Dodaj do ulubionych

rehabilitacja kolan Warszawa

26.01.13, 12:26
Od dwóch miesięcy zmagam się z bólem lewego kolana. Wszystko zaczęło się po niefortunnym upadku ze schodów. Była mocna opuchlizna, która zeszła po smarowaniu maściami, ale do teraz odczuwam ból przy chodzeniu oraz wtedy gdy noga jest dłuższy czas zgięta. Ktoś mógłby polecić dobrego rehabilitanta z Warszawy, który byłby w stanie SKUTECZNIE pomóc?
Edytor zaawansowany
  • 26.01.13, 13:45
    polecam rehabilitantów z fizjo med poland przy ul różanej na Mokotowie ,lub ul Tkaczy 13 tj na Bemowie,mnie uratowali przed operacją kręgosłupa z widziałam tam soro osób ,które przychodziły z bólami kolan i były rownie zadowolone jak ja.Mam tel. na różaną 22 498 18 55
  • 26.08.14, 16:53
    W kazdym razie odradzam warszawska klinike Po Urazie. Jej wlasciciel i glowny fizjoterapeuta Ernest Wisniewski skoncentrowany jest na liczeniu zyskow, a nie samopoczuciu pacjentow. To przede wszystkim ksiegowy i menedzer, ktory chce handlowac ludzkim zdrowiem na gruponie.
  • 12.11.14, 14:07
    Może warto, abyś spróbowała pomocy u mojej terapeutki z Rehmedis w Warszawie, ma przeogromną wiedzę i jest b komunikatywna. Ja wyleczyłem u niej boczne przyparcie rzepki.
  • 12.11.14, 14:08
    Może warto, abyś spróbowała pomocy u mojej terapeutki z Rehmedis w Warszawie, ma przeogromną wiedzę i jest bardzo komunikatywna. Ja wyleczyłem u niej boczne przyparcie rzepki.
  • 28.08.14, 17:17
    Dwa miesiące to już długo, ja z bólem kolan borykam się już ok pół roku.. Rehabilitacja nie pomogła (ale warto spróbować), ból również powstał na skutek urazu. Maści nie przynoszą ulgi, ćwiczenia także nie. Ostatnio przyjaciółka mi mówiła o takim nakolanniku xeniapolska.com/produkty-xenia-nakolannik/ właściwie to byłabym skłonna go kupić, o ile by pomógł. Czy Ty próbowałeś takie metody? Masz z tym jakieś doświadczenia?
  • Ból kolana może mieć dziesiątki przyczyn, i trudno liczyć, że orteza/nakolannik o określonym działaniu pomoże każdemu niezależnie od tego, co w kolanie jest uszkodzone...
    Polecam najpierw diagnozować, potem leczyć.
    www.rehabilitacjawarszawa.com
  • 04.02.16, 11:54
    www.ortomasters.pl na rehabilitacji kolan znają się świetnie fizjoterapeuci w Przychodni Ortomasters. Pracują uznanymi protokołami rehabilitacyjnymi, tam jest magister Wojtek. Facet ma dużo siły i pracuje Cyriaxem, podpiera się często konsultacją u Dr Nowaka, który od razu po badaniu szczegółowo opisuje to co widzi w środku kolana.
    Z czystym sumieniem polecam ten zaangażowany zespół specjalistów Ortomasters. łap nr 534349090-Tobie też z całą pewnością pomogą.
  • 06.02.16, 13:02
    sprzedam ortezę, but ortopedyczny
    olx.pl/oferta/orteza-but-ortopedyczny-airstep-CID628-IDdb1vB.html
  • 20.06.16, 20:15
    Jeśli z NFZ to tu jest lista dobrych przychodni fizjoarena.pl/rehabilitacja-nfz-warszawa/
  • 04.07.16, 13:11
    polecam rehabilitacja-wloszczowa.pl/
  • 12.07.16, 17:30
    Polecam lin med ursynow. zawisza piotr robi tam cuda. mi pomógł. www.rehabilitacja-wloszczowa.pl/
  • 26.05.17, 09:46
    W Warszawie nie znam dobrego fizjoterapeuty, ale można popytać w ośrodkach zdrowia, oni tam znają najlepszych fachowców. Ja tak zrobiłem w Płocku i trafiłem na dobrego fizjoterapeutę www.robertpakosz.pl/
  • 25.09.17, 13:39
    Mam sąsiada, który ma swoje lata i swoje przeżył chodził, na nie jedna rehabilitacje jest po udarze cały czas uczęszcza do mgr. Radosława Lataka z warszawskiego Szpitala Św. Elżbiety bardzo sobie chwali rehabilitacje i podejście do pacjenta.
  • 25.09.17, 13:43
    Mam sąsiada, który ma swoje lata i swoje przeżył, chodził, na nie jedna rehabilitacje jest, po udarze cały czas uczęszcza do mgr. Radosława Lataka z warszawskiego Szpitala Św. Elżbiety bardzo sobie chwali rehabilitacje i podejście do pacjenta.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.