Dodaj do ulubionych

OSTEOPATA WROCŁAW MAREK MULARCZYK

24.11.15, 17:24
Od ostatniego czasu OSTEOPATA Marek Mularczyk z Wrocławia zmienił się bardzo na niekorzyść, mam wrażenie że stawia siebie w pozycji Boga, zmienia zdanie z wizyty na wizytę, całkowicie nie szanuje pacjentów. Z synem byłam na pierwszej wizycie we wrześniu 2015 r. diagnoza lekarza była taka, że nie ma chorób nie do wyleczenia i że po 3 miesiącach syn będzie zdrowy. Na ponownej wizycie pan Mularczyk zaproponował termin ponownej wizyty i stwierdził, że nie wiadomo jak sprawa będzie wyglądała i tak na prawdę może się okazać, że syn będzie miał częste nawroty problemu. Pan Mularczyk nie pamiętał i wypierał się pierwotnej diagnozy, wręcz zachował się obraźliwie napadając na mnie jako matkę, że nie pamiętam tego co powiedział i powinnam lepiej go słuchać. Poproszony o wyjaśnienia stwierdził, że nie będzie niczego powtarzał i że powinnam lepiej słuchać syna - 12 latka oraz w zasadzie nas wyprosił stwierdzając, że wizyta jest skończona. Uważam, że EGO pana Mularczyka przerosło wszelkie oczekiwania i taki lekarz bez pokory i szacunku nie jest w stanie już nikomu pomóc a jedynie może zaszkodzić zwłaszcza, że pracuje na bardzo głębokich poziomach energetycznych. Pacjent przychodzący z nadzieją na uzyskanie pomocy, jest zawsze bardzo otwarty a obecnie otrzyma jedynie wiele negatywnych emocji. Nie polecam tego lekarza nikomu, wizyta bardzo droga a efekt żaden.
Edytor zaawansowany
  • robert.zadr 05.10.16, 23:20
    Nigdy nie trudziłem się, żeby aktywnie brać udział na jakichkolwiek forach, ale tym razem czuje, że nie mogę pozostać obojętny.
    Byłem u Pana Mularczyka kilka dni temu, wiele o nim słyszałem, a że słyszałem też złe opinie byłem przygotowany w jakimś stopniu na jego dziwne zachowanie.
    Pan doctor był bardzo nieprzyjemny w kontakcie od samego początku, a w sumie kantakt z nim był lekko utrudniony do końca wizyty (nawet nie trudził się powiedzieć dzień dobry czy do widzenia). Mówił strasznie cicho tak jak by mu w ogóle nie zależało na kontakcie ze mną, często zgadywałem o co mu chodzi i wielokrotnie musiałem prosić żeby powtórzył. W przeciągu dwóch minut powiedział, że nie ma mi nic do zaoferowania, ale mino to wstał żeby zrobić badanie. Zauważył pewne ograniczenia ruchomości (które zauważyłby każdy student fizjoterapii). Badając ruchomość ciała tak naprawdę ograniczył tą ruchomość jeszcze bardziej, a po „terapii” wyeksponował żeby pokazać, że ta zmiana to efekt jego pracy, a tak naprawdę nic się nie zmieniło. Trochę się znam na terapii manualnej, a uprawiając sport przez ponad 30 lat bardzo dobrze znam swoje ciało i jego dysfunkcje, więc byłem zszokowany zachowaniem tego Pana.
    Podczas całej wizyty wykazał się kompletnym brakiem szacunku do pacjenta. Potraktował mnie jak intruza, który zakłuca jego błogostan. Nie jestem specjalistą, ale w moim odczuciu ten Pan ma jakieś problemy natury „psycho-emocjonalnej” i podejrzewam, że ma dobre i złe dni, i na pewno zdarza mu sie czasami zrobić swoją pracę dobrze, ale wybierając się do niego to na to bym nie liczył. Terapia manualna ma bardzo wiele do zaoferowania, ale Nie Pan dr Mularczyk!
  • kaskawa 08.07.17, 15:52
    Polecam Serdecznie p. Łukasza Radziszewskiego, który zajmuje się także osteopatiom! Skorzystałam z usług Pana Łukasza i jestem niesamowicie Zadowolona! Bardzo miła atmosfera podczas terapii i profesionalne podejscie ! juz po pierwszym zabiegu zmniejszył sie moj bol kregosłupa , w porównaniu do wizyty odbytej u p,Mularczyka.... bez porównania !

Pozdrawiam

Kaśka
  • anetazychlin 30.04.19, 17:03
    Niestety to prawda, sama chodziłam do dr Mularczyka i to wiele lat, jeszcze na ul. Wejherowską. Wiele mi pomógł (za co panu doktorowi dziękuje), jednak ostatnich wizyt nie wspominam za dobrze i głównie o podejście mi tutaj chodzi. Mam wrażenie, że doktor obrósł w piórka, jednak drudzy pewnie napiszą, że ma do tego pełne prawo. Ja jako pacjentka zawsze lubię być wysłuchana i zrozumiana, na co u dr mularczyka obecnie nie mogę liczyć. Mieszkając w dużym mieście jakim jest Wrocław można jednak wybrać kogoś innego, znajoma poleciła Jakub Chrzanowskiego, przyjmuje na ul. Rogowskiej, w ciągu roku byłam na kilku wizytach i jestem bardzo zadowolona.
  • aantek71 12.05.19, 13:03
    moze mi pani podac jakies namiary lub numer telefonu ?

antek
  • anetazychlin 06.09.19, 15:16
    Jakub Chrzanowski tel. 505808945 (Rogowska 50 wrocław)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka