Dodaj do ulubionych

Warszawa,samotna mama szuka współlokatorki

18.12.12, 22:48
Witam

Moja serdeczna koleżanka-samotna mama szuka współlokatorki.Wychowuje prawie 1,5 roczną córeczkę i pracuje na noce-więc przydałaby się jej obosa,która by zajęła się malutką w nocy,a ona może odwdzięczyc się tym samym w dzień albo w swoje wolne dni.
Ze swojej strony mogę zapewnic,że jest to osoba mająca doświadczenie w opiece nad innymi dziecmi,lubiąca porządek,bardzo pracowita,uczciwa,sympatyczna.
sprawa pilna-koleżanka musiała w trybie natychmiastowym odejśc od ojca dziecka

proszę o pomoc,jakąkolwiek

Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • tatta-janusz 18.12.12, 23:11
    a ta serdeczna kolerzanka jaki lóbi seks i czy w gómie czy bes ?
  • nati.24 19.12.12, 22:21
    Witam. Proszę o kontakt na mail nati.24@gazeta.pl Ja rowniez potrzebuje pomocy wiec moze razem bysmy cos zdziałały. Apel do taty janusza!!! Naucz sie czlowieku najpierw ortografii! I troche kultury bo nie wypada zadawac tak durnych pytan kobietom!!
  • tatta-janusz 19.12.12, 22:38
    ja chcem wam pomuc w noclegó i w seksie , abyźcie były sadofolone i dlatego pytam siem jakiego
    rodzajó seks lubirz i czy w preserfatywie czy bes , bo to warzna żecz jest w rzyciu karzedego pożondnego człofieka , ja wyciongam pomocnom renke
  • nati.24 19.12.12, 23:03
    Najlepiej bedzie jak sobie tą POMOCNOM RENKE schowasz w kieszeń!
  • tatta-janusz 19.12.12, 23:24
    ja lubiem pomagać kobietą we frzystkim , nafet preserfatywy mogie dać
  • lebara1984 20.12.12, 07:54
    Nati,podałabyś swój numer tel?w wiadomości prywatnej.pomoc potrzebna jest na już echh
  • nati.24 20.12.12, 08:18
    Oczywiście że podam numer. Tylko napisz mi maila w którym mam go podać. Bede bardzo szczęśliwa jeśli będę mogła pomóc naszej młodej mamie:) czekam na info z mailem.
  • aneczkaa121 10.02.13, 03:08
    Znalazłaś już wspólokatorkę ?
  • lebara1984 11.02.13, 17:58
    tak,koleżanka już z kimś mieszka
  • moniajas150911 06.04.13, 18:27
    witam ja też jestem mamą samotną z 1,5 rocznym synkiem i mogła bym Ci pomóc ale jak chcesz sie wtedy zajmować maluchami jak po nocy będziesz zmęczona a ja pracuje od 7 do 15
  • ewela8221 09.04.13, 16:04
    Hej.
    Ja również jestem mamą 17 miesięcznej córeczki i szukam kogoś u kogo bym mogła zamieszkac i sobie razem pomagac przy opiece na dziecmi lub kogoś z kim bym mogła coś wynając i wspólnie mieszkac , opłacac rachunki i pomagac sobie przy dzieciaczkach. Obecnie mieszkam u partnera tym samym ojca mojej córeczki ale chcę się od niego wyprowadzic bo już nie daję rady wytrzymywac tego jak mi ubliża i mnie bije, często robi awantury bez powodu, zmienił się jak zaszłam w ciążę a ja nie jestem jakąś ... żeby mi ubliżac i żeby mnie bic bo siebie szanuje i nad życie kocham moją córeczkę i nie pozwolę by dłużej na to wszystko patrzyła bo on potrafi mnie opluc, uderzyc i zwyzywac przy niej a ona wtedy płacze bo widzę jak się boi, na szczęście nie bije i nie krzywdzi jej ale nie mogę pozwolic bo rosła patrząc na takie zachowania i zamiast kocham i dziękuję mówiła słowa na k... i na h... itp.
    Ja mam na imię Ewelina i mam 30 lat.
    to mój mail ewelina.slazak@onet.pl
  • ewela8221 09.04.13, 15:55
    Hej.
    Czy to jest jeszcze aktualne???
    Ja też w trybie natychmiastowym muszę się wyprowadzic od swojego aktualnego partnera i tym samym ojca mojego dziecka ponieważ już dłużej nie mam siły znosic jego ubliżeń i bicia a najbardziej mnie boli że widzi to jak on mnie bije moja córeczka i się boi i płacze, a ja nie chcę żeby to skrzywiło jej psychikę bo ją bardzo kocham i juz mam dośc a że mieszkanie jest jego to wyprowadzic się muszę ja bo nie mamy ślubu (na szczęście chyba). Ja jestem osobą normalną, spokojną i zrównoważoną, nie piję alkoholu i nie palę, studiuję zaocznie kosmetologię.
    Jeśli to nadal jest aktualne to odezwij się na maila ewelina.slazak@onet.pl
    Ja mam na imię Ewelina i mam 30 lat.
    Pozdrawiam
  • mamaisynus 12.04.13, 19:18
    Witam.Mam 23lata i 5letniego synka,ja pracuję a mały chodzi do przedszkola,jednak często pracuję w weekendy i mam problem ponieważ nie mam z kim go zostawiać.Jednak na noce zawsze jestem w domu,więc bardzo chętnie zajęłabym się córeczką Twojej koleżanki.Jesteśmy z synkiem osobami spokojnymi.Nie byłoby problemu z przeprowadzeniem sie gdyz obecnie takze wynajmuje pokój. Proszę o kontakt 508-799-500
  • ewela8221 02.05.13, 19:34
    Ja też szukam kogoś z kim bym mogła wynając jakieś mieszkanie bo muszę się wyprowadzic od swojego faceta bo mam dośc chamstwa, krzyków i bluzgania.
  • st_gosia 24.06.13, 10:44
    Witam,
    ja szukam współlokatorki do mieszkania, mam dzieci i pracuję na pół etatu może mogłybyśmy się dogadać. Pisz najlepiej na maila st_gosia@interia.pl
  • st_gosia 07.07.13, 12:05
    cześć, nadal szukasz współlokatorki? Jestem samotna mamą i równiż szukam współlokatorki, napisz jeśli to aktualne. Gosia
  • anit180 12.07.13, 22:51
    ja tez szukam samotnej matki do wspolnego zamieszkania, synek ma 5lat.
  • st_gosia 24.07.13, 14:44
    jeśli nadal szukasz współlokatorki napisz st_gsia@interia.pl
  • ewela8221 06.08.13, 17:29
    Hej. Nadal szukam współlokatorki.
  • ewela8221 06.08.13, 17:33
    Ja też szukam współlokatorki do wspólnego zamieszkania.
    Mam 20 miesięczną córeczkę.
  • dragonpita 25.02.14, 08:06
    Droga Gosiu a może chcesz zamieszkać z 42 letnim,samotnym panem w jego mieszkaniu pod warszawa w mieście Brwinow.jeśli tak to chętnie bym się zajol dzieckiem i tobą.
  • edyta.sama-mama 24.06.13, 00:46
    Hej, jeśli to jeszcze aktualne to napisz na edyta.sama-mama@gazeta.pl

bara1984 napisała:

> Witam
    >
    > Moja serdeczna koleżanka-samotna mama szuka współlokatorki.Wychowuje prawie 1,5
    > roczną córeczkę i pracuje na noce-więc przydałaby się jej obosa,która by zajęł
    > a się malutką w nocy,a ona może odwdzięczyc się tym samym w dzień albo w swoje
    > wolne dni.
    > Ze swojej strony mogę zapewnic,że jest to osoba mająca doświadczenie w opiece n
    > ad innymi dziecmi,lubiąca porządek,bardzo pracowita,uczciwa,sympatyczna.
    > sprawa pilna-koleżanka musiała w trybie natychmiastowym odejśc od ojca dziecka
    >
    > proszę o pomoc,jakąkolwiek
    >
    > Pozdrawiam

--
    Inteligentna kobietka i co z tego w Polsce liczy się tylko chamstwo
  • ewela8221 06.08.13, 17:46
    Hej.
    Ja też mam małą córeczkę i koniecznie chce się wyprowadzic od mojego partnera (ojca dziecka) ponieważ mam już jego dośc, oj jest strasznym awanturnikiem i robi afery o byle co, np że wieczorem wstałam do toalety a on się obudził albo że zapaliłam górne światło czy że nie mówię mu że go kocham a prawda jest taka że go nienawidzę bo mi bardzo kiedyś naubliżał i nawet na mnie podniósł rękę więc za co mam go kochac?
    Już nawet moja córczka ma go dośc i na jego podniesiony głos reaguje złoszcząc się i płacząc, chcę od niego odejśc dla dziecka bo dośc mam już tego chama, sknery i awanturnika.
  • luckypitt0 11.08.13, 11:26
    ewela8221...moje gg 5952673....pisz
  • ewela8221 14.08.13, 11:37
    Hej, coś nie mogę się do ciebie dobic na gg, chyba coś nie tak z twoim gg albo złe podałaś.
    Podaj jeszcze raz
  • inka-1982 24.01.15, 18:09
    a ja sama wychowuje 2,8 rocznego synka chetnie bym sie gdzies wybrala na zakupy czy tez dluzej zostala w pracy czy tez poprostu poszla na randke chetnie nawiaze kontakt z innymi mami LUB WYJAMJĘ POKÓJ SAMOT NEJ MAMIE
    angela-212@o2.pl
  • ewela8221 14.08.13, 11:38
    luckypitt0 napisał(a):

> ewela8221...moje gg 5952673....pisz
    Chyba złe gg podałaś mi.
  • mirabela55 18.09.13, 11:20
    gdzie szukasz mieszkania?
  • k.ana 29.09.13, 19:08
    Proszę o wypełnienie ankiety:)

www.ankietka.pl/ankieta/111153/samotna-matka-samotne-macierzynstwo-rodzina-niepelna.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka