• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

pomogę samotnej Mamie lub Ojcu.

• 11.09.12, 21:36
    Witam. Jestem Piotr, pracuję za granicą, wynajmuję spore mieszkanie w Szczecinie w którym mieszkam w sumie przez 10 dni w miesiącu..
    z radością udostępnię pokój osobie z Dzieckiem, która z jakichś przyczyn straciła dach nad głową i
    potrzebuje azylu aby dojść po burzy do siebie i stanąć na nogi ..
    Warunek- osoba nie nadużywająca alkoholu.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Edytor zaawansowany
    • 13.09.12, 13:16
      Potrzebuje pomocy ale finansowej---odam w ratach0 Samotnie wychowuje córkę i brakuje mi środków na zycie--pracuje ale moja pensja jest obciążona komornikiem--pozdrawiam
      • 13.09.12, 13:44
        witaJ Alicjo, przepraszam, ale wydaje mi się, że dość jasno określiłem zakres oferowanej pomocy.
      • 14.09.12, 02:56
        Skoro już masz komornika na karku , to znaczy , że komuś nie oddałaś długu .
        Szukasz teraz następnego frajera ???

alicja541 napisała:

> Potrzebuje pomocy ale finansowej---odam w ratach0 Samotnie wychowuje córkę i br
        > akuje mi środków na zycie--pracuje ale moja pensja jest obciążona komornikiem--
        > pozdrawiam
    • 16.09.12, 15:03
      szkoda bo mieszkam na slasku a bardzo potrzebuje pomocy to niesamowite ze sa tacy ludzie jak ty
    • 24.09.12, 20:51
      witam.mam pytanie z jakiej czesci miasta jestes i ile masz lat.
      • 29.09.12, 19:14

--
        Szukam samotnego tatusia z okolic Wroclawia mam 19 lat jestem w ciazy bylam 6 lat z facetem:(:(
      • 29.09.12, 19:16

--
        Szukam samotnego tatusia z okolic Wroclawia mam 19 lat jestem w ciazy bylam 6 lat z facetem:(:( piscie na maila beakra11@wp.pl
        • 29.09.12, 20:54
          ja chentnie ciebie posnam . w kturym miesiącó ciąszy jesteś ?
          • 04.10.12, 13:41
            :(:( w 7 mies a ty skad jestes masz dziecko
            • 04.10.12, 13:44

napisz na mojego maila beakra11@wp.pl
              • 04.10.12, 15:55
                Mam dziecko dwóletnie i szókam prafdzifej rodziny . A ty moszesz się seksofać teras w 7 miesioncu ?
                Postrafiam fszystkih sdrofyh !
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.