ortopedę to polecam dr Purskiego i prof Deszczyńskiego www.klinikalekmed.pl
  • malami_mi85 07.10.12, 19:21
    na strzelające kolana polecam tylko jeden suplement,
    od zawsze z powodu wzrostu miałam duże z nimi problemy...
    ciezko nawet po cichu było wejść po schodach :P

ale od czerwca piję to
    allegro.pl/monavie-active-sok-z-jagoda-acai-z-glukozamina-i2686264174.html
    i po 2 miesiącach przestały mnie boleć i hałasować :)
    naprawde warto, jedna butelka wystarcza mi na 2 tyg , wiec przy takim rezultacie nie ma jakiejś tragedii cenowej, poza tym mogłam wreszcie przestac kupować glukozaminę :)

• olivierj 07.09.14, 08:42
    ja bym się wybrał do lekarza, ortopedy...nie wiem skąd jesteś ale polecam ci Rafała Więcka - chodziłem do niego jak sam miałem problem z kolanami. lepiej pojsc niz miec nogę w gipsie pare tygodni!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.