Dodaj do ulubionych

pomogę samotnej Mamie lub Ojcu.

11.09.12, 21:36
Witam. Jestem Piotr, pracuję za granicą, wynajmuję spore mieszkanie w Szczecinie w którym mieszkam w sumie przez 10 dni w miesiącu..
z radością udostępnię pokój osobie z Dzieckiem, która z jakichś przyczyn straciła dach nad głową i
potrzebuje azylu aby dojść po burzy do siebie i stanąć na nogi ..
Warunek- osoba nie nadużywająca alkoholu.
Pozdrawiam serdecznie.
Edytor zaawansowany
  • 13.09.12, 13:16
    Potrzebuje pomocy ale finansowej---odam w ratach0 Samotnie wychowuje córkę i brakuje mi środków na zycie--pracuje ale moja pensja jest obciążona komornikiem--pozdrawiam
  • 13.09.12, 13:44
    witaJ Alicjo, przepraszam, ale wydaje mi się, że dość jasno określiłem zakres oferowanej pomocy.
  • 14.09.12, 02:56
    Skoro już masz komornika na karku , to znaczy , że komuś nie oddałaś długu .
    Szukasz teraz następnego frajera ???

alicja541 napisała:

> Potrzebuje pomocy ale finansowej---odam w ratach0 Samotnie wychowuje córkę i br
    > akuje mi środków na zycie--pracuje ale moja pensja jest obciążona komornikiem--
    > pozdrawiam
  • 16.09.12, 15:03
    szkoda bo mieszkam na slasku a bardzo potrzebuje pomocy to niesamowite ze sa tacy ludzie jak ty
  • 24.09.12, 20:51
    witam.mam pytanie z jakiej czesci miasta jestes i ile masz lat.
  • 29.09.12, 19:14

--
    Szukam samotnego tatusia z okolic Wroclawia mam 19 lat jestem w ciazy bylam 6 lat z facetem:(:(
  • 29.09.12, 19:16

--
    Szukam samotnego tatusia z okolic Wroclawia mam 19 lat jestem w ciazy bylam 6 lat z facetem:(:( piscie na maila beakra11@wp.pl
  • 29.09.12, 20:54
    ja chentnie ciebie posnam . w kturym miesiącó ciąszy jesteś ?
  • 04.10.12, 13:41
    :(:( w 7 mies a ty skad jestes masz dziecko
  • 04.10.12, 13:44

napisz na mojego maila beakra11@wp.pl
  • 04.10.12, 15:55
    Mam dziecko dwóletnie i szókam prafdzifej rodziny . A ty moszesz się seksofać teras w 7 miesioncu ?
    Postrafiam fszystkih sdrofyh !

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.