Dodaj do ulubionych

samotna mezatka szuka znajomych

16.11.14, 21:58
Jestem 29 mataka 2 dzieci. Moj mąż bywa calymi tyfodniami na delegacjach a gdy wraca interesuje go jedynie pilot i przeskakiwanie z kanału na kanał. Jestem sflustrowana wsciekla i samotna. Bardzo koxham moje dzieci ale ostatnimi czasy tylko one sa moimi kompanami do rozmow. Dobrze ze chociaz od nich czuje że jestem potrzebna. Niestety nie moge wyjsc z domu do ludzi, chcialam sie zapisac na siłownie, basen czy co kolwiek niestety moj maz jest na tyle zazdrosny że niestety opcja ta odpada :/ Kocham go ale irytuje mnie jego obojetnosc. Maz jest odemnie starsz 8 lat przrz charakter pracy nie czuje potrzeby wyrwania sie z domu, ja natomiast siedzę w nim 24h i dostaje już swira tym bardziej ze mieszkamy na strasznym odludziu gdzie do najbliższego miasta jest 30km. On nie rozumie mojej potrzeby wyjscoa do ludzi porozmawiania i gdy tyljo zwracam mu uwage ze milo by bylo gdyby troch ze mna porozmawoal zamiast gapic sie tepo w ekran odpowiada że sie czepiam i chyba chce sie kłócić. Rece opadaja, nie mam juz na niego siły.
Edytor zaawansowany
  • dorotadermiblog 22.11.14, 17:58
    musisz po prostu wyjść z domu.
    pomyśleć o sobie, bo inaczej zwariujesz.
    Ty i Twoje potrzeby też są ważne.
    --
    dermiblog.pl/
  • bednarzowa42 28.12.14, 17:16
    hej :) a juz myslalam ze zwariowalam ja mam to samo mam dwojke dzieci i partnera ktory mnie olewa przez caly czas kazda proba rozmowy konczy sie awantura tez nie wiem co dalej zrobic....
  • kawosz321 28.08.18, 16:21
    Cześć .
    Może poznamy się bliżej ?
    odezwij się .
    barman37-1972@o2.pl
  • kawosz321 24.08.18, 09:33
    Witaj .
    Sytuacja którą opisujesz jest naprawdę nieciekawa .
    Może miała byś ochotę czasami popisać może poznać bliżej sympatycznego faceta ?
    Odezwij się do mnie .
    barman37-1972@o2.pl
    Fajnie było by poznać cię po za forum .
    Pozdrawiam
    Wojtek
  • migell 22.10.18, 20:08
    hej. jestem w trochę podobnej sytuacji tyle,że z żona....może znajdziemy wspólny temat, odezwij się; migel@interia.pl
  • mariuszbasaj12 02.12.18, 12:37
    witaj ze mna mozesz porozmawiac 38 lat zadzwon prosze 516 077 908

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.