Dodaj do ulubionych

samotna młoda mama...

07.12.12, 16:31
Jestem samotną 24 letnia mamą. Mam 4 letnią córeczkę. Poznam samotną mamę, ktora chciałaby wspólnie wynająć mieszkanie w warszawie. Razem byłoby łatwiej pogodzic pracę z opieką nad naszymi dzieciaczkami. Razem mozna pogodzić każde obowiązki:) Zapraszam chętne mamy:)
Edytor zaawansowany
  • 7kaczka 07.12.12, 17:35
    witaj,

wraz z inną samotną mamą planujemy wspólne zamieszkanie w okolicach Warszawy. jeśli jesteś zainteresowana dołączeniem do nas - zapraszamy.

mój mejl: calusek@cmoki.pl
  • ksiezniczka.21 08.12.12, 19:41
    Hej. Mam 21lat i 9 miesięcznego syna, ale gdybyś była zainteresowana to daj znać na ksiezniczka.21@gazeta.pl
  • lebara1984 19.12.12, 08:24
    proszę o pilny kontakt-jesli jeszcze aktualne
  • nati.24 19.12.12, 22:16
    Lebara1984- proszę o podanie danych do kontaktu. Pozdrawiam.
  • pinesca2002 06.03.13, 21:46
    czy to jest jeszcze aktualne ogłoszenie ? bede wdzieczna za informacje!
  • ewela8221 09.04.13, 16:59
    Hej.
    Ja właśnie szukam kogoś z kim bym mogła wynając jakieś mieszkanko w Warszawie i sobie wspólnie pomagac w opiece nad dziecmi. Ja mam 30 lat i 17 miesięczną córeczkę.
  • pinesca2002 24.04.13, 22:47
    jak moge sie z Tobą skontaktować? podaj prosze maila lub tel. Dzięki!
  • ewela8221 02.05.13, 18:52
    Hej.
    Ze mną chciałaś się skontaktowac???
    To mój mail: elzbieta.kwiatkowska@autograf.pl
  • ewelina1108989 20.03.13, 22:35
    Witam samotne mamy. Mam do Was ogromną prośbę. Piszę pracę magisterską dotyczącą obrazu samotnego macierzyństwa, dlatego zwracam się do Was o wypełnienie anonimowej ankiety, której wyniki przeznaczone będę jedynie do celów naukowych. Z góry dziękuję

Link do ankiety

www.ankietka.pl/ankieta/109335/wychowywac-dziecko-bez-ojca-obraz-samotnego-macierzynstwa-w-opinii-kobiet.html
  • 3kasia17 23.04.13, 13:19
    Drogie mamy ;)
    Bardzo proszę o wypelnienie mojej ankiety , dotyczacej problemu samotnego macierzynstwa. Pytania służą celom badawczym mojej pracy dyplomowej ;)
    Z gory dziękuje za udział w ankiecie ;)
    www.ankietka.pl/ankieta/112579/samotne-macierzynstwo.html
  • 7kaczka 05.05.13, 09:11
    tyle tu było takich propozycji ciekawe, czy komukolwiek udało się zgrać i stanąć na nogi z taką opcją
  • odpowiedz82 06.09.13, 21:33
    czesc, czy znalazlas juz kogos do wspolnego mieszkania?
    ja 30 letnia mama 3 letniego synka. mieszkam w Łodzi, ale jesli znalazlabym osobe, z ktora moglybysmy mieszkac razem, dzielic koszty i pomagac sobie, chetnie sie wyprowadze.
    moj mail: odpowiedz82@gazeta.pl
    Pozdrawiam
  • nati.24 08.09.13, 09:44
    Niestety nikogo nie znalazłam. Szczerze to tutaj jest taki słomiany zapał, bo niby każą sie kontaktować a potem i tak nic z tego nie wychodzi. A ja naprawdę poważnie myslę o wynajęciu mieszkania z inną mamą, ponieważ tak jest duzo łatwiej. Teraz z koleżanką zastanawiamy się czy nie byłoby lepiej wyjechać za granicę, tam są inne perspektywy na życie. Jeśli chcesz poważnie pogadać o wspołnych planach mieszkaniowych to zapraszam na gadu 39059481 lub mail nataliapolasik@wp.pl
  • ewela8221 21.09.13, 17:48
    Hej. Więc bierzmy się do roboty i szukajmy czegoś fajnego.
    Podaj mi swój mail, ja tobie podam swój i będziemy się wymieniac ofertami mieszkań. Musimy też się jakoś spotkac przed wynajmem i poznac.
  • iwon.a92 01.03.14, 20:12
    Cześć.
    Obecnie jestem przyszła samotną mamą- studentką, wynajmującą pokój z koleżanką w Warszawie. W chwili obecnej pracuję na umowę o pracę.
    Jestem w 19 tyg ciąży, mój były chłopak nie chce tego dziecka i już zapewnił mnie że nie mam co się spodziewać od niego pomocy.. Jestem w Warszawie już 3 lata i nie chcę wyjeżdżać stąd do domu rodzinnego, bo wiem że będzie mi potem ciężko tu wrócić i znów zaczynać od zera.
    Dlatego chce zrobić wszystko co możliwe żeby tu zostać.
    Nie wiem gdzie mam szukać pomocy.
    Chciałabym wynająć jakiś pokój, gdzie mogłabym zapewnić mojemu dziecku normalne warunki.Samej niestety nie wynajmę mieszkania, bo nie dałabym rady finansowo.. Szukam cały czas, ale z tego co widzę szanse są praktycznie zerowe żeby coś takiego wynająć. Ty nadal kogoś szukasz do współdzielenia mieszkania?
    Pozdrawiam
  • mysza1648 11.03.14, 10:02
    hej, jestem mama dziewczynki ktora ma 4 lata. Chce sie wyniejsc od jej ojca z ktorym nie mam slubu. Zyje z kims kogo nie znam. Facet ma mnie gdzies i robi wszystko abym go zostawila. nie pracuje bo zajmuje sie dzieckiem ktore jest chore, ma skolioze idiopatyczna. Szukasz mieszkania i ja tez. mozemy wynajac cos razem. mieszkanie dwupokojowe. we dwie razniej i taniej. jesli jestes zaintersowana to pisz na maila
    mysza1648@wp.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka