Dodaj do ulubionych

Jaki materac ortopedyczny wybrać? do 1500zł

09.05.18, 14:15
Witam tak jak w tytule.
Potrzebuję porady.
Mając 20 lat uszkodziłem kręgosłup w miejscu L5, skacząc na płytką wodę.Często mam problemy z bolącym kręgosłupem. Postanowiłem więc w końcu kupić sobie nowe łóżko, ale z "materacem ortopedycznym". Może ból trochę zmaleje.Tylko nie znam się na tym temacie kompletnie. Mógłby ktoś doradzić czego szukać (firma, materiał itp. itd. :)?. Dziękuję i pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • mamusiaigora 10.05.18, 11:15
    polecam firmę comforteo.eu - polska marka, super jakość, na pewno doradzą ci coś fajnego i o atrakcyjnej cenie :) pozdrawiam
  • staszekk60 10.05.18, 11:19
    na meble-marzenie są materace godne uwagi, myślę że tam coś znajdziesz, szwagier sobie chwali i ja też sie zastanawiam nad kupnem, bo oferta jest naprawde dobra
  • aga920207 30.09.18, 10:29
    Witam, ja od 2 lat śpię na materacu firmy Valde www.valde.pl/materace/materace-ortopedyczne/ i szczerze polecam. Nie jest to zwykły marketowy materac a wykonany przez polskiego producenta z naprawdę dużą dbałością. Pracownicy pomogli mi wybrać odpowiednią twardość, co pozwoliło pozbyć się bólu kręgosłupa po przebudzeniu. Polecili mi także dobór odpowiedniej poduszki do spania i naprawdę czuć różnice, choć na początku trzeba się przyzwyczaić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka