Dodaj do ulubionych

Dziwny ból z boku uda przy schylaniu. Pomocy !!!

03.12.18, 21:42
Od pół roku mam dziwny ból nawet nie wiem czy to ból to takie przeskakiwanie uczucie takiego pyknięcia w górnej części uda tak z boku, niedaleko biodra. Raczej jest to w tkankach miękkich nie wiem głębiej tak. Mam wrażenie że ból zaczął się po zastrzykach domięśniowo (antybiotyk) które dostawałam w pośladki . Ból ten pojawia się tylko podczas pochylania do przodu kiedy prawa nogą jest prosta a lewa w której jest ten ból odchylam do tyłu (też prosta ). To jest bardzo dziwne uczucie. Nie wiem co to jest. Nie przeszkadza mi to w funkcjonowaniu i ogólnie nie mam żadnych ograniczeń ruchu. Mogę wykonać wszystkie ćwiczenia biegać tańczyć i wgl. To uczucie pojawia się tylko podczas pochylania gdy np chce coś podnieść. Nikt nie wie co to może być :( dodam że ból się nie nasila mimo że już tyle miesięcy to trwa.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.