Dodaj do ulubionych

Piszę pracę magisterską

02.02.09, 16:40
Witam,
bardzo proszę o kontakt osoby, które zechciałyby pomóc mi w pisaniu
pracy magisterskiej. Studiuję socjologię na Uniwersytecie
Wrocławskim na Wynadziale Nauk Społecznych. Poszukuję kobiet, które
samotnie wychowują dzieci.
Temat mojej pracy mgr to: Mechanizmy generujące profile samotnych
matek.

Będę wdzięczna za kontakt pod adresem ania.wankowicz@op.pl
Pozdrawiam serdecznie,
Anna Wankowicz
Edytor zaawansowany
  • ania_studentka 08.05.09, 11:36
    Witam ponownie,
    bardzo dziękuję dziewczynom, które do tej pory odpowiedziały. Jeżeli
    są jeszcze wśród Was osoby, które chciałyby ze mną porozmawiać,
    bardzo proszę o kontakt.

Dziękuję i pozdrawiam,
    Ania
  • muza1112 13.09.14, 09:19
    Podam ci gg 49380259, tu na pewno zyskasz pomoc na jakiej ci zależy i co ważne prace pomagają pisać ludzie którzy mają spore doświadczenie i mnóstwo informacji więcej możesz poczytać na ich stronie pisanie-prac-dlastudentow.pl/. Mam nadzieje że ci pomogłam
  • wikikowalik23 03.10.14, 17:27
    Witam,
    napiszę pracę magsterską, licencjacką, zaliczeniową z dziedziny polonistyki, prawa,
    administracji, geografii, kosmetologii, psychologii, pedagogiki oraz innych.
    Każda z napisanych przeze mnie prac pisana jest indywidualnie.
    Zainteresowanych proszę o kontakt: wikikowalik23@o2.pl
  • katrina.borowska 17.09.14, 23:42
    Witam od pięciu lat zajmuje się profesjonalnym pisaniem prac zaliczeniowych, licencjackich i magisterskich na różne tematy. Szybki termin realizacji, solidnie i tanio. Pracę wysyłam wraz z raportem z antyplagiatu. Kontakt katrina.borowska@gmail.com
  • raficzewski 29.10.14, 00:50
    Polecam forumowiczom serwis magisterka.edu.pl który oferuje pisanie prac magisterskich osobom, które nie mają czasu na pisanie prac magisterskich. Nie miałem czasu na pisanie swojej pracy magisterskiej bo musiałem zdawać trudne poprawki. Niektórzy znajomi też zamówili swoje prace magisterskie,, wiec nie byłem jedyny u siebie w grupie. Znajomy policił mi magisterka.edu.pl Musze przyznać, że jestem zadowolony, praca została oceniona na 4, a wiem że promotora miałem wymagającego bo inni dostali gorsze stopnie. Magisterka.edu.pl napisał sprawnie i szybko, zależało mi na czasie i zajeło im to miesiąc czasu. Polecam tę strone osobom, które nie mają czasu na pisanie prac magisterskich, cena też była przystępna, zapłaciłem 1300 zł, nie zdzieraja skóry piszą dobrze
  • sloneczko335 14.06.15, 16:07
    Katarzyna Borowska - OSZUSTKA!!
    pobrała pieniądze otrzymałam plagiat ( prace pobrała ze strony zamieszczonej w internecie ) NIE POLECAM!!!
  • sloneczko335 14.06.15, 19:52
    OSZUSTKA!
  • warszawiak40 21.09.14, 11:50
    Widać że młoda jesteś doświadczeniem w tym kierunku , jestem samotnym ojcem .

Mam swoje lata , ale niejedno mogę Ci powiedzieć na ten temat . A żeby mieć ogólny pogląd , przejrzyj fora dla samotnych . Owszem to nie odzwierciedla realiów , ale poniekąd jest podstawą do wielu zachowań samotnych rodziców.

Pozdrawiam i powodzenia
  • anna_anna2014 28.10.14, 21:25
    Polecam usługi wiarygodnego i sprawdzonego przeze mnie serwisu pomagającego w redakcji prac. Jestem zadowolona więc polecam www.episanie.com.pl/
  • raficzewski 29.10.14, 00:46
    Polecam forumowiczom serwis magisterka.edu.pl który oferuje pisanie prac magisterskich osobom, które nie mają czasu na pisanie prac magisterskich. Nie miałem czasu na pisanie swojej pracy magisterskiej bo musiałem zdawać trudne poprawki. Niektórzy znajomi też zamówili swoje prace magisterskie wiec nie byłem jedyny u siebie w grupie. Znajomy policił mi magisterka.edu.pl Musze przyznać, że jestem zadowolony, praca została oceniona na 4, a wiem że promotora miałem wymagającego bo inni dostali gorsze stopnie. Magisterka.edu.pl napisał sprawnie i szybko, zależało mi na czasie i zajeło im to miesiąc czasu. Polecam tę strone osobom, które nie mają czasu na pisanie prac magisterskich, cena też była przystępna, zapłaciłem 1300 zł, nie zdzieraja skóry piszą dobrze
  • nauczycielkapisanieprac 04.11.14, 16:23
    Jestem nauczycielką, która oferuje szybkie, profesjonalne i tanie pisanie prac magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych, referatów, prezentacji, ankiet czy też konspektów. Wykonuję zarówno prace teoretyczne jak i metodologiczne. Zajmuję się pisaniem prac z różnych dziedzin np. pedagogiki, psychologii, prawa, administracji, socjologii, politologii, ochrony zdrowia oraz wielu innych. ATRAKCYJNE CENY I POPRAWKI WLICZONE W CENĘ PRACY!!! Jeśli jesteś zainteresowany współpracą napisz maila ? wówczas dokonam szczegółowej wyceny pracy! Kontakt: nauczycielkapisanieprac@interia.pl
  • wikikowalik23 10.11.14, 19:11
    Witam,
    napiszę pracę magsterską, licencjacką, zaliczeniową z dziedziny polonistyki, prawa,
    administracji, geografii, kosmetologii, psychologii, pedagogiki oraz innych.
    Każda z napisanych przeze mnie prac pisana jest indywidualnie.
    Zainteresowanych proszę o kontakt: wikikowalik23@o2.pl
  • pracemagister 17.11.14, 18:01
    Jestem magistrem pedagogiki i napiszę dla Ciebie pracę magisterską, licencjacką czy też zaliczeniową na dowolny temat (np. pedagogika, administracja, kosmetologia, prawo, turystyka, psychologia, kulturoznawstwo). Gwarantuję, iż pisane przeze mnie prace są pracami pisanymi na zlecenie klienta.
    Jeśli chcesz aby Twoją pracę napisała uczciwa i kompetentna osoba napisz do mnie:
    pracemagister@o2.pl lub GG: 47982637
  • mona.dk 27.11.14, 12:49
    Jeśli nie jest Ci obojętny los Twoich podopiecznych to zapoznaj się z akcją Pomagam - nie szkodzę, która jest organizowana przez portal E-korepetycje. Więcej o akcji możesz dowiedzieć się z tej strony: www.e-korepetycje.net/aktualnosci/akcja-pomagam Żeby dołączyć wystarczy udostepnić na swojej stronie bannera naszej akcji.
  • piotrusgrzesiu 25.02.15, 19:09
    gb6446@gmail.com 515-937-034 RADZE NIE KORZYSTAC Z USLUG TEGO pANA, PO WPLACENIU ZALICZKI ZACZYNAJA SIE PROBLEMY,
    BRAK KONTAKTU, NIEDOTRZYMYWANIE USTALONYCH TERMINOW, CZESTE ZANIKI PAMIECI W SPRAWIE POPRAWEK DO PRACY,
    NALEZY ROWNIEZ UWAZAC NA TRESC NADESLANA PRZEZ TEGO pANA, NIE NALEZY BYC ZDZIWIONYM JEZELI TE "PROFESJONALNE" WYPOCINY OKAZA SIE ZWYKLYM PLAGIATEM, EFEKT WSPOLPRACY: WYRZUCONE PIENIADZE W BLOTO ORAZ NAUCZKA, ZE W ZYCIU NIE MOZNA ISC
    NA SKROTY
  • m.jawor95 03.12.15, 15:59
    Pisanie prac magisterskich nie było moją mocna stroną. Bałem się pisania pracy. Mogę polecić strone magisterka.edu.pl opinie o nich mam niezłą, napisali szybko i zapłaciłem niedrogo a wiem, że ciężko znaleźć dobry serwis i bez plagiatu i na poziomie
  • agusia_kor_26 21.11.14, 18:21
    Pomogę ci napisz na emaila agusia_kor_26@wp.pl
  • bajkowam 28.12.14, 16:16
    Gdyby ktoś potrzebował pomocy to ja mogę polecić kontakt promotorpomoc@gmail.com
    Sama korzystałam i wszystko przeszło bez żadnych problemów.
  • ania520520 10.01.15, 11:31
    ja polecam pisanieprac8.blogspot.com/
  • rakdominika 07.10.15, 18:53
    Jestem studentką polonistyki i chętnie napiszę dla Ciebie pracę magisterską, licencjacką, zaliczeniową. Prace pisze szybko, tanio, profesjonalnie.
    Zajmuję się pisaniem prac z różnych dziedzin: pedagogiki, psychologii, filologii polskiej, turystyki, kosmetologii, prawa, administracji czy też innych.
    Kontakt: rakdominika@o2.pl
  • 2015.pisanie.prac.2015 01.11.15, 19:55
    Witam,
    Oferuję swoją pomoc w pisaniu wszelkiego typu prac. Od maturalnych prezentacji po prace doktorskie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w redagowaniu i edytowaniu nabyte podczas pracy zawodowej. Chętnie wesprę swoją wiedzą i doświadczeniem osoby, które tego potrzebują.
    W cenie napisania pracy zawiera się korekta, raport antyplagiatowy i wszelkie poprawki. Osoba zlecająca napisanie ma cały czas wgląd do napisanej treści, którą może skonsultować z osobą prowadzącą pracę.
    Prace piszę od podstaw lub rozdziałami, mogę dokończyć pisaną pracę lub napisać jej jakąś część. Korzystam zawsze z fachowej tematycznej literatury. Przygotowuję pracę dla klienta indywidualnie, nie mam prac gotowych, które wysyłam.
    Termin pisania pracy jest możliwie jak najszybszy i uzależniony od tematu pracy, więc zachęcam do kontaktu.
    Możliwa płatność ratalna.
    Zapewniam dyskrecję.
    2015.pisanie.prac.2015@gmail.com
  • boguszka91 24.11.15, 19:41
    Ja kobietki ze swojej strony mogę polecić serwis pomocy w pisaniu prac, który jest już na rynku od kilku dobrych lat, a mianowicie firma Edu Talent :) skorzystałam z ich pomocy już kilka razy. Mają trochę wyższą cenę za stronę, ale praca jest wykonana naprawdę bardzo profesjonalnie. Odpisywali sprawnie na wszystkie moje wiadomości mailowe, można płacić w ratach, więc jak dla mnie rewelacja. Polecam wszystkim
  • makowski1990 16.12.15, 22:19
    Jeżeli chodzi o pisanie prac magisterskich to polecam pisaniepracmgr@onet.pl nie pamiętam adresu strony, dlatego tylko email moge podać wam. Korzystałem z polecania na tym forum, gdyż nie nadaje się do pisania prac magisterskich i nie miałem na czasu. Zapłaciłem niedrogo i jestem już po obronie, poradzili sobie z dość trudnym tematem i napisali szybko. Prace magisterskie tylko z polecenia, na poczatku kupiłem 1 rozdział na jakiejś stronie z reklamy w wyszukiwarce to do niczego sie nie nadawał, dopiero polecono mi ten pisaniepracmgr@onet.pl i wtedy moglem oddac prace, która mi napisali
  • m.jawor95 03.12.15, 15:57
    Pisanie prac magisterskich nie było moją mocna stroną. Bałem się pisania pracy. Mogę polecić strone magisterka.edu.pl opinie o nich mam niezłą, napisali szybko i zapłaciłem niedroga cene a wiem, że ciężko znaleźć dobry serwis
  • makowski1990 16.12.15, 22:19
    Jeżeli chodzi o pisanie prac magisterskich to polecam pisaniepracmgr@onet.pl nie pamiętam adresu strony, dlatego tylko email moge podać. Korzystałem z polecania na tym forum, gdyż nie nadaje się do pisania prac magisterskich i nie miałem na czasu. Zapłaciłem niedrogo i jestem już po obronie, poradzili sobie z dość trudnym tematem i napisali szybko. Prace magisterskie tylko z polecenia, na poczatku kupiłem 1 rozdział na jakiejś stronie z reklamy w wyszukiwarce to do niczego sie nie nadawał, dopiero polecono mi email pisaniepracmgr@onet.pl i wtedy moglem oddac prace, która mi napisali
  • m.jawor95 03.12.15, 15:51
    Pisanie prac magisterskich nie było moją mocna stroną. Bałem się pisania pracy. Mogę polecić strone magisterka.edu.pl opinie o nich mam niezłą, napisali szybko i zapłaciłem niedrogo a wiem, że ciężko znaleźć dobry serwis
  • makowski1990 16.12.15, 22:24
    Jeżeli chodzi o pisanie prac magisterskich to polecam pisaniepracmgr@onet.pl nie pamiętam adresu strony, dlatego tylko email moge podać. Korzystałem z polecania na tym forum, gdyż nie nadaje się do pisania prac magisterskich i nie miałem na czasu. Zapłaciłem niedrogo i jestem już po obronie, poradzili sobie z dość trudnym tematem i napisali szybko. Prace magisterskie tylko z polecenia, na poczatku kupiłem 1 rozdział na jakiejś stronie z reklamy w wyszukiwarce to do niczego sie nie nadawał, dopierro polecono mi ten pisaniepracmgr@onet.pl i wtedy moglem oddac prace, która mi napisali
  • kolory1 18.04.16, 12:39
    Profesjonalna uczciwa bez plagiatu merytoryczna autorska pomoc w pisaniu i redagowaniu prac z zakresu pedagogiki , socjologii, psychologii i inne. Szybkie terminy, doskonali fachowcy z praktyka i doswiadczeniem naukowym. email :pomoc .redakcja@wp.pl
  • kolory1 18.04.16, 12:40
    Profesjonalna uczciwa bez plagiatu merytoryczna autorska pomoc w pisaniu i redagowaniu prac z zakresu pedagogiki , socjologii, psychologii i inne. Szybkie terminy, doskonali fachowcy z praktyka i doswiadczeniem naukowym. email pomoc.redakcja@wp.pl
  • ojson1 02.05.16, 09:30
    To wszystko sciema... Sam napisałem kilka prac dyplomowych i wiem ile wkładu pracy to kosztuje(wiele godzin spędzonych bibliotekach, przed komputerem). Wątpię że ktoś zrobi to solidnie za 10-12 zł od strony nawet jeżeli ma już przed sobą napisaną prace to i przy parafrazowaniu zdań spędzi sporo czasu. Większość ludzi podających tu swoje domniemane referencje to zwykle oszusci, sublimuję że prace rzekomo przez nich napisane to nic innego jak plagiaty innych prac. Nikt nie zrobi tego za darmo... Taka praca kosztuje, ciężko jest napisać dobrą pracę w 2 tygodnie, a co dopiero gdy reklamujaca się osoba pracuje na etacie! Zanim kogoś wybierzecie pomyślcie czy sami zgodzilibyście się napisać takową prace za takie pieniądze, a co dopiero osoby z 2 fakultetami, doktorzy itp. Ludzie zastanówcie się do kogo piszecie odnośnie pracy. Ja również zajmuję się pisaniem prac... Jeżeli jesteś zainteresowany udzielę więcej informacji prywatnie. grzegorz.nosiadek@gmail.com bądź pod telefonem 509215901

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka