Dodaj do ulubionych

komórki macierzyste

20.05.15, 13:42
Witam, jestem ciekaw czy ktos z was zastosował komórki macierzyste przy leczeniu złaman i jakie były tego efekty. Nie jest to tania sprawa wiec warto zaciągnąć opinii. proszę o podzielenie się doswiadczeniami w tej sprawie,szczególnie interesuje mnie leczenie ta metodą złamania sku. pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • izzy74 Re: komórki macierzyste 26.05.15, 10:22
      Komórki macierzyste to super sprawa, zainwestowaliśmy z mężem, żeby zabezpieczyć naszego synka, a przy okazji też resztę rodziny - od niedawna w PBKM pobierają nie tylko krew, ale też sznur pępowiny, bez genotypu, więc może pomóc praktycznie każdemu. Mam nadzieję, że nie będziemy nigdy potrzebowali, ale przezorny ubezpieczony :) Niemniej pierwsze słyszę o wykorzystaniu komórek macierzystych w ortopedii. Zaintrygował mnie Twój post i poszukałam w sieci, faktycznie jest to możliwe. Ależ ta medycyna postępuje! Komórki macierzyste z tkanki tłuszczowej? Ja bym tego nie wymyśliła. No ale podobno faktycznie działa. Również z ciekawością poczytam historie osób, które skorzystały z tej metody. Pozdrawiam!

----
      najlepszy sprzęt rehabilitacyjny w mdh
    • sylweiii Re: komórki macierzyste 18.03.16, 12:19
      Ja cierpiałem na niesamowite bóle kolan. Po stosowaniu różnych specyfików bez rezultatu, doktor Jan Paradowski, mój ortopeda zasugerował aby skorzystać z tej metody. Faktycznie ból kolana przestał mi wreszcie dokuczać. Informacje o zabiegu możecie znaleźć na jego stronie www.sport-med.pl
    • tomek.zet11 Re: komórki macierzyste 04.03.19, 10:24
      Polecam Szpital Orthos we Wrocławiu, wykorzystują komórki macierzyste w ortopedii i medycynie sportowej. Pracuje tam sztab specjalistów. Ja czułem się zaopiekowany i na każdym etapie bezpiecznie, bo leczenie składa się z trzech etapów.
    • karnaks Re: komórki macierzyste 26.10.19, 13:37
      5000 wydane, efekt? Potrzebna była blokada w kolano bo ból nie mijał. Nie polecam ...

--
      Tarot i karty klasyczne.
      Doświadczenie i wysoka sprawdzalność.
      www.wrozbitawojciech.blogspot.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka