Dodaj do ulubionych

Konkurs na moderatora tego forum, proszę o głosy

09.02.13, 10:44
Przeglądałem czasami to forum i zauważyłem, że zdecydowanie brakuje tu moderatora, pojawiają się wpisy, których zdecydowanie nie powinno być.
Ponieważ nie potraficie sobie sami z tym poradzić, porozumiałem się z administratorem.
Otrzymałem upoważnienie na zorganizowanie konkursu na moderatora forum.

Ogłaszam konkurs na moderatora tego forum.
Proszę o propozycję spośród osób piszących tutaj i poparcie forumowiczów piszących, obce głosy się nie liczą, ale mogą wyłącznie proponować kogoś na moderatora spośród piszących.
Wykluczam jedną osobę z konkursu, tę o dwóch nickach, wiadomo jakich. ;-)
Proszę wpisywać propozycje w tym wątku, w samym tytule.
Myślę, że regulamin jest jasny.
Konkurs kończy się w następną sobotę (16.02.2013) do północy.
Edytor zaawansowany
  • altz 09.02.13, 10:46
    To moja propozycja. :-)
    Pozdrawiam.
  • tatta-janusz 09.02.13, 15:18
    Bardzo ciekawa propozycja , tylko , że nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością .
    Życzę kolejnej fantastce - mitomance przyjemnych wrażeń :)
  • altz 09.02.13, 15:34
    tatta-janusz napisał(a)
    > Bardzo ciekawa propozycja , tylko , że nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością .
    > Życzę kolejnej fantastce - mitomance przyjemnych wrażeń :)
    Zdziwisz się chłopie. Wkurzyłeś mnie i doprowadzę to do końca. :)
  • tatta-janusz 09.02.13, 15:58
    już nie mogę się doczekać :) tylko nałóż prezerwatywę , bo z tego doprowadzania do końca , dzieci wychodzą :)
  • altz 23.02.13, 02:10
    Ponieważ nie było odzewu, nikt się nie zgłosił, administrujący forum gazety przedłużają konkurs na administratora/moderatora tego forum.
    Potrzebna jest osoba aktywna na tym forum, która chciałaby się tym zająć.
  • tatta-janusz 23.02.13, 03:07
    Zamij się lepiej tym , aby Twoje dzieci chciały Ciebie znać , o czym piszą na innych forach .
    Na razie nie sprawdzasz się w roli ojca , jak i forumowego trolla :)

altz napisał:

> Ponieważ nie było odzewu, nikt się nie zgłosił, administrujący forum gazety prz
    > edłużają konkurs na administratora/moderatora tego forum.
    > Potrzebna jest osoba aktywna na tym forum, która chciałaby się tym zająć.
  • steffen5 01.03.13, 12:15
    Dlaczego sam nie kandydujesz .To prawda ten wątek potrzebuje moderatora , skoro już tyle się fatygowałeś ,możesz to dokończyć .Zauważ ,że kobiety to głównie osoby dochodzące ,a pozatym może nimi kierować czysta nie nawiść do płci męskiej . Sam nie mogę wziąść na siebie tego obowiązku ,gdyż sprawy zawodowe są dla mnie ważniejsze (tak pappa, wszystki azbest juz zebrany :),a tu zaglądam sporadycznie .ponadto często przebywam na terytorium republiki francuskiej ,gdzie nie mam dostępu do netu, a nie które wypowiedzi wymagają natychmiastowego działania .Jak choćby przyjazne otoczeniu wypowiedzi osoby występującej pod innymi nick'ami ;]
  • altz 03.03.13, 10:32
    steffen5 napisał:
    > Dlaczego sam nie kandydujesz .To prawda ten wątek potrzebuje moderatora , skoro
    > już tyle się fatygowałeś ,możesz to dokończyć .Zauważ ,że kobiety to głównie o
    > soby dochodzące ,a pozatym może nimi kierować czysta nie nawiść do płci męskiej
    Dyrekcja postanowiła, że powinna być osoba działająca aktywnie na tym forum. To ma sens. Czytam systematycznie, nie piszę, bo obecnie mam trochę inne problemy, może przyjdzie czas na mnie. ;-)
    Myślę, że 99,99% wpisów tutaj jest uczciwych. Ja te problemy w pełni rozumiem, dlatego mnie denerwują osoby drwiące sobie z innych i nadrabiające jakieś własne braki w dobrym samopoczuciu czyimś kosztem, za wysoka stawka na takie zabawy.

W dalszym ciągu zapraszam, może panie jednak zgodzą się moderować to forum?
  • promyczek2323 03.03.13, 20:41
    Mam wrażenie, że najbardziej aktywni na tym forum i tak są mężczyźni:) Znalezienie moderatora raczej będzie trudne...
  • altz 04.03.13, 13:15
    promyczek2323 napisała:
    > Mam wrażenie, że najbardziej aktywni na tym forum i tak są mężczyźni:) Znalezie
    > nie moderatora raczej będzie trudne...
    Dziwię się, że ludzie pozwalają sobą pomiatać. Trzeba brać sprawy w swoje ręce i działać! :-) Moderator musi się znaleźć.
  • tatta-janusz 04.03.13, 01:10
    Wszyscy wiedzą jakie masz problemy :)
    Taki z Ciebie ojciec , że wolisz pisać tysiące postów na forach , niż zająć się dziećmi .
    No i prosty z tego morał - co wszyscy wiedzą --- Twoje dzieci nie chcą Ciebie znać .

altz napisał:

> steffen5 napisał:
    > > Dlaczego sam nie kandydujesz .To prawda ten wątek potrzebuje moderatora ,
    > skoro
    > > już tyle się fatygowałeś ,możesz to dokończyć .Zauważ ,że kobiety to głów
    > nie o
    > > soby dochodzące ,a pozatym może nimi kierować czysta nie nawiść do płci m
    > ęskiej
    > Dyrekcja postanowiła, że powinna być osoba działająca aktywnie na tym forum. To
    > ma sens. Czytam systematycznie, nie piszę, bo obecnie mam trochę inne problemy
    > , może przyjdzie czas na mnie. ;-)
    > Myślę, że 99,99% wpisów tutaj jest uczciwych. Ja te problemy w pełni rozumiem,
    > dlatego mnie denerwują osoby drwiące sobie z innych i nadrabiające jakieś własn
    > e braki w dobrym samopoczuciu czyimś kosztem, za wysoka stawka na takie zabawy.
    >
    > W dalszym ciągu zapraszam, może panie jednak zgodzą się moderować to forum?
  • altz 04.03.13, 13:13
    Tatta-janusz, nie trudź się tak. :-)
    Twoja osoba nie jest brana pod uwagę.
  • tatta-janusz 04.03.13, 14:24
    ile lat już Twoje dzieci nie chcą Ciebie znać ? Pochwal się wszystkim jakim dobrym tatusiem jesteś :)
  • altz 04.03.13, 17:12
    tatta-janusz napisał(a):

> ile lat już Twoje dzieci nie chcą Ciebie znać ? Pochwal się wszystkim jakim dob
    > rym tatusiem jesteś :)
    Lepiej napisz coś o sobie, na przykład, dlaczego jesteś taki wredny dla innych? ;-)
  • promyczek2323 04.03.13, 17:28
    Ja mam pewną teorię... tatta-janusz jest znudzony konwenansami i byciem miłym na siłę. Ugrzeczniona prawda do nikogo nie trafia, a napisana dosadnie już wzbudza zainteresowanie. A jakie są fakty o nim? Jako jeden z nielicznych umie pisać po polsku :)
  • altz 05.03.13, 06:01
    promyczek2323 napisała:

> Ja mam pewną teorię... tatta-janusz jest znudzony konwenansami i byciem miłym n
    > a siłę. Ugrzeczniona prawda do nikogo nie trafia, a napisana dosadnie już wzbud
    > za zainteresowanie. A jakie są fakty o nim? Jako jeden z nielicznych umie pisać
    > po polsku :)

Jego pisanie jest zdecydowanie przereklamowane. :-D
    Pisze prowokując i wzbudza jakieś emocje, choćby i złe, ale jest nim zainteresowanie, chyba o to chodzi. Tak potrafią robić osoby bardzo samotne, z deficytami z dzieciństwa. Szkoda, że zbierają cięgi osoby, które mają i tak trudną sytuację życiową, takie sprawy ze sobą rozwiązuje się u psychologa, a nie na forum. Większość osób to rozumie, jjanusz nie.
  • tatta-janusz 04.03.13, 17:44
    Dlaczego unikasz odpowiedzi ?
    Pisz śmiało - jakim dobrym tatusiem jesteś , że dzieci nie chcą Ciebie znać !!!

altz napisał:

> tatta-janusz napisał(a):
    >
    > > ile lat już Twoje dzieci nie chcą Ciebie znać ? Pochwal się wszystkim jak
    > im dob
    > > rym tatusiem jesteś :)
    > Lepiej napisz coś o sobie, na przykład, dlaczego jesteś taki wredny dla innych?
    > ;-)
  • steffen5 05.03.13, 06:23
    Jakkaa kultura przemówiła z ust tatttaty ;] .Nauczył sie nowego slowa "dzieci" . Pelen szacunek i dalszych sukcesow w doskonaleniu polskiej mowy :D .Gdyby tattata byl szefem fotum .Kobiety piszace tutaj nie zglaszalyby zadnych problemow -zycie byloby uslane różami ;]
  • promyczek2323 05.03.13, 09:11
    Ależ Stefffefen, samotne matki mają życie usłane różami. Nie mają żadnych problemów, bo nie mają czasu o nich myśleć. Samotne matki dzięki dzieciom rozwijają się duchowo ( Boże, ja przez te bachory zaraz k*wa zwariuję!). Unikają szkodliwego dla zdrowia trybu życia: - W sobotę robię imprezę, przyjdziesz? -Niestety, nie mam z kim zostawić dzieci. - Nie możesz tak całe życie siedzieć w domu, bo zwariujesz! (Taaa...) Ale za to samotne matki chętnie uczestniczą w rodzinnych imprezach- gorączka sobotniej nocy, czyli potocznie ,,grypa party''. Najpierw choruje jedno dziecko, potem dołącza drugie, a na końcu dołącza matka, ale to już nie jest ważne, bo w końcu jak długo można ciągnąć zwolnienie. Potem w pracy słyszy: -Muszisz o siebie dbać, bo zdrowie jest najważniejsze. Przecież jesteś matką! (Tak, dzięki, że mi przypomniałaś). A gdy już samotna matka chce choć trochę o siebie zadbać i bierze kąpiel, słyszy: -Mamo, ona powiedziała... -Mamo, chce mi się pić... I tak najlepszym tekstem, jaki może usłyszeć samotna matka od byłego jest: - Zmęczona jesteś?! Przecież cały dzień siedzisz w domu i oglądasz tv! -Nie oglądam tv, bo k*wa telewizor zabrałeś, zapomniałeś?!
  • steffen5 05.03.13, 18:36
    Haha, masz nie typowy sposób widzenia otaczającej nas rzeczywistości .W sumie przemawia przez ciebie szczerosc ,ale jakże w humorystyczny sposób (imprezy, zastraszanie seniorów w parkach przy pomocy gangów w czarnych mobilach :D ) . Po nick'u wnioskowałbym ,ze masz te 23 lata .Ale nie daje mi spokoju ta liczba pociech :D - szczególnie tak gadatliwych
  • promyczek2323 05.03.13, 19:50
    Pozwoliłam sobie trochę uogólnić w imieniu innych matek:) Użyłam liczby 23 w nick'u, bo tego dnia się urodziłam. Mam dwoje dzieci w wieku przedszkolnym. A telewizora faktycznie nie mam, bo Idiota go wziął:) Teraz przyszedł czas na mój ekshibicjonizm;)
  • steffen5 06.03.13, 06:56
    To w sumie lepiej dla Was (widzisz jak ex dba o ciebie) ,bo tv tylko psuje oczy i demoralizuje dzieci .Szczegolnie dziewczynki ,ktore sa podatne na falszywe bozdzce( milosc jak w telenoweli) lub szczesliwe zakonczenia(bajki, iii telenowele :D ) .Masz dwojke ,to i alimenty sa na przyzwoitym poziomie ,i panstwo dotuje rodziny wprost proporcjonalnie do liczby obywateli .Także nie dziwi mnie tu fakt twojego ogólnego zadowolenia z życia .Bo cóz czlowiekowi potrzeba wiecej do osiagniecia pelni szczescia . kochajaca osoba ( nie ktorzy nawet maja wiecej tego szczescia) i pelna swinka :)
  • steffen5 06.03.13, 07:01
    Tutaj na kazde male szczescie daja chyba po 170 € + bilety na busa/basen/teatr kina za 50% .Tak kiedys kolega mowil .W sumie dzieli nas , a nawet juz Nie -granica .A z tego co slyszalem to w polsce wprowadzili polityke prorodzinna i wogole teraz juz zarabiacie nie wiele mniej niz w D - ostatnio podawali jakos ze ~900€
  • promyczek2323 06.03.13, 07:46
    To w Polosce dostaję na dzieci ok. 140 zł i tyle. Taką mamy politykę prorodzinną:) Myślę, że polityka prorodzinna będzie polegała na tym, że wycofają z rynku środki antykoncepcyjne. Nie chodzi o to, by czekać, aż pieniądze z nieba spadną, tylko trzeba ruszyc po nie cztery litery.
  • promyczek2323 06.03.13, 07:49
    Steffen, a tak poza tym dobrze się czujesz? :)
  • steffen5 06.03.13, 14:07
    Dziekuje ,ze pytasz.u mnie wszystko gra i spiewa.Byc moze panstwo daje tyle ,bo proponuje inne zachety .jak chocby "becikowe"-nie myslalas zeby wyszarpac troche od skarbowki :) .takie programy powinny motywowac.ps apropo anty-koncepcji ,gdzies czytalem ze preferujesz bez :D
  • promyczek2323 06.03.13, 14:34
    A w której niemieckiej gazecie to wyczytałeś? :) Mnie takie żebractwo nie interesuje. Czyli proponujesz, żeby sobie zrobić gromadkę dzieci?
  • steffen5 07.03.13, 05:54
    Premier Tusek podawal ,ze jestescie jedyna zielona wyspa -nawet zima :D . Swego czasu jak mieszkalem w bloku w Polsce .To za sasiadow mielismy rodzine wielodzietna (oni dwoje i dzieci 14 ).Ta kobieta zawsze tak samo odpowiadala mojej mamie ,gdy ta sie pytala ile jeszcze :) , ze te najmniejsze jest najukochansze :) .Wiec ,wiesz wystarczy wylacznie odpowiedni partner i mozna sie bawic
  • pola782 30.04.13, 15:14
    he he he ale zabawny wątek
    a wynika z niego, że na forum jest z 4 do 5 stałych bywalców
    --
    Franio mnie kocha!!!
  • 7kaczka 05.05.13, 09:09
    trochę żenujące, szukać moderatora do forum, które właściwie powinno zostać zamknięte bo od dłuższego czasu to bardziej burdel niż forum...
  • mamam2020 28.08.13, 18:02
    Znalazł się już ten moderator?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka