Dodaj do ulubionych

szukam współlokatorki samotnej mamy z Poznania

13.11.13, 16:24
Witam, mam 31 lat mieszkam w Poznaniu. Mam 2 córeczki w wieku 2 i pół roku i 8 lat. Szukam drugiej samotnej mamy, która miałaby ochotę wynająć wspólnie mieszkanie. Wzajemnie mogłybyśmy pomagać sobie w opiece nad dziećmi. Pracuję, jestem niezależna finansowo. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 1kamila83 14.11.13, 12:52
    WITAJ. MAM NA IMIE KAMILA I PODOBNIE JAK TY SZUKAM WSPÓŁLOKATORKI DO WSPÓLNEGO ZAMIESZKANIA W POZNANIU. OBECNIE MIESZKAM JESZCZE W PILE ALE CHCE JAK NAJSZYBCIEJ BEDZIE TO MOŻLIWE ZAMIESZKAC W POZNANIU. MAM 30 LAT SYNA 7LETNIEGO. PODAJE MOJEGO EMAILA kamila.szplitt@opoczta.pl. Powiedz czy masz juz jakies mieszkanie upatrzone jak wogóle wygląda sytuacja. POZDRAWIAM SERDECZNIE KAMILA
  • i.kreglewska 21.11.13, 22:33
    Witaj, ja także szukam koleżanki do wspólnych wypadów z dziećmi oraz do pomocy od czasu do czasu w opiece nad dziećmi. Choć nie poszukuję współlokatorki, bo mam własne mieszkanie, to może taka forma znajomości także Cię, lub inne forumowiczki zainteresuje? Mieszkam w okolicach Śródki w Poznaniu i jestem młodą stażem (synek 2 lata i córeczka 8 miesięcy) ale nie metryką (40 l. :)) mamą. Mam nadzieję, że mamy w Poznaniu mają ochotę się wzajemnie wspierać i zaprzyjaźniać:) Do usłyszenia i zobaczenia:)
  • mw12341 05.12.13, 19:11
    Witaj.

Mam na imię Małgosia. Mam 40 lat i 3 letniego Syna.
    Czy nadal poszukujesz innej Samotnej Mamy?

Jeśli tak, proszę o kontakt.
    ma.wikar@onet.pl
  • magda-mmm1 26.11.13, 13:13
    Witam, mam 28chetnie wynajme mieszkanie na pol. Mam dwoje dzieci 2l i 6l. Jestem z centrum. Zalezy mi na szybkiej wyprowadzce. Jestem gotowa sie spotkac i pogadac przy kawie choc by dzis. Pozdrawiam magda-mmm1@wp.pl
  • 1kasia555 30.11.13, 10:34
    witam...czy znalazla juz pani wspollokatorke?ja mam takze coreczke i szukam mieszkania w miare taniego do wynajecia...a najlepiej z kims do wynajecia po polowie....chyba ,ze widzi to Pani inaczej....prosze napisac konkretnie...pozdrawiam
  • anna-xxx 01.12.13, 17:05
    Cześć. podam Ci mojego meila anna.anna153@onet.pl możemy w tygodniu się spotkać i pogadać przy kawie na spokojnie.pozdrawiam Ania
  • adziaona 02.12.13, 16:07
    witam.mam na imie Magda.mam 23 lata.mieszkam w okolicach poznania.mam trudna sytuacje,jestem mama 2letniego synka.rowniez poszukuje mieszkania najlepiej ze wspollokatorka.posiadam auto,nie pracuje na etacie,zajmuje sie drobna sprzedaza internetowa.moglybysmy wspolnie pomoc sobie byloby nam o wiele latwiej zaczac wsystko od nowa.jestem mila tolerancyjna uczciwa z mala wada-pale.ale nie w domu.lubie dzieci,z zawodu jestem kucharka.nie jestem less i nic tego typu,sytuacja zmusila mnie do podjecia takich a nie innych decyzji.jesli jestes zainteresowana odezwij sie do mnie.adziaona@wp.pl
  • as1376 03.12.13, 20:32
    Magda odezwij sie do mnie na kom 731 551 259 lub mail dido1376@gmail.com jestem mama 100% hetero ;) poszukuje kogos do współdzielenia mieszkania wynajmuje pracuje mam dwoch synow 9 i 11 lat mieszkam na Wildzie,odezwij sie
  • adziaona 02.12.13, 15:40
    czesc.mam na imie Magda mam 23 lata i jestem mama 2letniego dawida.poszukuje mieszkania niestety nie stac mnie na wynajecie go samej.mieszkam w okolicach poznania,posiadam auto niestety nie pracuje co bardzo chcalabym zmienic.odezwij sie do mnie,jestem zainteresowana propozycja i chcialabym sie dowiedziec jak to mialoby wygladac.pozdrawiam-adziaona@wp.pl
  • as1376 03.12.13, 20:15
    Witam,mam dwoch synów w wieku 9 i 11 lat,obecnie mieszkam(wynajmuje) na duzym 90 m2 mieszkaniu Szukam kobiety samotnej mamy,ktora bedzie w stanie na pol przejac koszta wynajmu sama nie dam rady....prosze samotne mamy o kontakt mail:dido1376@gmail.com lub sms 731 551 259
  • adziaona 04.12.13, 10:46
    hej.jakie koszty msc bylyby do podzialu.?
  • anna-xxx 05.12.13, 10:30
    Cześć Magda podam Ci mój nr tel odezwij sie 788 716 914 . Napisz, albo zadzwoń. Pozdrawiam Ania
  • anna-xxx 05.12.13, 10:36
    Dziękuję wszystkim mamom za odpowiedź. Może wszystkie w weekend sie spotkamy, razem coś wymyślimy. Co Mamy na to?
  • magda-mmm1 05.12.13, 11:07
    Pewnie,dobry pomysł. Aniu,czekaj na wiadomosc sms. Ja jestem zdecydowana...POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMY,POWODZENIA!!!
  • mw12341 05.12.13, 19:13
    Dobry Wieczór

Jestem Samotną Mamą 3-letniego Chłopca.
    Niedługo przeprowadzam się do Poznania.

Czy Pani propozycja jest aktualna?

Pozdrawiam
    Małgosia
    ma.wikar@onet.pl
  • 1kokolinka 16.01.14, 01:48
    Witam , post jest dosc stary ale nie chodzi mi tylko o wynajecie wspolnego mieszkania, mam 26 lat prawie dwuletniego synka...wszystko mi sie wali na glowe ...zaczelam studia zaoczne to znaczy wrocilam na nie po przerwie ale nie mam zielonego pojecia jak je skonczyc bo nie zawsze moge byc na zajeciach poniewaz nie mam z kim zostawic malucha. Po mimio tego ze jestem samotna mama moj syn nie dostal sie do zlobka i niestety nie moglam wrocic do pracy ...wynajmuje mieszkanie w poznaniu , dorabialam czasem w restauracji i jakos wiazalam koniec z koncem niestety przyszedl ten czas ...oszczednosci sie skonczyly , dlugi porobily i nie mam pojecia co mam zrobic ....gdybym tylko mogla wrocic do pracy . Synek w tym roku napewno juz dostanie sie do zlobka jest na 55miejscu ale to jeszcze 6 miesiecy...Potrzebuje jakiejs pozytywnej energii kogos kto mi powie , wszystko bedzie dobrze , poradzisz sobie ...nie sama nie wiem jestem w rozsypce ... o ojcu dziecka nie mam co mowic bo brak slow...
  • i.kreglewska 16.01.14, 22:41

Cześć, napisz do mnie na maila. Nie rozwiążę Twoich problemów, ale może chociaż czasem będę mogła w weekendy zająć się Twoim synkiem? Też mam 2 i pół letniego chłopczyka. Może się polubią? Mój adres i.kreglewska@gazeta.pl
  • zosiao1 20.01.14, 20:28
    witam
    czy Twoje ogloszenie jest nadal aktualne ? Jestem zainteresowana .
    pozdrawiam
  • magda-mmm1 24.03.14, 13:26
    Witam,Ja rownież poszukuje wspołlokatorki,zdecydownej. Duzo osob pisze ze chce,ale nic z tego nie wychodzi... jesli nadal poszukujesz,odezwij sie.
    Pozdrawiam Magda
  • 4martula29 24.03.14, 20:05
    Hej, mam na imię Marta mam 29 lat i wychowuję 4-letniego synka, pracuję, nie mam nałogów, chętnie wynajmę mieszkanie z osoba w podobnej sytuacji.. interesuje mnie rejon Grunwald-łazarz z uwagi na to, że synek chodzi do przedszkola a ja nie mam samochodu by wozić go gdzieś daleko. Jakby co podaję e-maila: bielawnamarta@wp.pl Pozdrawiam
  • 4martula29 06.04.14, 19:37
    Czy Twoje ogłoszenie jest nadal aktualne?
  • annnap55 15.02.14, 16:13
    Hej, mam na imię Ania i mam 3 letnią córkę.
    Sama mam 22 lata, oraz studiuje zaocznie.
    Niestety nie pracuje, ale z chęcią podejmę się jakiejkolwiek pracy aby związać koniec z końcem, chciałabym przeprowadzić się do Poznania.

Pozdrawiam Mamy.
  • baska3277 08.04.14, 00:01
    witam. Mam 37 lat i 2 dzieci . Szukam samotnej mamy która wynajęłaby ze mną mieszkanie w suchym lesie ( koło Poznania ) obecnie nie pracuje i mogę pomoc w przypilnowaniu dziecka. Zależy mi na tej okolicy ponieważ starsza córka chodzi tu do szkoły a ja też za jakies półroku chce wrócić do pracy. Sprawa jest dość pilna i mam nadzieję ze znajdzie się ktoś chętny a okolica jest naprawdę super. Pozdrawiam.
  • onapoznan666 08.04.14, 22:20
    Witam, ja również jestem w podobnej sytuacji i szukam samotnej mamy która wynajęła by ze mną mieszkanie na pół. Jestem mamą pracującą a córka chodzi do przedszkola, jednak nie stać nas na samodzielne mieszkanie. Bezkonfliktowa, niepaląca, chętna do wzajemnej pomocy przy dzieciach i obowiązkach domowych. Rejon jaki by mnie interesował to rataje, nowe miasto lub bliskie okolice bo tam mamy przedszkole. Jeśli ktoś zainteresowany proszę o kontakt na meila onapoznan666@wp.pl
  • justynka80 21.08.14, 22:36
    ja również jestem w podobnej sytuacji, mam 34 lata i 7-letniego synka. Interesują mnie okolice Skórzewa bo tu mój synek chodzi do szkoły. pozdrawiam...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka