Dodaj do ulubionych

Potrzebuje POMOCY PILNIE!!!

03.07.17, 22:13
Witam! Chcialabym sie podzielic swoja historia nie tylko po to by uzyskac pomoc ale rowniez po to zeby otrzymac wsparcie psychiczne.
Mam 31 lat i jestem mama 7 miesiecznego synka. Jeszcze 2 lata temu nie sadzilam ze moje zycie zamieni sie w koszmar (mialam wszystko czego chcialam) a przeciez jestem Matka powinnam sie cieszyc i korzystac z chwl ktore moge spedzic wspolnie ze swym synkiem. Bylam w szczesliwym (tak mi sie przynajmniej wydaje) zwiazku. Bylismy razem 8 lat. Zaszlam w ciaze i bylo wielkie szczescie. Jednak niestety czar prysl kiedy moj synek przyszedl na swiat. Nie wiem co sie stalo, co zmienilo nasze uczucia ale moj partner stal sie bardzo agresywny. Zaczal mi wypominac ze on ciezko pracuje a ja siedze tylko w domu. Z czasem doszlo niestety do rekoczynow. No i nadszedl ten moment kiedy postanowilam powiedziec DOSYC!!! Niestety bylam bez srodkow do zycia, teraz nie mam zadnego wsparcia finansowego. W zamian za to mam pelno dlugow u znajomych jak i karty kredytowe ddo splacenia. Do pracy moge wrocic dopiero we wrzesniu. Jesli ktos moze pomoc finansowo lub w inny sposob prosze o kontakt. Jesli ktos moze pomoc finansowo to wszystko oddam, nie chce jalmuzny wole pozyczke ktorej niestety w zadnym banku nie dostane. Zaczne splacac od wrzesnia jak wroce do pracy.Moge udowodnic ze nie jestem oszustka...Prosze o pomoc dobrych ludzi
Edytor zaawansowany
  • 05.07.17, 22:13
    Witam gdzie mieszkasz?Ja jestem z gdyni mam coreczke 1.5 roczna czy masz maila prywatnego?badz konto na fb? Chcemy Ci pomoc z mezem moze nie finansowo ale w inny sposob.
  • 08.07.17, 11:09
    Hej mieszkam w Londynie ale wracam do Polski jak tylko przyjdzie paszport dla mojego synka. Mo e mail anka_porcelanka@o2.pl. Dziekuje za odpowiedz
  • 08.07.17, 20:54

Hej mieszkam w Londynie ale wracam do Polski jak tylko przyjdzie paszport dla mojego synka. Mo e mail anka_porcelanka@o2.pl. Dziekuje za odpowiedz
  • 21.07.17, 19:09
    Czy potrzebne Ci są ubrania dla malucha? Butki? Napisz proszę chociaż gdzie w Polsce będziesz przebywać (województwo)?
  • 30.07.17, 09:25
    wszystko sie przyda, woj warminsko-mazurskie
  • 14.09.17, 17:34
    witam jestem samotna matka mam synka 5 letniego i jestem w ciąży,probuje wynająć mieszkanie ale ciężko nie mam zadnej pomocy,wielkopolska
  • 16.09.17, 09:27
    witaj, a czy chciałabyś rzucić wszystko , wziąć dzieci i przeprowadzić się w inne miejsce. ?
    mogłabyś zamieszkać z moją mamą, pomóc jej a i wy mielibyście własny kąt.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.