Dodaj do ulubionych

Nie mam gdzie się podziać z dzieckiem! Pomoc

10.04.19, 18:09
Mam 20 lat i córkę w wieku 6msc . Z partnerem rozstałam się ze względów rodzinnych( nie był akceptowalny przez rodziców ) Widać było , że się męczy bo moja rodzina nie toleruje nikogo ( o czym napisze niżej ) . Zerwaliśmy kontakt jakoś miesiąc temu. Jeszcze Przed urodzeniem się małej wzięłam kredyt w celu pomocy osoby z jego rodziny. Spłaca kredyt ale dowiedziała się o nim moja rodzina i postanowiła dać sprawę na policję o rzekome wyłudzanie pieniędzy i groza mi odebraniem dziecka. Chłopak jest z za granicy i nie jesteśmy małżeństwem wiec przy narodzinach córy jak dowiedziałam się o wszystkich procedurach związanych z zapłatami uznałam , ze lepiej będzie wpisać się jako samotna matka a w późniejszym czasie jak wszystko się ułoży zgłosić go jako ojca . Teraz jestem na skraju załamania , ponieważ moja rodzina stwierdziła , że skoro rzekomo wyłudził pieniądze to niech mnie utrzymuje wiec mam „ wypieprzać” z domu a dziecka i tak mi nie pozwolą zabrać . Nie wiem już co mam robić bo zostałam bez mieszkania i pomocy . Szukam jakiegoś kąta rodzinnego w zamian za opiekę nad dziećmi lub sprzątaniem . Oczywiście mojej małej córeczki nigdy nie pozwolę im odebrać. Dom samotnej matki niestety odpada bo wymagany jest papier z mopsu a tak mnie urządzili , że w swojej wsi ( woj. Małopolskie ) nawet dziecku dowodu nie wyrobie bo wszędzie jakieś problemy. Proszę o pomoc
Edytor zaawansowany
  • andrzej32 05.05.19, 16:34
    Witam chętnie Ci pomogę 518069994
  • mamis9922 29.05.19, 14:43
    Witam. Chciałam zapytać czy poradziles sobie w tej sytuacji. A jak tak to moglabys mi cos poradzić. Ja również mam dzieciaczka 3 latka. Niestety sytuacja tez nie jest normalna ale robię dobra minę do złej gry. Przynajmniej na razie póki Zosia nie urosnie. Bo owszem pracuje i moglabym cos wynająć ale na opiekunkę mnie nie stać.
  • cichy1222 25.07.19, 09:39
    512528477 zadzwoń
  • cichy1222 25.07.19, 09:22
    512528477

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka