Dodaj do ulubionych

samotna mama poszukuje mieszkania Bielsko Biała

17.07.11, 13:43
Witam,
Jestem samotną mamą pilnie wraz z moją córeczką poszukujemy mieszkania (najlepiej w centrum Bielsko Biała,Czechowice Dziedzice ). Jestem osobą pracującą, spokojną bez nałogów.Jedyne o czym marzymy to spokój i bezpieczeństwo. Lubię sprzątać, gotować. Możemy również zamieszkać z osobą starszą wymagającą opieki, posiadam doświadczenie i wykształcenie pozwalające mi opiekować się osobami starszymi a także niepełnosprawnymi.Córka jest wzorową uczennicą, wesołą i spokojną dziewczynką. Zabrakło nam jednak szczęścia aby mieć własny kącik wypełniony miłością i ciepłem rodzinnym. Jeśli możesz w jakikolwiek sposób pomóc proszę o kontakt.
Edytor zaawansowany
  • foczysko 22.09.11, 09:16
    znam panią która chętnie przyjmie Cię pod swój dach w zamian za pomoc w Bielsku B os.Karpackie
  • foczysko 22.09.11, 23:39
    odezwij się znam panią która potrzebuje opieki w zamian za mieszkanie
  • kasia_138 30.12.11, 20:16
    Witaj, eteż jestem samotna mama (tyle że z dwojką małych dzieci) i szukam mieszkania w bielsku, czy to jest aktualne? u tej Pani za opiekę?
  • jaron29 30.12.11, 13:15
    1534311 to moje gg jak chcesz to napisz pogadamy
  • anit180 06.07.13, 20:12
    nie posiadam gg podaj e-maila
  • merkury76 03.03.12, 16:35
    Cześć jesteśmy z Czestochowy,jak byś nic nie znalazła odezwij się.
  • 1mamusia82 22.03.12, 06:30
    mieszkam w bielsku,sama z synkiem ale mamy spore mieszkanie. jak coś to napisz na paznokcie.bielskobiala@gmail.com
  • rabinek2012 10.04.12, 21:22
    Jeżeli nadal szukasz wsparcia-napisz rabinek2012@gazeta.pl
  • aurelia24 11.04.12, 03:55
    Niestety nie udało mi się do tej pory niczego znaleźć. Miałam ofertę z której skorzystałam czyli mieszkanie za opiekę. Starsza pani była kochana i nawiązałyśmy wzajemną relację stała się dla mnie kimś bardzo bliskim ale zmarła, kilka dni po jej pogrzebie pojawiła się córka i kazała mi się delikatnie powiedziawszy wyprowadzić. Rozumiem to. Szkoda tylko, że w całej tej sytuacji nie potrafiła okazać chociaż trochę serca w postaci np. dwu tygodniowego wypowiedzenia umowy o najem pokoju. Bardzo brakuje mi pani Janiny ale takie jest życie a cierpienie podobno sprawia, że człowiek staje się bardziej doskonałym, lepszym. Wróciłam do punktu wyjścia i to najbardziej mnie w tym przeraża.
  • grzegor-zityle 02.06.12, 20:07
    Witam...jeśli nadal poszukuje pani mieszkania dla siebie i dziecka,a zwlaszcza stałości miłości i zrozumienia to prosze o kontakt....grzegorzwisz@op.pl
  • rika148 02.06.12, 20:20
    Powiedz jeszcze tej Pani jakiego ruchania wymagasz za dach nad głową i chleb ze smalcem .

grzegor-zityle napisał(a):

> Witam...jeśli nadal poszukuje pani mieszkania dla siebie i dziecka,a zwlaszcza
    > stałości miłości i zrozumienia to prosze o kontakt....grzegorzwisz@op.pl
  • 1mariusz37 26.06.12, 19:23
    witaj.potrzebuje opieki dla mamy ktora jest chora ale jeszcze w "dobrym stanie" mieszka sama w3 pokojach i jest bardzo samotna chetnie sie spotkam z Toba i porozmawiam na temat mozliwosci zamieszkania w zamian za opieke,jesli Twoje ogloszenie jest nadal aktualne daj znac.pozdrawiam
  • mirasbielsko 25.10.12, 20:22
    napisz proszę , jeżeli nadal masz problem
    pozdrawiam
    mirek
  • tatta-janusz 25.10.12, 20:54
    Miras , nie wcinaj się , ja ją podrywam !!!!!
  • aurelia24 26.10.12, 21:17
    Myślę, że jednym z najtrudniejszych wyzwań w życiu jest właśnie samotne macierzyństwo. Z jednej strony brak przychylności społeczeństwa- bo skoro została sama z dzieckiem to musi być z nią coś nie tak a z drugiej jak zwyczajnie poszukuje się mieszkania to od razu zapala się czerwone światło: sama z dzieckiem, pewnie nie zapłaci za czynsz albo dziecko zniszczy mieszkanie, prawdopodobnie porysuje ściany lub rozpali ognisko na środku pokoju a co gorsza pojawi się eks i będzie wszczynał awantury...Koszmar ale naprawdę tak jest. Poszukiwałam przez długi okres swojego miejsca na ziemi- spokoju, bezpieczeństwa itp. Poddałam się. Jednak nadal posiadam w sobie naiwną wiarę w to, że kiedyś się uda.
  • rika148 26.10.12, 22:14
    Bo taka jest prawda !!! Naturalne przecież jest , że bachor może zniszczyć mieszkanie , a jego mamuśka skąd ma wziąć kasę na opłatę mieszkania , jak pracować się nie chce , najlepiej to za alimenty by żyła i na forum o podpaski i pieluchy prosiła .

aurelia24 napisała:

> Myślę, że jednym z najtrudniejszych wyzwań w życiu jest właśnie samotne macierz
    > yństwo. Z jednej strony brak przychylności społeczeństwa- bo skoro została sama
    > z dzieckiem to musi być z nią coś nie tak a z drugiej jak zwyczajnie poszukuje
    > się mieszkania to od razu zapala się czerwone światło: sama z dzieckiem, pewni
    > e nie zapłaci za czynsz albo dziecko zniszczy mieszkanie, prawdopodobnie porysu
    > je ściany lub rozpali ognisko na środku pokoju a co gorsza pojawi się eks i będ
    > zie wszczynał awantury...Koszmar ale naprawdę tak jest. Poszukiwałam przez dług
    > i okres swojego miejsca na ziemi- spokoju, bezpieczeństwa itp. Poddałam się. Je
    > dnak nadal posiadam w sobie naiwną wiarę w to, że kiedyś się uda.
  • aurelia24 27.10.12, 09:47
    Ja pracuje, od wielu lat nie otrzymuje alimentów ponieważ zarabiam więcej niż przewiduje fundusz alimentacyjny. Od kilku lat również nie wnosiłam o podwyżkę alimentów bo uważam to za bezsensowne skoro nie otrzymuje tych już zasądzonych 200 zł to nie otrzymam kolejnych a nie mam w swej naturze pogrążać innych. Moje dziecko nie jest bachorem i tak jak każde dziecko ma prawo do normalnego życia. Nie interesuje mnie ogół kobiet które postępują tak czy inaczej, każdego indywidualna sprawa. P. S nie nosi już pieluch.....
  • michasnaw 20.11.12, 23:27
    Witam panie aurelio jezeli jest pani jeszcze zainteresowana prosze o kontakt
  • anit180 02.07.13, 20:49
    witam czy nadal jestes zainteresowana wynajeciem mieszkania w bielsku bialej??
  • adula79 01.12.12, 13:51
    Witaj Aurelio!

Jestem w podobnej sytuacji, napisz, proszę, czy poradziłaś sobie? Jak Ci się teraz żyje?
  • k.ana 03.06.13, 12:40
    Proszę samotne mamy o wypełnienie ankiety, anonimowa do celów badawczych, praca licencjacka, dziękuję.
    www.ankietka.pl/ankieta/111153/samotna-matka-samotne-macierzynstwo-rodzina-niepelna.html
    Przepraszam, że się tak wcinam w dyskusję, mam nadzieje, że Wasze problemy się rozwiążą i wszystko się ułoży dobrze. Sama jestem samotna mama i wiem, że czasami bywa naprawdę ciężko pozdrawiam.
  • anit180 06.07.13, 20:11
    witam rowniez poszukuje mieszkania w bielsku bialej,jestem samotna matka i chcialabym wynajac mieszkanie z kims na polowe,a przy tym pomoc sobie wzajemnie.
  • lunka2001 30.08.13, 00:28
    Ja tez szukam mieszkania do wynajencia ale mam 2 dzieci jezeli jest to jeszcze aktualne prosze o kontakt mój meill anetawisniewska8@wp.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka