03.05.12, 22:23
jestem młodą samotną matką z Wrocławia chętnie poznam jakichś samotnych rodziców, ponieważ wpadłam w dołek i potrzebuję się wygadać komuś kto mnie dobrze zrozumie a niestety nie mam w swoim otoczeniu nikogo takiego :(
Edytor zaawansowany
  • montija 14.05.12, 12:04
    odezwij się na gazetowego. Również jestem z Wrocławia i szukam bratnich dusz. Pogadamy , pożalimy się , jak to w życiu:)
    Pozdrawiam ciepło
  • tata-janusz 14.05.12, 12:58
    Witam Cię , ja mieszkam w Warszawie , i jestem facetem-samotnym ojcem , jeżeli będziesz chciała porozmawiać , zapraszam do kontaktu na maila: tata-janusz@gazeta.pl

Wiem , niektóre Panie mają opory jeżeli chodzi o rozmowy z facetami . Wierz mi że swoje doświadczenia w wychowywaniu syna opieram tylko i wyłącznie na tym co musiałem przejść osobiście. Owszem w wielu sytuacjach takich człowiek się znajduje że to co Ci mówią w telewizji , we wszelkich instytucjach pomocowych , to jedna wielka ściema , ma to mało wspólnego z realiami wychowania i życia codziennego .Na pewno o wiele więcej się dowiesz od użytkowników z tego forum , oraz niejedna osoba porozmawia z Tobą , rozumiejąc lepiej Twoje problemy.

Pozdrawiam-Janusz
  • gosia0617 15.05.12, 08:52
    A ile ma już Twoje dziecko lat (?) z chęcią porozmawiam z kimś kto podziela mój ból :)
  • kska2809 21.05.12, 12:19
    Witaj.Ja tez jestem nad przepaścią życia.Żona chce rozwodu nic nie rozumie że żle robi. Możemy porozmawiać krzysztof74@onet.pl.Pozdrawiam.
  • gardeng 27.05.12, 20:42
    Witaj!
    Jesteś z Wrocławia? Pozdrawiam .Magdalena
  • zuza335 15.07.12, 11:18
    witam.
    Również jestem samotną matką... tzn chciałbym nią byc...
    chciałabym uciec od partnera tyrana, ale jestem sama na tym świecie i nie mam pomocy od nikogo... nie mam pracy po urodzeniu dziecka... marzy mi sie ucieczka do wrocławia , ale muszę tam znaleźc chociaż pracę...
    jestem normalną dziewczyna, mam 33 lata i chciałbym wreszcie się uśmiechac...
    chcę wreszcie zacząc życ..
    pozdrawiam
  • ktoska87 06.08.12, 01:45
    zuza335 witaj
    ja rowniez chcialabym uciec do wroclawia, ale samej wynajmowac jest ciezko.
    jesli ktorakolwiek mialaby ochote popisac lub po prostu wylac mysli ze swiadomoscia, ze istnieje adresat to zapraszam.
    pozdrawiam cieplutenko!
    Magda.
  • polatucha226 16.07.12, 18:06
    Cześć,

ja też jestem samotną matką z Wrocławia,czasami doskwiera mi samotnośc. Chętnie pogadam z kimś o trudach samodzielnego macierzyństwa.Może spotkam się z osobami w podobnym położeniu.Razem raźniej:).knestrowicz@wp.pl
  • in.pu 02.09.12, 12:56
    Hi Gosia,

if you want to stay in touch with me, contact me at madaboutyou@mail.ru.
  • 2agnieszka1991 30.09.12, 00:43
    Witaj ja rowniez jestem z Wroclawia mam 3 letniego smyka i niestety tez mam problemy..
    Wiem jak to jest byc sama ze swoimi problemami , rowniez potrzebuje dobrego slowa..
    Z mila przyjemnoscia Cie wyslucham
  • polatucha226 30.09.12, 19:02
    Cześć,

problemy ma pewnie każda z nas.Generalnie nie jest źle, ale czasami to ręce i nogi opadają i chce się wyć.Zbliża się jesień i trzeba bedzie naszym maluchom organizować jakoś czas. Jakby co to knestorowicz@wp.pl,

pozdrawiam,

2agnieszka1991 napisała:

> Witaj ja rowniez jestem z Wroclawia mam 3 letniego smyka i niestety tez mam pro
    > blemy..
    > Wiem jak to jest byc sama ze swoimi problemami , rowniez potrzebuje dobrego slo
    > wa..
    > Z mila przyjemnoscia Cie wyslucham
  • liebfraumilch 19.10.12, 12:25
    Laski, zorganizujmy jakies wspolne spotkanie! m_mleczak@interia.pl
  • liebfraumilch 19.10.12, 12:23
    Gochu, odezwij sie koniecznie m_mleczak@interia.pl. Samotna mama z Wrocka
  • dlaczegoj 28.03.13, 21:31
    Odnawiam wątek.
  • tkjm2 23.12.13, 12:35
    Hej!
    Fajnie że odnowiłaś ten wątek, ale jak widzę dalej nie ma specjalnie odzewu. Czyżby nie było samotnych matek we Wrocławiu? W dalszym ciągu szukam kogoś z Wrocławia z kim mogłabym umawiać się na pogaduszki a nasze dzieci bawiłyby się razem na placu zabaw (mam 9-letnią córkę)
  • wv8 05.07.14, 23:22
    Też jestem poczatkujaca samotna matką... nagle wszystko się zmieniło, a chociaż to nie ja odeszlam, ludzie się nagle zaczęli izolować, jakby rozwód był chorobą zakaźną... trudno zrozumieć nową rzeczywistość... a jeszcze trudniej wytłumaczyć 5-letniemu dziecku... szukam osoby, z którą można porozmawiać i spędzić fajnie czas razem z dziećmi
  • aswro 11.08.14, 21:21
    wv8 napisał(a):

> Też jestem poczatkujaca samotna matką... nagle wszystko się zmieniło, a chociaż
    > to nie ja odeszlam, ludzie się nagle zaczęli izolować, jakby rozwód był chorob
    > ą zakaźną... trudno zrozumieć nową rzeczywistość... a jeszcze trudniej wytłumac
    > zyć 5-letniemu dziecku... szukam osoby, z którą można porozmawiać i spędzić faj
    > nie czas razem z dziećmi

Odezwij się do mnie ;)
  • izyrider 15.08.14, 19:08
    ja rowniez pojde na lody lub zoo,uweilbiam dzieci , rozmowy z kobietami i zwierzeta. to nie jest zart a spedzenie kilku godzin wsrod nieznajomych to jedyne na czym sie znam.
  • mama-mariola 31.08.19, 08:21
    Odezwij się

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka