Dodaj do ulubionych

Używane damskie majteczki - Kupię

16.01.11, 15:21
Chętnie kupię damskie noszone majteczki .
Transakcja jednorazowa lub możemy wejść w stały układ i co miesiąc mogę
kupować od Ciebie to co ustalimy i za ile ustalimy :)
Myślę , że zawsze trochę pieniążków co miesiąc się przyda :)
Gwarantuję dyskrecję .
Pisz na maila : vedes@gazeta.pl
Edytor zaawansowany
  • mgosia23 15.05.13, 19:21
    Hej czy Twoja oferta jest dalej aktualna? Interesuje mnie stała współpraca. Czekam na szybki kontakt.
  • panifetyszystka 30.11.14, 22:13
    UŻYWANE majteczki, pończochy, rajstopy, biustonosz, buty? WSZYSTKO NOSZONE SPECJALNIE DLA CIEBIE!

Zagramy wspólnie w podniecającą grę? Tylko ostrzegam, że zasady są bardzo niegrzeczne?

Ty decydujesz o kolorze, i materiale bielizny, którą dla Ciebie założę. Ja myśląc o naszej zabawie spędzę w niej dowolną ilość godzin. Ty wybierasz również sposób, w jaki będę nosiła majteczki: w dzień, w nocy, a może podczas intymnej zabawy??

Następnie bieliznę wyślę na wskazany przez Ciebie adres, a dodatkowo, jeśli tylko zechcesz, dostaniesz ode mnie zdjęcie z pierwszego etapu naszej wspólnej zabawy.

Zapytasz: co dalej? Kiedy dostaniesz moją bieliznę, będziesz mógł z nią zrobić co tylko zechcesz. Dostaniesz cząstkę mnie i może będziesz chciał pochwalić się zdjęciem zwrotnym, na którym pokażesz, co z tą cząstką zrobiłeś?

Zasady gry możemy dowolnie zmieniać. Jeżeli wolisz opięte rajstopki, seksowne pończochy, figlarne skarpetki, pociągający biustonosz lub moje buciki, to one również mogą stać się częścią naszej gry!
    Napisz do mnie na: panifetyszystka@gmail.com i opowiedz o swojej fantazji z moim udziałem.

Majteczki kupię specjalnie dla Ciebie za około 25 zł, koszt mojego zapachu to dodatkowo 100 zł + koszt przesyłki.

Czekam na Ciebie?
  • pepsi180411 14.10.18, 16:25
    Sprzedam pachnące używane majteczki, rajstopy, pończochy, kabaretki, buty,skarpetki,bieliznę nocną, zdjęcia , moje osobiste zabawki i nie tylko napisz powiedz co potrzebujesz ;)zdjęcia -10 zł szt filmik -40 zł Noszone 1-2 dni, nie prane, wysyłane w woreczku strunowym szczelnie zamkniętym, Tylko wysyłka. pepsi180411@op.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.