Dodaj do ulubionych

samotne mamy z GDYNI

20.04.09, 10:22
Witam,
jestem samotna mama (wole określenie samodzielną:D). Mieszkam i
pracuje w Gdyni. Mam 29 lat, 4 letniego synka, jestem po rozwodzie.
Chetnie poznam inne mamy z Gdyni (z Trójmiasta). Celem wspolnego
spedzania wolnego czasu, pomagania sobie, wspierania. Moj adres:
groszek1516@poczta.fm
Edytor zaawansowany
  • 13.05.09, 10:16
    Witaj. Mam na imie Karolina. Chetnie nawiaze z Toba kontakt, jezeli
    oczywiscie bedziesz chciala. Jestem z Trojmiasta, rozniez samotna
    mama. Pozdrawiam Ciebie i Twojego Synusia. Tez mam 4-letniego
    Brzdaca w domu:) Licze ze odpiszesz ...
  • 17.02.10, 15:15
    Witam.
    Ależ mi wstyd, bo prawie rok nie zaglądałam na to forum....Mam nadzieje ze
    pomimo tego uda nam sie nawiązać kontakt:) Podaje mój adres:
    koph@interia.pl

Pozdrawiam cieplutko:-)
  • 13.05.09, 11:38
    podam e-mail poniewaz zapomnialam ona0077@interia.pl pozdrawiam
  • 12.08.09, 10:43
    Czesc Dziewczyny!Ja rowniez jestem w pewnym sensie samotna mamuska w 9 wiatym
    miesiacu ciazy mam rowniez 5 letniego syneczka.Jesli jestescie chetne do
    nawiazania znajomosci piszcie .Pozdrawiam goraco!!
  • 11.12.16, 16:13
    Cześć mamusie :)

W trójmieście mieszkamy z synem od 4 mc-y. Dokładnie to w Gdyni. Syn niebawem skończy 5 lat. Poszukujemy sympatycznych otwartych mam do nawiązania znajomości. Wspólnie zawsze raźniej. Syn jest bardzo kontaktowy, ale póki co nie posiadamy tutaj bliższych relacji. Zapraszam wszystkie samotne mamy do kontaktu :)

Pozdrawiamy :)

Mama Paulina i syn Emil
  • 18.01.17, 19:12
    mój mail katerina.w@onet.pl odezwij się :)
  • 15.12.16, 21:27
    mój e-mail wisenka16pl@buziaczek.pl zapraszam do kontaktu :)
  • 13.01.17, 08:33
    Wisienka :) witaj! Napisałam na maila ale się nie odzywasz
  • 13.01.17, 08:34
    Wisienka ! Pisałam na maila ale się nie odzywasz :) miło będzie się poznać pozdrawiam
  • 22.01.17, 17:26
    Ja uważam, że ponieważ dobór partnera jest bardzo ważny, to trzeba szukać tam, gdzie można spotkać ludzi podobnych do nas. Takich, którzy wyznają takie same wartości. Jeśli ktoś szuka na współmałżonka katolika to bardzo polecam fantastyczny portal betania.pl :)
    Portal jest pełen wspaniałych osób, ma fantastyczne forum i bardzo ciepłą i serdeczną atmosferę, jakiej nie spotkałam na żadnym innym forum w sieci :)
  • 26.09.17, 21:27
    Witam. Jestem mama dwóch córeczek, starsza 7 lat, młodsza 8 miesiecy. Szukam innych mamusiek lub babci, które chciałyby spedziec z nami wolne chwile. Cała nasza rodzina mieszka daleko, mąz dużo pracuje, a my tu jestesmy samotne. Mieszkamy na cisowej. E-MAIL laura102@op.pl. Pozdrawiam
  • 27.09.17, 08:48
    Witam. Jestem mama dwóch córeczek, starsza 7 lat, młodsza 8 miesiecy. Szukam innych mamusiek lub babci, które chciałyby spedziec z nami wolne chwile. Cała nasza rodzina mieszka daleko, mąz dużo pracuje, a my tu jestesmy samotne. Mieszkamy na cisowej. E-MAIL laura102@op.pl. Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.