Zwyrodnienie stawów . poszukuję Syno...

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam.
    Mój ojciec choruje na zwyrodnienie stawów. Widzę że bardzo się męczy, jego prowadzący lekarz ortopeda zasugerował że Tata powinien przyjąć preparat na bazie Kwasu Hialuronowego.( zastrzyki w kolano ). Lekarz stwierdził że najlepszym produktem z jakim się spotkał był to produkt Synolis V-A. Szukałem tego w całym necie i nigdzie tego nie można dostać. Ile ten specyfik może kosztować i gdzie można go kupić ?
    • 17.02.13, 20:30 Odpowiedz
      Witam wszystkich,którzy poszukują leku Synolis V-A zapraszam na stronę
      ssl.afiliant.com/affskrypt,,3b1e26,,2867e,,,?u=(http://www.synolis.pl/)
    • 17.02.13, 21:17 Odpowiedz
      Przy zwyrodnieniach stawów u osób starszych zamiast zastrzyków i innej farmakoterapii skuteczna jest rehabilitacja manualna.
      Ja mogę polecić pana Krzysztofa Narosza z Fizjo Med Poland, który zajmuje się tego typu rehabilitacją w Warszawie. Duża skuteczność i indywidulane podejście do pacjenta.
      Ich strona internetowa:
      www.terapia-manualna.com
    • 22.02.13, 16:51 Odpowiedz
      Ja stanowczo odradzam Synolis V-A.
      Stosowałem ten lek.Straciłem po nim włosy i zniszczyłem nerki.Teraz ból i tak wrócił
      a ja mam jeszcze dodatkowe schorzenia i ból.
      Odradzam farmakologię ona zabija i wyniszcza organizm.
      Pozdrawiam wszystkich
    • 28.03.13, 11:33 Odpowiedz
      Ha Ha to chyba nie był ortopeda tylko dozorca :) Synolis V-A to bardzo kiepski preparat z niską masą cząsteczkową hialuronianu sodu, niejednorodny bo sterylizowany niestety parą wodną, dodatkowo za kosmiczne pieniądze! do tego tak niestabilny, że dodali sorbitol - popularny słodzik w branży spożywczej, podobnie jak w Ost Plus - mannitol aby jakoś stabilizować te niestabilne pseudo szwajcarskie chłamy przed wolnymi rodnikami - powstają w procesie sterylizacji parą wodną, do czasu ważności produktu. Wszędzie ta żenująca i chamska promocja w sieci :/ Są trzy poziomy cen i jakości kwasów hialuronowych w Polsce. Pierwszy to produkty aktywnie promowane w niskich cenach zakupowych dla lekarzy i aptek oraz bardzo kiepskiej jakości jak - Synocrom, Synocrom Forte,Ost, Ost Plus, GO-ON, Flexus-fluid, Biovisc, Suplasyn, Fermathron, Hyalgan, Regenflex, Neovisc, Ortovisc tych produktów należy bezwzględnie unikać! Mimo namowy lekarza :) Produkty średniej klasy jakościowej i drogie - marketing kosztuje :) - Synvisc, Arthrum, Alevox HA odradzam, nie są warte swojej ceny. Produkty wysokiej jakości na rynku Polski w miarę przystępnych cenach Euflexxa, Hyaclon, Hialux pierwszy produkowany niestety w Izraelu dwa pozostałe w Korea Pd. Wszystkie wymienione powyżej Amerykańskie i europejsko-chińskie :) produkty się do nich nie umywają, bo bazują na starych 20-30 letnich technologiach produkcji. Wszystkie wymienione to typowe 5 i 3 iniekcyjne preparaty do pełnej kuracji. Wszelkie marketingowe wynalazki jedno iniekcyjne to zwykłe oszustwo! w większości to tylko większa objętość podstawowego produktu, żadnej zmiany jakościowej! wystrzegajcie się ich bezwzględnie, nigdy nie będą tak skuteczne jak typowe 3 iniekcyjne dobre jakościowo preparaty, nie bójcie się tych zabiegów są bezpieczne ale nie dajcie się nabijać w balona ,że szwajcarska, włoska czy austriacka jakość ha ha :) te są właśnie najgorsze!
      • 25.04.13, 18:54 Odpowiedz
        Coś ci się chyba pomyliło. Z tego co wiem Synolis to preparat który się stosuje do 3 zastrzyków. To nie jest jeden zastrzyk. Co do masy molowej to się nie znam i nie będę się wypowiadał. Ważne jest to że udało mi się kupić ten preparat w aptece DOZ. Niemniej jednak kuracja była stosunkowo droga bo musieliśmy kupić trzy zastrzyki. Podane były tak że jeden w jedno kolano i dwa w drugie. Ważne jest to chyba że preparat nie jest pozyskiwany z grzebieni kogutów gdzieś w afganistanie :) Mój ojciec jest zadowolony i już. Nie namawiam i nie oczerniam innych produktów. po prostu lekarz zalecił ten więc kupiliśmy ten.
        Z twojej wypowiedzi wnioskuję że chyba pracujesz w konkurencyjnej firmie bo masz dużą bardzo wiedzę.

Pozdrawiam wszystkich
        • 28.04.13, 18:11 Odpowiedz
          Źle wnioskujesz, podaję różne kwasy hialuronowe od 10 lat, nic mi się nie pomyliło, skoro lekarz podał 3 iniekcję na dwa kolana (2+1) to może nie był to ortopeda ?! ale najważniejsze ,że jesteś zadowolony i Twój ojciec też po tej niepełnej kuracji tym wynalazkiem, którego tak szukałeś :) 99% pacjentów potrzebuje pełnej kuracji skuteczniejszymi i stabilniejszymi preparatami, które i tak nie gwarantują skuteczności terapii.
          • 19.05.13, 21:06 Odpowiedz
            Kiepski preparat też pomoże, ale na krótko. Flex ma rację. Lepiej wybierać nowoczesne preparaty, stosowane w Europie i w USA (tam FDA nie dopuści na rynek byle czego - np. pseudoszwajcarskich "nowości"). Pełna kuracja to 3-5 (5 w przypadku starszej generacji produktów z niską masą cząsteczkową) w każde kolano.
      • 07.02.14, 20:09 Odpowiedz
        Skopiować to każdy potrafi tekst.....zwyrodnieniastawow.info/zastrzyki-na-stawy
    • 24.05.13, 01:10 Odpowiedz
      Ja proponuję Viprosal. Rewelacyjna maść na stawy i mięśnie. Dla mnie jest skuteczna!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.