Dodaj do ulubionych

Monitoring pojazdów

02.06.10, 18:57
Witam
Znalazłem w sieci stronę www.monitoring-gps.net/ oferującą
lokalizaowanie pojazdów. Ponieważ jest sporo innych ofert a ta
wydaje się atrakcyjna cenowo zastanawiam się jak sprawdzić jakość
usług przed zakupem. Może jakieś dobre rady ?
Edytor zaawansowany
  • 06.01.14, 22:28
    Najlepiej po prostu wziąć te usługi na testy, większość można obejrzeć za darmo przed zakupem i przez chwilę potestować. Ja z tych systemów do monitoringu, które widziałem najwyżej oceniam SATIS, przede wszystkim ze względu na ilość funkcji, które posiada.
  • 07.01.14, 15:59
    Satis jest dobry, to akurat mogę osobiście potwierdzić :)
  • 12.08.15, 20:44
    A co myślicie o www.finder.pl/ - ja chcę do 13 flotówek (osobówek) - system niby prosty i w miarę niedrogi ale mam obawy, czy bez problemów będę go uzywał - potrzebuję lokalizację + paliwo
  • 11.09.15, 08:16
    Ja polecam lokalizatory Alfatrack. Korzystamy z nich od półtora roku. Nawet dokładnie wskazują pozycję, a platforma pozwala wygenerować raporty o miejscach, w których znajdował się lokalizator, ale też o postojach, czasie ich trwania itp.
  • 13.10.15, 14:45
    W naszej firmie też korzystamy z alfatracków: www.spy-center.pl/system-lokalizacji-pojazdow-alfatrack-s-200-p-190.html całkiem dobrze sprawdzają się w zarządzaniu flotą
  • 07.11.17, 11:48
    U nas jest ikol : ikol.pl/lokalizator-gps/pl/oferta/abonament-i-uslugi-dodatkowe.html
    tanio, solidnie i bez problemów

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.