Dodaj do ulubionych

Samotna matka - Trójmiasto

23.04.12, 11:20
Szukam męża - gdzieś mi się zapodział ;)
Samotna matka lat. 35 szuka....a czy znajdzie....
Edytor zaawansowany
  • krampfdau 23.04.12, 22:40
    Mieszkam pomiędzy Szwajcarią, a Gdynią. Chętnie pomogę, ale chcę wtedy mieć Ciebie dla siebie. Nie lubię cwanych kobiet. Wszystko co ludzkie jest bezinteresowne. Wtedy łatwo pieniądze nie odgrywają roli. Pokaż się jak wyglądasz w całości i na pewno Twoją szczerość docenię Pozdrawiam
  • kinia_1976 24.04.12, 10:22
    Panie Szwajcaro-Gdynianinie skąd pomyśl, iż szukam sponsora....mimo, że nie jest lekko nie jestem desperatką.
    Zatem nie napiszę "jestem cała Twoja".... pozdrawiam
  • tata-janusz 22.05.12, 05:02
    Oj , z tym to możesz mieć " niewąski" problem , na bzykanie to co drugi , albo jeszcze lepiej , do związku to mało który albo żaden. A większość popęd seksualny tłumaczy sobie dwojako , i potem są właśnie złośliwe rozstania.

Wypowiedz moja dotyczy zarówno Pań jaki Panów

Pozdrawiam
  • alex327 01.07.12, 13:17
    hmm napisz do mnie:)mieszkam kolo Jastrzebiej Gory
    lmam 37lat
    ladzia74@wp.pl
  • danusia_er 26.07.12, 22:01
    aktualne jeszcze ?

alex327 napisał:

> hmm napisz do mnie:)mieszkam kolo Jastrzebiej Gory
    > lmam 37lat
    > ladzia74@wp.pl
  • kinia_1976 27.07.12, 07:46
    jeszcze.....
  • ania480 12.08.12, 16:19
    Witam dziewczyny. Próbuje wszędzie wstawić ogłoszenie, moze mi sie coś uda zdziałać. Nie mam gdzie odejśc od męża. Srodków pienieznych nie wiele. W związku z tym, moje pytanie: Czy jest tu któras z was z trójmiasta czy okolic i szuka kogoś aby coś wynając? Mając dziecko czy będąc w ciązy? Ja jestem w ostatnim miesiącu ciąży i mam 21 lat. A moze znacie kogoś kto szuka aby coś z kimś wynająć i jakos zacząć nowe zycie? Odezwijcie się. GG: 9898118 mail: anu65@wp.pl Pozdrawiam i zycze duzo siły :) Ania.
  • tata_janusz 12.08.12, 18:13
    Ja szukam , napisz coś o sobie . POZDRAWIAM
  • bajdewing 26.08.12, 09:36
    witam
    jak nie znalazłaś jeszcze pomocy , napisz gg 10088232
    na jakiś czas mogę oddać jeden pokój za darmo w domu jednorodzinnym do wiosny za pomoc w pracach domowych
    idzie zima a z noworodkiem potrzeba ciepła i spokoju a później zobaczymy
    warunek osoba nie paląca , i uczciwa ,
  • bajdewing 17.08.12, 22:20
    witam
    zarejestrowałem się właśnie na portalu dla samotnych matek ojców
    jest to pierwszy mój meil a więc i bardzo nieskładny
    jestem samotnym ojcem z 18 l córcią , mamy gdzie mieszkać many dość duży dom . ale brakuje tego jednego ogniwa w tym domu ,czyli dojrzałej kobiety
    jak cię zainteresuje ten meil to dalej zobaczymy
    Pozdrawiam
    k.
  • tata.janusz 18.08.12, 16:22
    Ja wychowuję syna 2,5 roku i też nam brakuje dorodnej dojrzałej rasowej kobiety , która by zrobiła jakieś jedzenie na zimno i na ciepło , posprzątała w domu , uprała , popilnowała mego syna , no i ze 2 razy dziennie żeby się popieścić chciała , no i co ważne jeszcze , aby niezłą pracę miała i do domu sporo grosza przynosiła .
  • kinia_1976 18.08.12, 16:24
    rozumiem...myślę, że nie spełniam wymogów...pozdrawiam
  • tata.janusz 18.08.12, 17:41
    Mogę dać jakis czas na dostosowanie się do moich potrzeb , np. 2 miesiące , proszę to przemysleć jeszcze raz .
  • bajdewing 17.08.12, 22:37
    kinia_1976 napisał(a):

> Szukam męża - gdzieś mi się zapodział ;)
    > Samotna matka lat. 35 szuka....a czy znajdzie....
    podaj jakieś namiary a może nie wiesz że jest tuz tuż K.
  • kinia_1976 18.08.12, 15:46
    podaj adres e-mail.....
  • bajdewing 18.08.12, 15:55
    karolxxxkarol@wp.pl
  • tata.janusz 18.08.12, 16:23
    Ja wychowuję syna 2,5 roku i też nam brakuje dorodnej dojrzałej rasowej kobiety , która by zrobiła jakieś jedzenie na zimno i na ciepło , posprzątała w domu , uprała , popilnowała mego syna , no i ze 2 razy dziennie żeby się popieścić chciała , no i co ważne jeszcze , aby niezłą pracę miała i do domu sporo grosza przynosiła . Pozdrawiam .
  • 7rastaman 20.09.12, 09:17
    20 Lat
    Brunet
    jeżeli będzie trzeba to i trójmiasto wchodzi w gre.
    Mam dobrze płatną prace (jeżeli cię to interesuje)
    To jest poważna propozycja! Jestem odpowiedzialny, dojrzały i gotowy na takie relacje.
    duszek60@wp.pl. Prosiłbym o jak najszybszy kontakt
  • rika148 20.09.12, 10:40
    20 latek ma chęć jak najszybciej wyruchać 35-latkę z dużym przebiegiem :)
    Więc należy młodemu człowiekowi życzyć powodzenia :)

7rastaman napisał(a):

> 20 Lat
    > Brunet
    > jeżeli będzie trzeba to i trójmiasto wchodzi w gre.
    > Mam dobrze płatną prace (jeżeli cię to interesuje)
    > To jest poważna propozycja! Jestem odpowiedzialny, dojrzały i gotowy na takie r
    > elacje.
    > duszek60@wp.pl. Prosiłbym o jak najszybszy kontakt
  • k.ana 03.06.13, 12:54
    Proszę samotne mamy o wypełnienie ankiety, anonimowa do celów badawczych, praca licencjacka, dziękuję.
    www.ankietka.pl/ankieta/111153/samotna-matka-samotne-macierzynstwo-rodzina-niepelna.html
    Przepraszam, że się tak wcinam w dyskusję, mam nadzieje, że Wasze problemy się rozwiążą i wszystko się ułoży dobrze. Sama jestem samotna mama i wiem, że czasami bywa naprawdę ciężko pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka