Dodaj do ulubionych

Czy po artroskopi kolana wrócę do sportu?

10.01.17, 20:13
Mam uszkodzoną łękotkę przyśrodkową, torbiel bekera i acl częściowe uszkodzenie. Oczywiście późniejszej rehabilitacji.
Edytor zaawansowany
  • patras84 16.01.17, 23:23
    siema

nie wiedzialem gdzie wpisac temat ale zauwazylem aktualna date , a wiec wrocilem wlasnie ze szpitala gdzie na wypisie mam napisane : podejrzenie uszkodzenia przeszczepu ACL kolana lewego. dodatnie objawy dla MM. Wczoraj stojac normalnie na chodniku w pewnym momencie zapadlo mi sie kolano i bol straszny jak za pierwszym razem kiedy zerwalem wiezadlo . Oczywiscie w moim pieknym miescie a podejrzewam ze w wiekszosci tak jest nie robia na izbie przyjec ani usg ani rezonansu dlatego tez musze isc prywatnie i w zwiazku z tym jak myslicie czy zrobic najpierw rezonans ktory prywatnie kosztuje 500zl czy wydac tylko na ortopeda i odrazu umowic sie na termin artroskopii ???? jestem zalamany tym faktem poniewaz walcze z tymi nogami juz pare lat :/ na dodatek jeszcze mam cos ze stawem skokowym,ktory spuch i boli gdzies od srodka a tu nagle jeszcze kolano :(

ziomaldinho pol roku temu mialem zabieg lakotki prawej , mialem zablokowane kolano ze nie moglem wyprostowac go calkiem , byla tak uszkodzona ze wycieli mi kawalek ale szczerze ? nie jestem zadowolony jakos szczegolnie, kolano jakies taki dziwne , niestabilne , chrupie nieraz :/ takze masakra jakas , pozdro
  • annandale 07.04.17, 21:24
    Jestem z Pabianic,mam bardzo bolesne oba kolana.W ogóle nie mogę chodzić,ani leżeć,w nocy szczególnie mam jeden przejmujący ból.Jadąc taksówką usłyszałam poradę,że w Pabianicach przyjmuje ortopeda dr Marek Pawlak,który leczy wstrzykiwaniem w kolano osocze z odwirowanej od pacjenta krwi.W środę-5.04.17 miałam ten zabieg,pierwszy z zalecanych trzech.Cudów nie ma,ale ból znacznie zmalał.Na rezultat trzeba poczekać.Podobno to jedyny sposób.Nr do lekarza 602 713 804 ,dzwonić w środy.Przyjmuje w spółdzielni lekarzy ul.Wyszyńskiego.Życzę powodzenia.
  • magdaiartur 17.01.18, 14:53
    Jak na rezonans prywatnie to najtaniej można w Krakowie znaleźć za 350 zł na ul. Zachodniej 7 tel. 698115115. A poza tym to rehabilitacja, bo bez tego to nie będzie dobrych efektów. Na Słomczyńskiego 12 też w Krakowie jest fajny gabinet, dobrze wyszkolony personel na pewno pomoże, także polecam. I powodzenia z leczeniem.
  • xxxxxa 18.04.17, 15:10
    Chyba ocenić to może tylko lekarza. Z tego co się orientuję, to jest taka możliwość ale też z tego co się orientuję to trzeba wcześniej rehabilitację przejść. No i z tym sportem to potem też ostrożnie. Najlepiej skontaktuj się z Panem Piotrem, on przyjmuje w RehaPro w Krakowie. Świetny specjalista więc z pewnoscią Ci wszystko wyjaśni co i jak

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka