Dodaj do ulubionych

Miejsce dla potrzebującej mamy

09.08.13, 23:19
Witam

Jeśli szukasz miejsca dla siebie i dziecka , bo jesteś w trudnej sytuacji , kontakt wyłącznie na maila .

Tata 4-letniego maluszka.

Kontakt wyłącznie na maila , nie tutaj , zbyt dużo tu "oszołomów".

Nie na każdy mail odpowiem , potrafię je wyselekcjonować : to do oszołomów
Edytor zaawansowany
  • mamama120 10.08.13, 00:40
    zgadzam sie z Toba Janusz.Dobrze ,ze masz dobre serce i zycze aby jakas samotna mama znalazla schronienie.szkoda ze ja jestem daleko.....powodzenia
  • januszwarszawa2013 10.08.13, 08:57
    Witaj , a dziękuję i powodzenia.

I chociaż niektórzy kwitują to "dwuznacznie" , to wierz mi że jest tak: ja pomagam matce samotnej z dzieckiem , ona pomaga mi .

Pomoc polega w sprawach związanych z dzieckiem , a nie jak inni głupio stwierdzają " łóżkowych" , ale cóż , to się długo jeszcze nie zmieni
  • aneczkaa121 10.08.13, 18:36
    bajki to mogłeś swojej byłej żonie opowiadać , co skończyło sie tym , że w dupę ciebie kopnęła
  • januszwarszawa2013 11.08.13, 09:04
    Witam , następne badziewie , ach jak ja czekałem na wpis od następnego oszołoma , wystarczy odpowiedni wpis , i już się odzywacie dupki
  • aneczkaa121 11.08.13, 14:52
    Prymitywie , prostaku - swojej przeszłości nie zatuszujesz , za duży smród już poszedł .
    Szukasz teraz następnej ofiary , nad którą bedziesz mógł się znęcać , tak jak nad byłą żoną ?
  • januszwarszawa2013 12.08.13, 07:37
    cześc damski bokserze , ja to akurat nic nie muszę ukrywać , za to ty tak , i niestety jesteś menda jakich mało , tak więc tylko tu możesz się wyszaleć , nawet nie umiesz zarobić żeby się utrzymać , i nadal dusisz się z rodzicami , biedny pijaczek drobny
  • aneczkaa121 12.08.13, 15:29
    pisz , pisz , pisz , ale i tak ci to nie pomoże , wszyscy co ciebie znają wiedzą , że znęcałeś się nad żoną i dzieckiem
  • mamama120 12.08.13, 23:26
    witam.nie znam Tego Pana ale nie wiem dlaczego na niego tak naskoczyles/las.skoro jest zlym facetem to dlaczego jest z 4 letnim synkiem?[ja zrozumialam,ze z nim mieszka].kazdy ma za soba jakies bledy ale po przemysleniach chca je naprawic...mozna dac szanse...albo jestem naiwna albo poprostu bronie samotnego ojca: )
  • aneczkaa121 13.08.13, 01:00
    jak nie znasz tego prymitywa , to nie zabieraj głosu .
  • steffen5 16.08.13, 12:11
    Ahh, jak to pieknie ,znowu dyskusja rozgorzała ,coś mi tu pachnie dawną znajomą .Tak ,to ja przywrocili nam łączność na terenie Rfn-u ;] .Widzę Panie Januszu ,że poszukiwania samotnej mamy słabo idą ,który to już będzie rok ,może zamiast na forum warto zajrzeć na portale randkowe .Moim zdaniem coś musi być na rzeczy ,skoro tak trudno ma Pan wyrwać samotną mamusie , one z reguły mają trudną sytuacje materialna -no chyba ,że pańska również nie jest do pozazdroszczenia(mieszkanie to nie wszystko ,za coś trzeba żyć ). Ale mimo wszystko życzę powodzenia
  • januszwarszawa2013 16.08.13, 18:56
    Ależ całkowicie się zgadzam

Proszę wybaczyć , ale ja nie siedzę na "tyłku" i nie szukam osób , które tylko mi pomogą.

A co do mamuś , to niestety , nie uznaję osób "leniwych" , ja robię wiele i tego samego oczekuję . A Panie na chwilę mnie nie interesują , od tego są inne "przybytki".

Ale są też takie , które myślą że jak "nogi rozłożą " to już jest ok , niestety nie.

Ja mogę dać wiele , ale tego samego oczekuję . Ja muszę się wiele nabiegać , przy pracach dorywczych , zapłacić rachunki , zapewnić synowi godne życie , ale nie będzie to tak że , dodatkowo jeszcze na dwie osoby , w tym jedną dorosłą , która woli siedzieć , prawie nic nie robić i nabijać rachunki.

Niestety , ale tak to nie.

• januszwarszawa2013 14.08.13, 14:36
    Witam , nie zawsze mam czas odpisać .

Większość negatywnych postów pisze , niezrównoważony "chłopaczek" , damski bokser , karany w prokuraturze na Mokotowie , zakłada razem z podobnymi "czubkami" nicki podając się za kobiety , tak wychowuję syna w wieku 4 lat , szkoda pisania dla tych "dupków" , ale właśnie dzięki takim postom można "wyselekcjonować" przynajmniej niektóre nicki

A Ciebie pozdrawiam
  • aneczkaa121 14.08.13, 16:27
    zapomniałeś jeszcze dopisać , jak znęcałeś się nad żoną . Dlaczego milczysz na niewygodne ci tematy - prymitywie . Opisz dokładnie jak to robiłeś , na pewno wiele kobiet to zaciekawi :)
  • januszwarszawa2013 15.08.13, 12:24
    Witam

Szkoda na ciebie słów , postanowiłem że śledzi cię internetowe 112 , a jak masz jakiś problem , spróbuj działań
  • aneczkaa121 15.08.13, 16:14
    Postanowić , a raczej postawić to ty możesz jedynie klocka w sedesie :)
  • januszwarszawa2013 15.08.13, 19:37
    No chyba że wóda już ci go przepaliła dokładnie , drobny pijaczku
  • januszwarszawa2013 15.08.13, 12:26
    Ależ ty biedne stworzenie jesteś , współczuję ci
  • aneczkaa121 15.08.13, 16:16
    Prymitywie !
    Zakończyły się już Twoje sprawy karne o znęcanie się nad żoną , czy jeszcze trwają ?
  • januszwarszawa2013 15.08.13, 19:35
    Twoje wciąż są aktualne w prokuraturze na Wiktorskiej

I dlatego tylko piszesz , bo co powiesz że córkę i żonę wypędzałeś w nocy , a na Malczaka w komisariacie to niezły ubaw z ciebie mieli , szkoda tylko że była żona i dziecko nie , które prześladowałeś smsami

A teraz widzisz , wszyscy poukładali sobie życie a ty zostałeś nikim
  • aneczkaa121 15.08.13, 22:34
    Nie zmieniaj tematu .
    Powiedz wszystkim , czy twoje sprawy o znęcanie się nad żoną jeszcze trwają , czy się zakończyły ?
  • steffen5 16.08.13, 12:16
    Naturalnie sami święci , nikt niczemu nie winny .widze bawicie sie w najlepsze
  • steffen5 16.08.13, 12:18
    A tak ,wróciłem na chwile -przywrocili nam tymczasowa lacznosc na terenie RFN-u ;)
  • januszwarszawa2013 18.08.13, 06:50
    Witam , a napisz jak możesz z jakiego regionu jesteś?

Pytam dlatego , ponieważ mam konkretne pytanie.

Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.