Dodaj do ulubionych

POZNAM SAMOTNĄ MAMĘ - samotny tata

13.05.12, 15:08
Witam , poznam samotna mamę

Mam 38 lat , mieszkam w Warszawie , wychowuję samotnie syna w wieku 2 latek

Mieszkam w Warszawie , ale poznam bardzo chętnie samotną mamę nie tylko z Warszawy lub okolic , lecz z każdego regionu Polski

Nie szukam niewiadomo kogo ? Szukam Pani , która lubi być razem , wychowywać wspólnie dzieci , dostrzegać jak się rozwijają i rosną , a przede wszystkim pomagać sobie nawzajem i iść wspólnie przez życie., przyjmować wspólnie radości i smutki każdego dnia , oboje możemy więcej.

Więcej : w prywatnej korespondencji: tata-janusz@gazeta.pl

Tata-Janusz
Edytor zaawansowany
  • moni-i 16.05.12, 22:38
    Ja też wychowuje samotnie dzieci.
    Chętnie poznam samotnego tatę z dzieckiem/dziećmi.
    moni-i@gazeta.pl
  • tata-janusz 30.07.12, 12:56
    Witaj , jeżeli jesteś zainteresowana kontaktem ze mną , zapraszam Cię do kontaktu SMS .

Pozdrawiam i miłego dnia życzę : Janusz

791-604-822
  • ewa8130 29.07.12, 20:34
    Witam jestem Ewa i mam 30 lat sama wychowuje 2 córki jestem z Radomia. Poznam samotnego tatę. Jeśli choć trochę Ciebie zainteresowała moja osoba to napisz. Pozdrawiam
  • tata_janusz 29.07.12, 23:05
    Nie za bardzo mi pasujesz , bo masz za dużo dzieci , a ja cudzych nie będę utrzymywał , no i za daleko mieszkasz .
  • ewa8130 30.07.12, 20:05
    ...drogi tato czemu ach czemu nie dajesz szansy mnie i mojej licznej gromadce ;-((((((((((( ps. daj nam szanse tatku
  • tata-janusz 30.07.12, 12:43
    Ten ostatni post to nie mój , to ta nieszczęśliwa rika założyła podobny nick , zwróć uwagę , mój to tata-janusz , a tej mendy to :tata_janusz z podkreśleniem
  • danusia_er 30.07.12, 18:33
    Janusz , nie rób sobie żartów z biednych , samotnych kobiet , nieładnie tak .
  • ewa8130 30.07.12, 19:54
    hej..bo nie rozumiem czegoś to ty czy nie ty...dziwne posty ...pozdrawiam
  • tata_janusz 30.07.12, 20:34
    Ewa , ja sam ledwo wiążę koniec z końcem , bo wcześniej utrzymywała mnie żona , no i stać mnie i nas było na wszystko , mieszkaliśmy w Warszawie , ale po rozwodzie sytuacja się zmieniła i teraz sam musze prosić ludzi o pomoc , przeprowadziłem się na wieś , daleko od Warszawy , wynająłem skromny pokoik , dlatego nie jestem w stanie utrzymać Twoich dzieci .
    No chyba , że Ty chcesz mnie i mego syna utrzymywać - to jestem chętny :) Pozdrawiam .
  • tonyy3 14.07.13, 22:52
    hej, mnie zianteresowało, widze ze napisłaś to juz jkiś czas temu ale jesli jeszcze chcesz poznać samotnego tate to napisz 2476273 wychowuje 3 letniego synka jeste z Lipska koło Radomia:-))
  • 1agniesia21 30.07.13, 22:51
    Witam . Czy twoje ogłoszenie jest nadal aktualne ? Jestam samotna matka też z okolic Lipska:)
  • artes_v 31.07.12, 09:45
    Bardzo fajnie napisałeś Swoje ogłoszenie Tato-Januszu z myślnikiem a nie z podkreśleniem :) szkoda że tak daleko mieszkacie....iść wspónie przez życie w smutku i radości, pomagać sobie i wspierać to jest właśnie życie..Pozdrawiam
  • rika148 31.07.12, 13:06
    No i dlaczego przestałaś isć dalej przez życie w smutku i radości ?
    Odpowiesz pewnie , że ta druga osoba jest winna .
    To po chuj dałaś mu sie skutecznie wyruchać i to aż dwa razy ?
  • fajnababka39 11.08.12, 23:22
    Poznam samotnego tatę. Jeżeli odległość nie stanowi problemu, daj znać. Mam 39 lat, syn 7 letni. Pozdrawiam
  • bitwaodom 17.09.12, 16:33
    Witam,
    Poszukuję, do nowego programu telewizyjnego samotnego ojca, który gotów byłby stanąć do walki o własne mieszkanie w Warszawie. Proszę o kontakt:m.banach@bitwaodom.pl
  • tata.janusz 17.09.12, 17:25
    Ja umiem się bić i kotlety se Biedronki podgszewać i donosić na ludzi umiem i skarżyć siem , wienc mogie walczyć o fszystko !
  • lukas.1978 12.01.13, 13:16
    Szukam kobiety ktora przygarnela by mnie z dwiema corkami
    Nie mam wymagan jedyne to ze by mieszkala w poznaniu
    Nie mam za pare dni gdzie mieszkac potrezbyje pomocy ale nigdzie nia ma pomocy dla samotnych ojcow czekam na jaka kolwiek odpowiedz
  • tatta-janusz 12.01.13, 14:12
    Dwa bachory zrobić umiałeś , a nie potrafiłeś zapewnić im bytu i zarobić na mieszkanie ?
    I teraz chcesz aby ktoś ponosił konsekwencje Twego nieodpowiedzialnego ruchania ?

lukas.1978 napisał:

> Szukam kobiety ktora przygarnela by mnie z dwiema corkami
    > Nie mam wymagan jedyne to ze by mieszkala w poznaniu
    > Nie mam za pare dni gdzie mieszkac potrezbyje pomocy ale nigdzie nia ma pomocy
    > dla samotnych ojcow czekam na jaka kolwiek odpowiedz
  • monik.a28 11.03.13, 15:21
    witam jestem samotna mama z lodzi jak bedziesz mial ochote porozmawiac to prosze odpisz::::)
  • steffen5 11.03.13, 16:50
    Panno/Pani Moniko muszę rozczarować ,prawdziwy tata-janusz ,już tu chyba nie zagląda .Być może miał to szczęście i znalazł swoja drugą połówkę .Ten drugi tatta ,to troche nie odpowiedni kandydat
  • k.ana 03.06.13, 12:35
    Proszę samotne mamy o wypełnienie ankiety, anonimowa do celów badawczych, praca licencjacka, dziękuję.
    www.ankietka.pl/ankieta/111153/samotna-matka-samotne-macierzynstwo-rodzina-niepelna.html
  • anet-ka28 22.11.15, 08:25
    Witam jesli to ogloszenie jest nadal aktualne bardzo prosze o kontakt na email zwitkowska031@gmail.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka