• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

firma PHIL Dodaj do ulubionych

• Gość: aga IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.07.09, 12:05
      aż tak źle. Słyszałam że produkcja wzrosła i jest w firmie coraz lepiej i ludzie
      - telemarketerzy i kurierzy - są zadowoleni. Więc nie wiem kto mówi prawdę, może
      jakieś szczegóły, zmiany osobowe.
    • Gość: popo IP: *.chello.pl 28.08.09, 14:23
      byłem dzisiaj na rozmowie proponuja umowe-zlecenie za podpisaną
      umowe 15 zł oczywiscie własny samochód trasy w obrębie 100km
      oczywiscie jako kurier reszte zobaczymy nara
      • Gość: popopo IP: 78.8.140.* 10.09.09, 18:19
        i jak z tymi kurierami, warto. ja slyszalam ze rozpadl im sie caly
        zespol korierski i odszedl najlepszy the besciak - czy to prawda i
        szukaja nowych. Jak pierwsze wrażenia z pracy jest Ok czy sredniawo,
        jak duzo umow do rozsyłki.

ponoc szukaja informatyka b tez wylecial , a muj kolega zna sie na
        kompach. A w ogule jak tamjest.
        • Gość: popopopopo IP: 83.238.168.* 14.09.09, 22:10
          cieniutko firmy niebawem nie bedzie w sadzie juz ponoc kilka spraw
          sie im szykuje wiec odradzam sie tam zatrudniac a zatrudnionym radze
          szukac sobie czegos nowego jak najszybciej
          • Gość: jeza IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.09.09, 21:53
            a czeguz firmy nie bedzie - jaki jest powod , co sie dzieje, a
            sprawy czemu zalozone przeciez placa.
    • Gość: redbul IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.11.09, 21:38
      Wolna! cos mi nie pasuje, kasa jest terminowo, przynajmniej pensja
      podstawowa. A co nie wyszlo w tak dobrej firmie. A co cukiereczki
      nie smakują.Przecież wszyscy chwalą czarną kierowniczkę i prezesa.
      • Gość: WOLNA IP: 89.107.156.* 06.11.09, 12:58
        jak widać nie wszyscy, premia za umowy nie jest terminowo...
        • Gość: zbulwersowany IP: *.mobile.playmobile.pl 09.11.09, 18:53
          ciekawe ile pracowałaś w firmie że takie opinie wystawiasz, Twoja wcześniejsza
          opinia również częściowo różni się od rzeczywistości jaka panuje w firmie...
          jeśli jest tam AŻ tak źle, to dlaczego tam przychodzicie? dlaczego niektórzy
          telemarketerzy pracują tam już ponad rok i jeszcze z głodu przez brak pieniędzy
          nie umarli ?? nie można ocenić sytuacji po kilku dniach pracy, bo jak w każdej
          firmie, wszystko się zmienia.
    • Gość: dodek IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.11.09, 21:05
      stawki są 7,5 a nie 5,5 brutto i wcale firny nie zamykają tylko
      rozwijają cieniasku.Nowe produkty będą do sprzedaży. A MArzenka i
      Bożenka OK. A co masz do szymanskiego, fajny i przstojny gostek i
      rzeczowo gada.
    • Gość: brysiu IP: *.rudaslaska.vectranet.pl 03.12.09, 16:10
      Witam, a jak wygląda praca kurierów? Jakie sa warunki? Czy zwracają sie koszty za benzyne?
      • Gość: ada IP: *.chello.pl 03.02.10, 19:03
        i co tam słychać w firme PHIL istnieje jeszcze ?
        • Gość: luciphere IP: 62.148.88.* 11.02.10, 20:30
          Jest fantastycznie. Dobra i terminowa wypłacalność, przyjemna atmosfera pracy,
          luźny grafik. W toalecie zawsze jest papier toaletowy i są wszystkie żarówki.
          Nigdy nie pracowałem w tak perspektywicznym i rozwojowym miejscu. Polecam
          każdemu, w szczególności ludziom pragnącym osiągnąć sukces w branży. Dobra
          organizacja pracy, zaplecze sprzętowe, stabilny system i jasne zasady wynagrodzenia.
          • Gość: mala mimia IP: *.136.246.94.artcom.pl 12.02.10, 17:04
            Hello zaglada tu ktoś jeszcze?
            Szuka, pracy ale na stanowisku kierowniczym. Czy w tej firmie jest
            szansa na rozwój. Czytając opinie ....hmmm trochę jestem przerażona:-
            ( ale może warto postawić na profesjonalną kadrę. Wówczas
            skorzystają na tym nie tylko Ci na "górze" ale również młodzi
            sprzedawcy którzy mogliby poszerzyć swą wiedzę na temat
            telemarketingu itp. od osób kompetentnych i zdecydowanie
            kulturalnych.
            • Gość: SambaMamba IP: 109.243.193.* 20.02.10, 15:33
              Oczywiście, że jest szansa na rozwój! Wiadomo, na wszystko trzeba zapracować
              sobie ciężką pracą. Jeśli ktoś przychodzi z założeniem, że za nic nierobienie
              albo sprowadzanie się do minimum dostanie kokosy, to wiadomo, że będzie
              zawiedziony ;)
              Po 10miesiącach przepracowanych w tej firmie z całą pewnością polecam! Pomimo
              tego, że były chwile lepsze i gorsze, to zdobyte doświadczenie pomaga mi w
              obecnej pracy. Firma uczy odpowiedzialności, pewności siebie i dążenia do celu.

Pozdrawiam.
    • Gość: jerry IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.03.10, 10:33
      czy warti pracowac w tej firmie, jakie stawki, godziny pracy i
      atmosfera, co sie zmieniło. Kiedyś miałem tam pójśc do pracy, ale
      wiele osob mi odradzało. Czy jest lepiej i jak traktują wszystkich
      szefowie.
      • Gość: martyna IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.03.10, 12:35
        jestem z ok. Bielska, mam pytanie czy warto podjąć pracę w tej
        firmie, czytam opinie są różne - dajcie znać
        • Gość: kurier IP: *.chello.pl 01.04.10, 18:18
          co bedziesz dojezdzac 60 km firma jest z katowic
          • Gość: martyna IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.04.10, 09:23
            nie musze dojezdzac, mam ciotke w katowicach i moge spoko u niej
            mieszkac, wiec jak jest w tej firmie. nikt nie odpowiada, boicie sie
            o robote a moze firma sie konczy
      • Gość: polo IP: *.chello.pl 01.04.10, 18:17
        viva la phil
    • Gość: Alicja IP: *.3s.pl 15.04.10, 20:21
      to nie jest uczciwe ,to nie jest normalna firma szczerze to nigdy nie spotkałam
      się z takim podejściem do człowieka potraktują Cię jak psa,jak śmiecia!!!brak
      kultury pseudokierowniczki ,która kiedyś sama dzwoniła w tele2 jako telemarketer
      a teraz dupna pani z krzywymi zębami..... wytrzymałam 2 dni w pierwszy dzień 6
      umów z czego przeszły 2 ale nie podobało się więc na drugi dzień op..... z rana
      i po poradach byłej telemarketerki zero umów, sorry dla mnie to zwykłe
      świnie,ludzie każdemu odradzam bo długo nie wytrzymacie,współczuję wszystkim
      którzy tam pracują
      • Gość: lucek IP: 62.148.88.* 20.04.10, 16:45
        Masz rację, 5 dni szkolenia za darmo to przecież brak jakiejkolwiek uczciwości,
        biorąc pod uwagę, że większość firm każe sobie za to jeszcze płacić. Gdybyś
        miała jakiekolwiek doświadczenie zawodowe to byś o tym wiedziała. Nie będziemy
        tęsknić. Całuję i życzę wyjątkowo porąbanego dnia. Króliczek.
      • 22.04.10, 09:11
        Alicjo za krotko bylas w tej firmie aby sie wypowiadac o tej firmie i o ludziach
        krorzy tu pracuja.Po 1 to nikt nie traktuje tu ludzi jak jakies zwierzeta bo
        atmosfera jest fajna,po 2 po to zwrocono uwage na wykonywana prace aby wykonywac
        ja lepiej.Jezeli myslisz ze bedziesz miec placone za robienie ludzi w bambuko to
        sie grubo mylisz.cO DO KIEROWNICZKI KTORA KIEDYS SPRZEDAWALA TELE 2 TO JAK
        WIDZISZ BYLA TAKA DOBRA ZE SIE WSPIELA NA GORE,WIEC CZASEM WARTO SCHOWAC DUME DO
        KIESZENI I POSLUCHAC CZYIS RAD A NIE ZACHOWYWAC SIE JAKBYS POZJADALA WSZYSTKIE
        ROZUMY,Z TAKIM PODEJSCIEM ZYCZE OWOCNEGO SZUKANIA PRACY HEH
        • Gość: kierowniczka IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.04.10, 22:08
          a jak tam młody prezesik
        • Gość: BEATA BYŁY PRACOW IP: *.chello.pl 24.04.10, 15:20
          witam czy kierowniczka to Bożena jeżeli tak to osoba jest jako
          pracownik jest OK.
          • Gość: kubas IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.04.10, 18:49
            bozenke juz dawno wywalili za burte. Kierowniczka to ta czarna co
            zarzadza - szef szefow co ma kontakty miłosne ze swym informatykiem
            nawet w pracy - high life. Jest tez mlody prezesik co lubi dziewcny
            z call center duzy wybor - tez milsonik rozrywek. Poza tym OK choc
            czasem przeginaja. troche fajnych ludzi poszlo do gliwic do
            piotrusia ktory zgarnia klientow do firmy
            • Gość: p IP: *.139.246.94.ip4.artcom.pl 27.04.10, 20:13
              pracowałam tam kiedys i nikomu nie polecam tej firmy!!! Jest to firma tz
              "Kogucik"hehe pewnie za niedługo sie rozpadnie..Najgorzej wspominam szefowa ta
              czarna...porazka!!
              • Gość: kubas IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.04.10, 21:53
                czemu porażka słyszałem ze niezle caluje
        • Gość: AK IP: *.chello.pl 02.08.10, 12:46
          Alicjo za krotko bylas w tej firmie aby sie wypowiadac o tej firmie i o ludziach
          krorzy tu pracuja.Po 1 to nikt nie traktuje tu ludzi jak jakies zwierzeta bo
          atmosfera jest fajna,po 2 po to zwrocono uwage na wykonywana prace aby wykonywac
          ja lepiej.Jezeli myslisz ze bedziesz miec placone za robienie ludzi w bambuko to
          sie grubo mylisz.cO DO KIEROWNICZKI KTORA KIEDYS SPRZEDAWALA TELE 2 TO JAK
          WIDZISZ BYLA TAKA DOBRA ZE SIE WSPIELA NA GORE,WIEC CZASEM WARTO SCHOWAC DUME DO
          KIESZENI I POSLUCHAC CZYIS RAD A NIE ZACHOWYWAC SIE JAKBYS POZJADALA WSZYSTKIE
          ROZUMY,Z TAKIM PODEJSCIEM ZYCZE OWOCNEGO SZUKANIA PRACY HEH

Przykro mi to stwierdzić ale wasza pseudo kierowniczka została kierowniczką
          dzięki Panu Piotrowi bo to on się za nią wstawił u prezesa. Pozdrawiam AK
          • Gość: Piotr IP: *.chello.pl 02.08.10, 12:59
            Witam wszystkich pracujących i nie pracujących w Firmie PHIL.
            Nie pozgarniałem albo jak kto woli nie ukradłem wam ludzi.
            Logika jest prosta każdy idzie tam gdzie lepiej płacą to po pierwsze,a po drugie
            żadna firma nie jest w stanie zatrzymać osoby skoro nie chce u kogoś pracować.
            No chyba,że będziecie go straszyć że nie wypłacicie mu pieniędzy to wtedy tak.
            Ogólnie pracując tam nie narzekałem na opóźnienie w wynagrodzeniu bo było na
            czas i tyle ile powinno być.
            Jedyny minus i to bardzo duży to taki,iż jest brak dobrej komunikacji pomiędzy
            zarządem a pracownikami.
            • Gość: Piotr IP: *.chello.pl 02.08.10, 13:07
              Ogólnie pracę w firmie PHIL wspominam dobrze było raz z górki,a raz pod górkę
              jak w życiu. Ale cieszę się,że tam nie pracuję bo jak się okazało tylu ludzi
              fałszywych co tam pracuje to jeszcze nie spotkałem.
              A teraz jestem zadowolony i usatysfakcjonowany ze swojej obecnej pracy i ze
              swojego pracodawcy ponieważ są dobre zarobki, lepsze warunki pracy i bardzo
              dobry przekaz informacji pomiędzy mną,a prezesem.
              Także szczerze życzę wam powodzenia i czekam na to aż będziecie w końcu tym
              numerem 1 na śląsku.
              Pozdrawiam,
              Piotr
    • Gość: pracownik IP: 109.243.248.* 11.05.10, 18:11
      ta firma faktycznie jest nierzetelna! pracuje już jakiś czas i mam zamiar się zwolnic jak tylko dostanę wypłatę, problem w tym że wnet 12, a wynagrodzenia nadal na koncie nie ma... powinno byc do 10.
      szkoda gadac !

nie polecam nikomu, wręcz przeciwnie - odradzam
      • Gość: anirta IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.05.10, 19:05
        aż tak źle z wypłatami, ponoć były bierzące. A jak atmosfera i
        szefowie, ci z gury są rzadko prezesiki, czasem ten młody od lasek.
        Wiem że koleżanka mowila mi jak w pracy byl numer ostatnio. Ta
        czarna szefowa sie wieczorem zamknela z informatykiem i ponoc robili
        sobie dobrze a systemy padly i nie bylo komu ich podniesc a z
        pokoiku szefowej gdzie sie zamkneli byly tylko kobiece pojekiwania.
        Fajnie nie, ae to tylko od kolezanki slyszalam ze niezle se daje
        szefowa ale kasa zawze na czas jest
        • Gość: RL IP: 109.243.93.* 12.05.10, 13:23
          na czas ???? to ciekawe czemu jeszcze jej nie ma
          • Gość: mira IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.05.10, 21:18
            to sie spytaj szefowej i informatyka na pewno w trójkącie się
            dowiesz hi hi
        • Gość: qqq IP: 62.148.88.* 13.05.10, 09:59
          Przykro tak patrzeć, że jedyne co ludzie potrafią napisać to plotki. Co do owej czarnej i informatyka - nie ta sytuacja i nie te osoby. Widać albo u Ciebie z rozumowaniem jest ciężko, albo koleżanka nie rozpoznaje ludzkich twarzy - nad jednym i drugim da się pracować i wrócić do normalnego życia.

Ale łatwo tak ludzi obrażać w internecie, prawda? Nie martw się - sąd dużej kary Ci raczej nie nałoży, a że twoja tożsamość jest już znana to pójdzie szybko. I oczywiście przeproś koleżankę, bo jej też sprawa nie ominie.

Jak się coś pisze to trzeba się liczyć z odpowiedzialnością za to co się napisze. Rodzice nie nauczyli? I żyj sobie dalej w naiwnym przekonaniu, że jesteś anonimowa w internecie.
          • 02.11.10, 12:52
            nie pisze plotek wlasne doswiadczenie firma phil nie jest firma spelniajaca oczekiwan ia pracownika pracowalem 3 tygodnie po 10-12 godzin dziennie ,wlasny samochod i paliwo ,srednio 250 km dziennie mialem zarobic w/g wlasnych obliczen ok 1800 zl dostale4m wyplate 660 zl czyli doplacilem do interesu phil-a . praca 3 tygodnie za darmo plus koszty paliwa polecam wszystkim ktorzy chca cos zarobic w firmie phil k-ce slowackiego 16
            • Gość: Anonim Katowice IP: 62.29.176.* 14.02.11, 10:57
              Najgorsza firma z jaka miałam styczność w życiu. Szefowa - Marzena Rokosz niekompetentna, przeklina i wydziera się po pracownikach, wydzwania na prywatne telefony w soboty o godzinie 21 bo jej się samochód
              zepsuł i czy pracownik mógłby przyjechać do niej go zobaczyć i naprawić, akcje w postaci wyrywanie prywatnego telefonu z ręki są na porządku dziennym. Firma obiecuje złote góry (a przynajmniej pracę na humanitarnym poziomie) a w efekcie pracownik wykonuje pracę za trzech (jeżdżenie (własny samochód, własne paliwo) + praca biurowa) i ma się do niego pretensje, że się nie wyrabia i "kładzie firmę", średnio 10-14 godzin pracy na umowę zlecenie (przy 'wysyłce' od 8.00 do 22.00) przy STAŁEJ pensji - czyli dostaje się grosze a żąda się pracy do oporu ("nie wypuszczę cię póki tego nie skończysz"). Umowa-zlecenie skonstruowana w sposób, że mogłaby być umową o pracę, niekorzystna dla pracownika (pozwala odjąć z 60% wypłaty, jeśli dyrektor uzna, że celowo nie wykonałeś planu:]). Dodam jeszcze że firma pracuje na nielegalnym oprogramowaniu (MS Office), czego Pani Rokosz nawet nie ukrywała. Ogólnie rzecz biorąc ta firma to jest jakiś absurd, żeruje na naiwności ludzi. Do tej pory jak jadę ul. Słowackiego to włos mi się na plecach jeży i dostaje zgryzot.Mniemam, że nowa firma Pani Marzeny - NOIR w Chorzowie, która zajmuje się identyczną działalnością, ma także identyczne sposoby funkcjonowania. NIE BĄDŹCIE NAIWNIAKAMI, szkoda nerwów dla Was i waszych rodzin.
              • Gość: olin IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.02.11, 20:51
                jak to nielegalne oprogramowanie i nowa firma w chorzowie i takie zachowanie. E przesadasz z tym opisem. I jeszcze telefony w sobote wieczór, chyba jestes wyjontek
    • Gość: gedo IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.04.11, 20:15
      czy phil istnieje czy to jest noir
      • Gość: telman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.11, 22:02
        Noir to przedsięwzięcie Pani Marzeny praktycznie niezależne od właściciela Phil-a.
        Zasady panujące w firmie są bardzo proste jednak musicie rozumieć co się do was mówi.
        Osoba dopuszczająca się pomówień takich jakich mnóstwo na tym forum może zostać podstawiona w stan oskarżenia o zniesławienie.
        Firma Noir prowadzi sprzedaż telefoniczną usług telekomunikacyjnych. Sprzedaż ta jest
        zlecana przez firmę zewnętrzną znajdującą się we Wrocławiu.
        Podstawą do wynagrodzenia z tytułu podpisanej umowy jest pozytywna weryfikacja danej umowy
        poprzez firmę zewnętrzną z Wrocławia. Cały ten biznes jest systemem naczyń połączonych. Jego funkcjonowanie jest zapisane w umowie którą zawiązuje firma z dostawcą usług telekomunikacyjnych. Jeżeli telemarketer lub kurier nie wypełnia swoich zadań prawidłowo umowa nie jest zawierana. W takim przypadku firma zewnętrzna nie przesyła wynagrodzenia do firmy Noir. Pani Marzena nie robi nikogo na kasie. Posądzenia o takie praktyki były oddalane przez odpowiednie organy z braku podstaw. Błędy telemarketera to przede wszystkim źle przeprowadzona rozmowa z klientem, który pozostaje niedoinformowany z czym ma do czynienia. W przypadku kuriera jedną z podstaw do nie zliczenia mu umowy jest nieczytelny podpis - kurierze jeżeli jesteś u klienta to w Twoim interesie jest prośba o czytelny podpis UPOWAŻNIONEJ osoby. Minuta dłużej pozwoli Ci zarobić pieniądze - po to chyba przyszedłeś pracować.
        Czytajcie umowę w której zawarty jest cały system wynagrodzeń i słuchajcie ze zrozumieniem na czym on polega. Najczęściej swoje niezadowolenie zgłaszają osoby, które nawet nie raczyły przeczytać umowy.

Na zakończenie chciałbym zauważyć, że nikt nie trzyma Was na siłę w danej firmie. Idziesz do pracy nie do zabawy. Chcesz się pobawić idź na plac zabaw. Tu nie płacą Ci za siedzenie i malowanie paznokci albo picie kawy. Jeżeli szukasz roboty i żadna inna firma nie daje Ci możliwości pracy oznacza to, że widocznie nie posiadasz kwalifikacji na lepsze stanowisko pracy. To nie socjalizm, gdzie 8h dziennie piło się kawusię na etacie.

Pozdrawiam
        Telman
        • Gość: miki IP: *.dynamic.chello.pl 12.05.11, 20:01
          czy ktoś wie w jakim call center sprzedają usługi play??
    • Gość: frantic IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.04.11, 14:59
      Hej,

Phil jeszcze istniej, co slyhac
    • Gość: gener IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.02.13, 16:01
      ta firma jeszcze istnieje
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.