samotna w ciąży:( Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witajcie! nie wiem czy powinnam tu prosić o pomoc ale sama sobie nie poradzę a zostałam sama. Nie mam do kogo zwrócić się o pomoc. Jestem w czwartym miesiącu ciąży i nagle świat mi się zawalił. Żyłam w konkubinacie który okazał się pomyłką i w tym momencie nie mam gdzie się podziać ponieważ nie rozmawiam z rodziną a mój partner dał mi do końca tygodnia czas na wyprowadzkę. Do nie dawna bardzo mnie kochał (bynajmniej tak mówił) a teraz nie potrafi mi wybaczyć słów jakie użyłam podczas kłótni z nim. Nie były to jakieś straszne słowa ja tak uważam ale może wy stwierdzicie inaczej. Raz powiedziałam do niego jak on mnie traktuje innym razem że się wyprowadzę bo mam dość tych kłótni( wiem o wyprowadzce nie powinnam mówić). Prosiłam błagałam go by dał mi ostatnią szansę ale on jest nie ugięty. Nie wiem co mam robić zostałam bez pieniędzy bez dachu nad głową i jeszcze z małym maluszkiem w brzuszku. Szczerze napiszę że gdyby nie to moje maleństwo pewnie by mnie już nie było ale to mój nienarodzony syn podtrzymuje mnie przy życiu. Mam 25 lat i nie widzę sensu dalszego życia. Nie poradzę sobie sama a nie mam na nikogo co liczyć. Proszę pomóżcie może ktoś był w takiej sytuacji? Czy mam szanse na dom samotnej matki(płacz)?
    • witam cię aniu myśle że mógłbym ci pomóc na jakiś czas . jak chcesz pogadać to zadzwoń 796080713
      • Kermid to prawdopodobnie bardzo dobry chłopak i pomoże Ci przez jakiś czas . Za pomoc bedzie Ciebie ruchał do porodu , a potem to radź sobie sama.......

1kermid napisał:

> witam cię aniu myśle że mógłbym ci pomóc na jakiś czas . jak chcesz pogadać to
        > zadzwoń 796080713
        • po co chcesz być z kimś kto Cię poniża! oczywiście,że możesz iść do domu samotnej matki. ojca dziecka podaj do sądu o alimenty ma obowiązek płacić na Ciebie kiedy jesteś w ciąży i nie pracujesz!!!! potem alimenty jak się narodzi maleństwo! nie ma co być na siłę. skoro kłótnie były jak jeszcze nie ma dzidzi i zrób to dla jego dobra i się wyprowadź! domy samotnej matki bardzo pomagają!
          • Nie radź prostaczko innym , jak sama nie masz pojęcia o danej sprawie .
            Alimenty płaci się na dziecko , ewentualnie na małżonka , a w przypadku powyższej dupodajki te warunki nie są spełnione . Dupy dała nie mężowi , a dziecka na razie nie ma . Zresztą jak dawała dupy na lewo i prawo , to najpierw trzeba byłoby ustalić kto skutecznie jej wtrysnął spermę do jej niezabezpieczonej cipy .
            Także do kasy droga daleka i w sumie bardzo dobrze .

likeaster napisała:

> po co chcesz być z kimś kto Cię poniża! oczywiście,że możesz iść do domu samotn
            > ej matki. ojca dziecka podaj do sądu o alimenty ma obowiązek płacić na Ciebie k
            > iedy jesteś w ciąży i nie pracujesz!!!! potem alimenty jak się narodzi maleństw
            > o! nie ma co być na siłę. skoro kłótnie były jak jeszcze nie ma dzidzi i zrób t
            > o dla jego dobra i się wyprowadź! domy samotnej matki bardzo pomagają!
            • a czy on wie , że jesteś ciąży ? skoro wie to wydaje mi się , że tutaj nie chodzi o żadną kłótnie tylko gość się boi odpowiedzialności a udaje wielce obrażonego królewicza
              • Tak masz rację , Facet jest nieodpowiedzialny , a ta dupodajka dając niezabezpieczonej cipy nie mężowi strasznie jest odpowiedzialna i................udaje obrażoną królewnę .
                Myślcie ciumy głowami , a nie cipami .

olewka100procent napisała:

> a czy on wie , że jesteś ciąży ? skoro wie to wydaje mi się , że tutaj nie chod
                > zi o żadną kłótnie tylko gość się boi odpowiedzialności a udaje wielce obrażone
                > go królewicza
    • Witajcie samotne kobiety z dziećmi także w ciąży.Może jest taka pani z KRAKOWA? chętnie poznam i pomogę w wychowaniu.Mam 38l i jestem bezdzietnym facetem.Proszę o kontakt: 504151666 Grzegorz.
    • Masz farta. Moge ci pomoc i nie oczekuje nic w zamian jesli wiesz co mam na mysli.artur
      • Widze ze tu sie nie bardzo chce pomoc dziewczynie ale raczej zabrylowac znalezli sie pseudo przyjaciele a dziewczyna ma problem. Szkoda
        • Kaszub Ci pomoże - za nic w zamian - jedynie za porządne systematyczne ruchanko .
          Myj już waginę , no chyba , że kaszub pachnące śledziem cipki woli .
          • Tata janusz kto cie oststnio wydymal ze masz w sobie tyle goryczy.pytanie retoryczne. Coz lepiej dmuchac na zimno niz pomagac moze to i prawda dzis na swiecie jest tylu naciagaczy i tylu naiwnych nikt nie chce nalezec do tych drugich. Ale czy na tym swiecie wszystko polega na dupie
    • Okaszub coz mozna powiedziec ,swiat jest taki jakim go sami kreujemy.Skoro jest podaz -ceny spadaja to i napewno odezwie sie popyt .samotne matki sa o tyle gorszej sytuacji,ze sa obarczone dodatkowym obowiazkiem,a polskie panstwo prorodzinne niestety nie wspiera .Czasem rika ma racje ,tylko ze zle dobiera okreslenia i jest bardzo bezposrednia :D
    • No coz zycie nie jest latwe ale troche empati nie zaszkodzi nikomu. Ale gdzie jest sama zainteresowana

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.